Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Adjud > Peco LUKOIL (giratoriu Onesti)

Peco LUKOIL (giratoriu Onesti)

Adjud, Romania

Adresă: Bulevardul Republicii 38A, Adjud 625100

Plecări
Ora Către
01:30
05:30 Bucuresti
01:30
14:30 Sunny Beach 11:45 Sf. Constantin si Elena 15:30 Nessebar 12:15 Nisipurile de Aur 13:30 Elenite 11:30 Varna 13:00 Albena 13:35 Sveti Vlas 13:00 Obzor 13:30 Balchik
04:30
08:30 Bucuresti
04:30
08:00 Izmir 09:00 Bodrum
04:30
08:00 Izmir 09:00 Marmaris
08:30
12:30 Bucuresti
08:30
12:00 Didim 10:00 Kusadasi
11:00
09:00 Wexford 00:00 Homburg 02:00 Luxembourg 22:00 Heidelberg 07:30 Bratislava 19:00 Ansbach 09:00 Dreux 14:00 Bayeux 11:00 Sees 09:30 Waterford 13:30 Swords 19:00 Cookstown 18:00 Dungannon 14:00 Kildare 13:00 Newbridge 13:00 Caen 23:30 Kaiserslautern 08:00 Malacky 15:30 Praga 18:30 Nurnberg 13:00 Humpolec 20:00 Crailsheim 14:30 Valognes 11:30 Argentan 04:00 Verdun-sur-Meuse 10:00 Kilkenny 23:00 Belfast 20:00 Maghera 21:00 Antrim 19:00 Shannon 11:00 Naas 21:30 Sinsheim 06:30 Gyor 11:30 Brno 16:30 Plzen 12:30 Jihlava 21:00 Heilbronn 04:30 Châlons-en-champagne 06:00 Chateau-Thierry 12:00 Falaise 10:30 Carlow 22:00 Lisburn 14:30 Drogheda 15:00 Portlaoise 18:00 Limerick 03:00 Metz 00:30 Saarbrucken 22:30 Mannheim 08:00 Paris 05:30 Reims 17:30 Amberg 01:00 Saarlouis 12:00 Dublin 15:00 Cherbourg 16:00 Newry 17:00 Portadown 15:30 Dundalk 17:00 Nenagh 16:00 Roscrea
11:00
03:30 Brig 04:00 Visp 14:30 Gunzburg 17:30 Tubingen 20:30 Villingen-Schwenningen 23:15 Chur 23:00 Zurich 04:00 Geneva 21:00 Wil 09:00 Sankt Polten 15:30 Ravensburg 01:00 Lucerne 00:00 Zug 15:30 Ulm 19:00 Balingen 21:00 Tuttlingen 12:30 Munchen 10:00 Linz 03:00 Lausanne 19:00 Dornbirn 07:30 Viena 16:00 Wangen im Allgau 06:00 Martigny-Combe 02:30 Thun 16:30 Goppingen 18:30 Reutlingen 22:00 Singen 14:30 Memmingen 02:00 Montreux 00:00 Biel 17:00 Lindau 06:00 Gyor 00:20 Berna 05:00 Sion 14:00 Augsburg 17:00 Stuttgart 20:00 Rottweil 23:00 Konstanz 20:00 Sankt Gallen 01:00 Fribourg 22:00 Winterthur 10:30 Wels 15:00 Biberach an der Riß 00:40 Neuchatel
11:00
19:00 Viborg 12:00 Brande 23:00 Stovring 07:30 Bratislava 18:30 Dresda 04:00 Neumunster 17:30 Usti nad Labem 09:00 Odense 06:30 Sondenbro 05:00 Rendsburg 03:00 Porsgrunn 05:00 Arendal 09:00 Mandal 23:00 Drammen 19:00 Sarpsborg 15:00 Halmstad 02:00 Hamar 17:00 Skanderborg 11:00 Horsens 23:30 Aalborg 06:30 Gyor 04:30 Kiel 12:30 Jihlava 15:30 Praga 08:30 Fredericia 07:00 Abenra 13:00 Humpolec 02:00 Larvik 06:00 Grimstad 10:00 Stavanger 22:00 Oslo 13:00 Malmo 16:00 Goteborg 18:00 Arhus 16:00 Silkeborg 13:00 Herning 14:00 Holstebro 10:00 Koge 00:00 Rostock 19:30 Leipzig 09:30 Slagelse 08:00 Kolding 06:00 Flensburg 11:30 Brno 00:00 Tonsberg 07:00 Lillesand 11:00 Haugesund 21:00 Moss 14:00 Helsingborg 17:00 Uddevalla 21:00 Hobro 20:00 Randers 10:00 Vejle 15:00 Ikast 22:00 Hadsund 11:00 Copenhagen 03:00 Hamburg 08:00 Malacky 22:00 Berlin 07:30 Haderslev 05:30 Schleswig 04:00 Tvedestrand 01:00 Sandefjord 08:00 Sogne 12:00 Bergen 20:00 Fredrikstad 18:00 Stromstad 03:00 Lillehammer
11:00
04:00 Budapesta 01:00 Debrecen
11:00
