Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Adjud > ADJUD-Intrare si centru

ADJUD-Intrare si centru

Adjud, Romania

Plecări
Ora Către
00:00 Transport Mixt Dorohoi
04:21 Bucuresti 04:00 Urziceni 00:45 Focsani 01:00 Ramnicu Sarat 03:50 Buzau
00:10
04:45 Falesti 05:30 Balti
09:40 Auto Record
11:10 Bacau 12:15 Piatra Neamt 11:35 Buhusi 12:50 Bicaz
11:55
14:40 Braila 17:20 Dorobantu 17:15 Crucea 16:00 Viziru 12:50 Tecuci 16:55 Harsova 14:10 Sendreni 16:45 Giurgeni 15:50 Valea Canepei 12:35 Tisita 17:50 Ovidiu 13:05 Liesti 16:30 Gura Ialomitei 15:40 Albina 12:10 Pufesti 18:10 Constanta 17:30 Nicolae Balcescu 17:40 Mihail Kogalniceanu 16:10 Spiru Haret 13:55 Independenta
13:40
17:15 Vadu Moldovei 16:30 Hanul Ancutei 17:40 Falticeni 16:05 Sabaoani 17:25 Spataresti 16:45 Motca 18:10 Suceava 14:00 Sascut 15:15 Filipesti 17:50 Cumparatura 16:50 Cristesti 14:55 Bacau 14:15 Racaciuni 14:25 N.Balcescu 17:00 Draguseni 16:20 Barticesti 15:40 Roman 15:25 Secuieni
15:45
17:10 Ramnicu Sarat 20:40 Otopeni Aeroport 18:00 Buzau 18:45 Urziceni 16:15 Focsani 20:00 Bucuresti
16:40 Auto Record
17:50 Tecuci 19:15 Galati
17:15
19:00 Piatra Neamt
Sosiri
De la Ora

10:30 Darabani
05:00

10:30 Dorohoi
05:45

13:40 Constanta
07:10
Auto Record
09:40 Galati
07:20
Auto Record
09:40 Galati
07:30

11:55 Suceava
07:30

11:55 Cumparatura
07:45

11:55 Falticeni
07:55

11:55 Spataresti
08:05

11:55 Vadu Moldovei
08:20

13:40 Harsova
08:30

13:40 Giurgeni
08:35

11:55 Draguseni
08:35
Auto Record
09:40 Tecuci
08:45

11:55 Cristesti
08:45

13:40 Gura Ialomitei
08:50

11:55 Hanul Ancutei
09:05

13:40 Spiru Haret
09:10

11:55 Barticesti
09:15

11:55 Sabaoani
09:20

13:40 Viziru
09:25

11:55 Roman
09:30

13:40 Valea Canepei
09:35

13:40 Albina
09:45

11:55 Secuieni
09:50

11:55 Motca
09:55

11:55 Filipesti
10:05

11:55 Bacau
10:45

13:40 Braila
11:00

11:55 N.Balcescu
11:10

11:55 Racaciuni
11:20

13:40 Sendreni
11:35

11:55 Sascut
11:35

13:40 Independenta
11:50

17:15 Otopeni Aeroport
12:00

13:40 Liesti
12:40

13:40 Tecuci
12:55

17:15 Bucuresti
13:00

13:40 Tisita
13:00

13:40 Pufesti
13:25
Auto Record
16:40 Bicaz
13:50

15:45 Piatra Neamt
14:00

17:15 Urziceni
14:00
Auto Record
16:40 Piatra Neamt
14:30

17:15 Buzau
14:50
Auto Record
16:40 Buhusi
15:00

23:15 Borsa
15:00

17:15 Ramnicu Sarat
15:20
Auto Record
16:40 Bacau
15:30

17:15 Focsani
16:30

23:15 Vatra Dornei
17:15

23:15 Campulung Moldovenesc
17:45
Transport Mixt Dorohoi
00:00 Darabani
18:00

23:15 Gura Humorului
18:30

00:45 Balti
19:00
Transport Mixt Dorohoi
00:00 Dorohoi
19:12

00:45 Falesti
19:40
Transport Mixt Dorohoi
00:00 Roman
21:50
Transport Mixt Dorohoi
00:00 Bacau
22:55