23:00 Liverpool 16:15 Cheltenham 17:00 Worcester 02:00 Preston 09:30 Calais 01:30 Koln 04:00 Namur 08:00 Lille 20:30 Jena 15:30 Praga 06:00 Gyor 23:00 Giesen 14:30 Milton Keynes 18:00 Kettering 20:30 Leicester 06:30 Darlington 04:00 Leeds 14:30 Dundee 09:00 Sunderland 00:30 Chesterfield 23:00 Nottingham 19:00 Wolverhampton 06:00 Penrith 11:30 Canterbury 22:30 Warrington 20:30 Crewe 15:00 Oxford 12:00 Maidstone 01:00 Blackburn 17:30 Chomutov 02:00 Duren 05:00 Charleroi 09:00 Dunkerque 19:30 Gera 13:00 Humpolec 11:30 Brno 07:30 Kortrijk 06:00 York 17:00 Peterborough 21:00 Loughborough 05:00 Kingston upon Hull 02:00 Doncaster 11:00 Edinburgh 09:30 Newcastle upon Tyne 22:00 Derby 13:30 Dunblane 10:00 Glasgow 05:00 Kendal 21:30 Manchester 20:00 Stoke on Trent 14:15 Reading 13:00 Londra 23:30 Dillenburg 02:30 Aachen 06:00 Mons 22:00 Bad Hersfeld 19:00 Zwickau 12:30 Jihlava 07:00 Bratislava 21:30 Eisenach 15:00 Bedford 19:00 Northampton 13:00 Stirling 11:30 Livingston 15:30 Aberdeen 07:00 Middlesbrough 03:00 Bradford 00:00 Mansfield 11:45 Kirkcaldy 08:00 Dumfries 04:00 Lancaster 00:00 Wigan 16:40 Hereford 18:30 Birmingham 15:30 Swindon 11:00 Dover 00:30 Olpe 03:00 Liege 07:00 Tournai 21:00 Erfurt 18:30 Chemnitz 08:00 Malacky 00:00 Siegen 14:00 Luton 16:00 Cambridge 20:00 Coventry 14:00 Perth 12:30 Falkirk 12:00 Dunfermline 08:00 Durham 01:00 Sheffield 15:00 Stonehaven 19:30 Telford 07:00 Carlisle 03:00 Blackpool
12:30
16:30 Bucuresti
12:30
08:30 Kala Nera 10:00 Agios Ioannis 08:45 Portaria 08:00 Volos 06:00 Paralia Katerini 10:15 Loutra Aidhipsou 08:55 Tsangaradha 08:15 Afissos 10:45 Pefki Evia 09:15 Khorevton
15:30
19:30 Bucuresti
15:30
13:30 Potos 12:15 Skala Rachioni 11:30 Golden Beach 13:15 Limenaria 13:00 Skala Marion 11:00 Thassos 14:45 Kinira 12:45 Skala Sotiros 10:00 Keramoti 13:45 Astris 12:30 Skala Prinos 11:45 Skala Potamia
15:30
10:00 Platamonas 09:00 Paralia Katerini 09:40 Leptokarya 08:00 Salonic 09:25 Litochoron 10:10 Nei Pori 09:10 Olimpic Beach
15:30
10:45 Neos Marmaras 08:00 Salonic 10:40 Toroni 10:50 Elia 11:20 Kallithea 11:50 Hanioti 10:30 Sarti 09:30 Yerakini 10:35 Koufos 12:10 Palioura 11:30 Kriopigi 12:00 Pefkochori 10:10 Vourvourou (Sithonia) 09:45 Psakoudia 12:20 Nea Skioni 11:40 Polychrono 12:30 Nea Moudhania 10:00 Metamorfosi 12:45 Posidi 11:10 Afitos 00:00 Nea Potidea 11:00 Nikiti (Sithonia)
16:40 TransMarian Braila
20:00 Luton 01:30 Frankfurt 08:00 Lille 17:00 Linz 16:00 Dover 04:30 Essen 19:00 Peterborough 21:00 Northampton 21:00 Deggendorf 04:00 Koln 18:00 Londra 20:30 Milton Keynes 23:30 Liverpool 04:40 Hagen 21:15 Coventry 22:30 Manchester 22:00 Regensburg 05:30 Liege 05:00 Aachen 15:00 Viena 04:10 Dortmund 04:50 Duisburg 09:00 Calais 21:30 Birmingham 23:00 Nurnberg 06:30 Bruxelles 10:00 Dunkerque 19:30 Suben 04:20 Dusseldorf 18:30 Ipswich 05:15 Stuttgart
16:40 TransMarian Braila
10:30 Landskrona 15:00 Jonkoping 19:00 Stockholm 12:00 Vaxjo 03:00 Neumunster 16:30 Praga 04:00 Flensburg 11:00 Helsingborg 16:00 Linkoping 14:00 Boras 11:00 Budapesta 18:30 Dresda 07:00 Odense 12:30 Halmstad 17:00 Norrkoping 05:00 Padborg 06:00 Kolding 22:00 Berlin 09:00 Copenhagen 10:00 Malmo 13:30 Goteborg 17:30 Nykoping 13:00 Varberg 15:00 Brno 02:00 Hamburg
16:40 TransMarian Braila
20:15 Haga 19:00 Dordrecht 09:00 Arras 13:45 Caen 12:00 Paris 21:15 Amsterdam 22:15 Utrecht 10:10 Amiens 17:45 Antwerp 21:00 Eindhoven 15:15 Rennes 11:20 Beauvais 19:30 Rotterdam 18:35 Breda 08:40 Lens 12:30 Rouen
20:00
01:30 Balti 01:00 Falesti
Sosiri
De la Ora

12:00 Reutlingen 12:00 Dornbirn
00:00

12:00 Sarpsborg
00:00

12:00 Sheffield 12:00 Blackpool 12:00 Sheffield 12:00 Blackpool
00:00
TransMarian Braila
10:00 Liverpool
00:10

12:00 Aalborg
00:10
TransMarian Braila
10:00 Frankfurt 10:00 Manchester
00:30

12:00 Tubingen
00:30

12:00 Stovring
00:30

12:00 Chesterfield 12:00 Charleroi 12:00 Chesterfield
00:30

12:00 Stuttgart 12:00 Lindau
01:00

12:00 Stromstad 12:00 Rostock 12:00 Hadsund
01:00

12:00 Preston 12:00 Mansfield 12:00 Mansfield 12:00 Preston
01:00

12:00 Reims
01:00
TransMarian Braila
10:00 Birmingham
01:30

12:00 Goppingen 12:00 Wangen im Allgau
01:30

12:00 Nottingham 12:00 Namur 12:00 Nottingham
01:30

12:00 Châlons-en-champagne
01:30
TransMarian Braila
10:00 Coventry
02:00

12:00 Ulm 12:00 Ravensburg
02:00

12:00 Hobro 12:00 Uddevalla
02:00

12:00 Derby 12:00 Blackburn 12:00 Blackburn 12:00 Derby
02:00

12:00 Verdun-sur-Meuse
02:00

12:00 Biberach an der Riß
02:30

12:00 Berlin
02:30

12:00 Liege
02:30
TransMarian Braila
10:00 Northampton
03:00

12:00 Gunzburg
03:00

12:00 Randers 12:00 Goteborg
03:00

12:00 Wigan 12:00 Loughborough 12:00 Wigan 12:00 Loughborough 12:00 Aachen
03:00

12:00 Metz
03:00
TransMarian Braila
10:00 Milton Keynes 10:00 Nurnberg
03:30

12:00 Augsburg
03:30

12:00 Liverpool 12:00 Duren 12:00 Liverpool
03:30
TransMarian Braila
10:00 Amsterdam
04:00
TransMarian Braila
10:00 Luton 10:00 Regensburg
04:00

12:00 Memmingen
04:00

12:00 Halmstad 12:00 Viborg
04:00

12:00 Warrington 12:00 Koln 12:00 Leicester 12:00 Warrington 12:00 Leicester
04:00

12:00 Luxembourg
04:00
TransMarian Braila
10:00 Deggendorf
04:30

12:00 Coventry 12:00 Olpe 12:00 Coventry
04:30
TransMarian Braila
10:00 Haga
05:00

12:00 Munchen
05:00

12:00 Arhus 12:00 Leipzig 12:00 Helsingborg
05:00

12:00 Manchester 12:00 Siegen 12:00 Manchester
05:00

12:00 Saarlouis 12:00 Belfast
05:00

09:00 Bucuresti
05:00
TransMarian Braila
10:00 Rotterdam
05:30

12:00 Dillenburg 12:00 Northampton 12:00 Northampton
05:30

12:00 Saarbrucken
05:30
TransMarian Braila
10:00 Dordrecht
05:55

12:00 Malmo 12:00 Skanderborg
06:00

12:00 Crewe 12:00 Giesen 12:00 Crewe
06:00

12:00 Lisburn 12:00 Homburg
06:00
TransMarian Braila
10:00 Breda
06:20

12:00 Dresda
06:30

12:00 Kettering 12:00 Stoke on Trent 12:00 Bad Hersfeld 12:00 Kettering 12:00 Stoke on Trent
06:30

12:00 Kaiserslautern
06:30

12:00 Lillehammer 12:00 Silkeborg
07:00

12:00 Eisenach
07:00

12:00 Mannheim 12:00 Antrim
07:00
TransMarian Braila
10:00 Suben
07:30

12:00 Usti nad Labem
07:30

12:00 Telford 12:00 Peterborough 12:00 Telford 12:00 Peterborough
07:30

12:00 Heidelberg
07:30
TransMarian Braila
10:00 Antwerp
07:45

12:00 Ikast 12:00 Hamar
08:00

12:00 Erfurt
08:00

12:00 Sinsheim 12:00 Maghera
08:00

12:00 Bucuresti
08:00

12:00 Cambridge 12:00 Wolverhampton 12:00 Cambridge 12:00 Wolverhampton
08:30

12:00 Heilbronn
08:30

12:00 Jena
08:50
TransMarian Braila
10:00 Londra 10:00 Linz
09:00

12:00 Wels
09:00

12:00 Holstebro
09:00

12:00 Birmingham 12:00 Birmingham
09:00

12:00 Shannon 12:00 Cookstown 12:00 Shannon
09:00

09:00 Posidi
09:10

09:00 Nea Moudhania
09:20

12:00 Praga
09:30

12:00 Gera
09:30

12:00 Crailsheim
09:30

09:00 Nea Skioni
09:30

09:00 Palioura
09:40

09:00 Pefkochori
09:50
TransMarian Braila
10:00 Rennes
10:00

12:00 Herning 12:00 Copenhagen
10:00

12:00 Worcester 12:00 Worcester 12:00 Zwickau
10:00

12:00 Dungannon 12:00 Limerick 12:00 Limerick
10:00

09:00 Hanioti
10:00

09:00 Polychrono
10:10

09:00 Kriopigi
10:20

12:00 Linz
10:30

12:00 Humpolec
10:30

12:00 Chemnitz 12:00 Hereford 12:00 Bedford 12:00 Hereford 12:00 Bedford
10:30

12:00 Ansbach
10:30

09:00 Kallithea
10:30

09:00 Afitos
10:40

12:00 Jihlava 12:00 Koge 12:00 Brande
11:00

12:00 Cheltenham 12:00 Cheltenham
11:00

12:00 Nurnberg 12:00 Portadown 12:00 Nenagh 12:00 Nenagh
11:00

15:00 Bucuresti
11:00

09:00 Nikiti (Sithonia)
11:00

09:00 Elia
11:10

09:00 Neos Marmaras
11:20

12:00 Milton Keynes 12:00 Milton Keynes
11:30

09:00 Koufos
11:30

09:00 Golden Beach
11:35

09:00 Toroni
11:40

09:00 Skala Potamia
11:50

12:00 Geneva 12:00 Martigny-Combe 12:00 Sankt Polten
12:00

12:00 Slagelse 12:00 Horsens
12:00

12:00 Swindon 12:00 Swindon
12:00

12:00 Amberg 12:00 Roscrea 12:00 Roscrea 12:00 Newry
12:00

16:00 Bucuresti
12:00

16:00 Bodrum
12:00

16:00 Marmaris
12:00

15:00 Didim
12:00

09:00 Skala Rachioni
12:20
TransMarian Braila
10:00 Dover
12:30

12:00 Chomutov 12:00 Luton 12:00 Luton
12:30

12:00 Dundalk
12:30

09:00 Skala Prinos
12:35

12:00 Pefki Evia
12:45

02:30 Elenite 02:30 Sveti Vlas
12:45

09:00 Skala Sotiros
12:50
TransMarian Braila
10:00 Paris
13:00

12:00 Sion 12:00 Lausanne
13:00

12:00 Vejle 12:00 Brno 12:00 Bergen
13:00

12:00 Reading 12:00 Reading
13:00

12:00 Portlaoise 12:00 Plzen 12:00 Portlaoise
13:00

16:00 Izmir
13:00

16:00 Izmir
13:00

02:30 Nessebar
13:00

09:00 Skala Marion
13:05

12:00 Loutra Aidhipsou
13:15

09:00 Limenaria
13:20

12:00 Malacky 12:00 Odense
13:30

12:00 Oxford 12:00 Oxford
13:30

12:00 Drogheda
13:30

09:00 Potos
13:35

09:00 Astris
13:50
TransMarian Braila
10:00 Viena
14:00

12:00 Visp 12:00 Montreux
14:00

12:00 Haugesund
14:00

12:00 Kildare 12:00 Kildare 12:00 Swords
14:00

12:00 Agios Ioannis
14:00

09:00 Nei Pori
14:00

09:00 Sarti
14:00

15:00 Kusadasi
14:00

09:00 Platamonas
14:15

09:00 Vourvourou (Sithonia)
14:20

09:00 Leptokarya
14:25

09:00 Metamorfosi
14:25

12:00 Viena
14:30

12:00 Bratislava 12:00 Fredericia
14:30

02:30 Sunny Beach
14:30

12:00 Tsangaradha
14:35

09:00 Psakoudia
14:35

09:00 Litochoron
14:40

09:00 Olimpic Beach
14:45

09:00 Yerakini
14:45

09:00 Kinira
14:50

12:00 Khorevton
14:50

12:00 Fribourg 12:00 Brig
15:00

12:00 Stavanger 12:00 Kolding
15:00

12:00 Praga 12:00 Londra
15:00

12:00 Cherbourg 12:00 Praga 12:00 Dublin 12:00 Newbridge 12:00 Newbridge
15:00

09:00 Paralia Katerini
15:00

02:30 Obzor
15:00

12:00 Portaria
15:10

12:00 Gyor
15:30

12:00 Valognes 12:00 Naas
15:30

12:00 Kala Nera
15:30

09:00 Thassos
15:45

12:00 Afissos
15:45

12:00 Thun 12:00 Berna
16:00

12:00 Haderslev 12:00 Mandal
16:00

12:00 Maidstone 12:00 Aberdeen 12:00 Humpolec 12:00 Aberdeen
16:00

12:00 Bayeux 12:00 Humpolec 12:00 Carlow
16:00

12:00 Volos
16:00

09:00 Salonic
16:00

09:00 Salonic
16:00
TransMarian Braila
10:00 Dunkerque
16:30

12:00 Abenra
16:30

12:00 Canterbury 12:00 Stonehaven 12:00 Jihlava 12:00 Stonehaven
16:30

12:00 Jihlava 12:00 Kilkenny 12:00 Caen
16:30

02:30 Varna
16:30

12:00 Lucerne
16:45

09:00 Keramoti
16:45

12:00 Neuchatel 12:00 Gyor
17:00

12:00 Sogne
17:00

12:00 Glasgow 12:00 Dover 12:00 Dundee 12:00 Glasgow 12:00 Dundee
17:00

12:00 Falaise 12:00 Waterford
17:00
TransMarian Braila
10:00 Calais
17:30

12:00 Lillesand 12:00 Sondenbro
17:30

12:00 Perth 12:00 Brno 12:00 Perth
17:30

12:00 Brno 12:00 Argentan 12:00 Wexford
17:30

12:00 Malacky
17:40

12:00 Malacky
17:40

01:40 Balti
17:45

12:00 Zug
17:45
TransMarian Braila
10:00 Lille
18:00

12:00 Biel
18:00

12:00 Grimstad
18:00

12:00 Bratislava 12:00 Sunderland 12:00 Dunblane 12:00 Sunderland 12:00 Dunblane
18:00

12:00 Bratislava 12:00 Sees
18:00

01:40 Falesti
18:20

12:00 Gyor
18:20

12:00 Gyor
18:20

12:00 Flensburg 12:00 Arendal
18:30

12:00 Stirling 12:00 Stirling
18:30

12:00 Zurich
19:00

12:00 Tvedestrand
19:00

12:00 Newcastle upon Tyne 12:00 Falkirk 12:00 Durham 12:00 Dumfries 12:00 Falkirk 12:00 Durham 12:00 Dumfries 12:00 Newcastle upon Tyne
19:00

01:40 Sculeni
19:15
TransMarian Braila
10:00 Bruxelles
19:30

12:00 Konstanz
19:30

12:00 Schleswig
19:30

12:00 Middlesbrough 12:00 Dunfermline 12:00 Middlesbrough 12:00 Dunfermline 12:00 Calais
19:30

12:00 Kirkcaldy 12:00 Kirkcaldy
19:45

12:00 Winterthur
20:00

12:00 Rendsburg 12:00 Porsgrunn
20:00

12:00 Budapesta
20:00

12:00 Darlington 12:00 Livingston 12:00 Carlisle 12:00 Darlington 12:00 Livingston 12:00 Carlisle 12:00 Dunkerque
20:00
TransMarian Braila
10:00 Liege
20:30

12:00 Singen
20:30

12:00 Larvik 12:00 Kiel
20:30

12:00 York 12:00 Lille 12:00 Edinburgh 12:00 York 12:00 Edinburgh
20:30

12:00 Dreux
20:30
TransMarian Braila
10:00 Duisburg
21:00

12:00 Wil
21:00

12:00 Neumunster 12:00 Sandefjord
21:00

12:00 Kingston upon Hull 12:00 Penrith 12:00 Kingston upon Hull 12:00 Penrith
21:00

12:00 Paralia Katerini
21:00
TransMarian Braila
10:00 Aachen
21:30

12:00 Tuttlingen
21:30

12:00 Tonsberg
21:30

12:00 Kortrijk
21:30

12:00 Paris
21:30

12:00 Villingen-Schwenningen 12:00 Sankt Gallen 12:00 Chur
22:00

12:00 Hamburg 12:00 Drammen
22:00

12:00 Debrecen
22:00

12:00 Kendal 12:00 Leeds 12:00 Kendal 12:00 Leeds
22:00

12:00 Rottweil
22:30

12:00 Oslo
22:30

12:00 Tournai
22:30

02:30 Bucuresti
22:30

12:00 Balingen
23:00

12:00 Moss
23:00

12:00 Lancaster 12:00 Bradford 12:00 Lancaster 12:00 Bradford
23:00

12:00 Chateau-Thierry
23:00

12:00 Mons
23:20
TransMarian Braila
10:00 Koln
23:30

12:00 Fredrikstad
23:30

12:00 Doncaster 12:00 Doncaster
23:30