Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bacau > Autogara Transport Bistrita SA

Autogara Transport Bistrita SA

Bacau, Romania

Adresă: B-dul Unirii nr.39
Tel: +4-0234-571.907
Mobil: +4-0733-053.352

Plecări
Ora Către
00:00 Dragoliv Service SRL
00:00 Pancesti 00:00 Pancesti
00:00 Dragoliv Service SRL
00:00 Sascut Sat
00:10
05:15 Calarasi 04:30 Ungheni 06:30 Chisinau 03:30 Sculeni 06:00 Straseni 03:00 Sculeni
01:40
04:00 Harlau 03:30 Targu Frumos 02:40 Roman 04:45 Botosani 04:30 Flamanzi
02:30 Lauer
05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:00 Freilassing 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg
02:30 Lauer
06:30 Brasov
02:30 Lauer
02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 13:25 Siegen 16:25 Essen 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund 01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg 11:25 Offenbach 14:55 Koln 02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 12:25 Gisen 15:55 Dusseldorf
03:00 Samitour
13:40 Northampton 14:40 Peterborough 21:55 Darlington 05:20 Luxembourg 17:30 Lincoln 22:25 Newcastle upon Tyne 16:30 Nottingham 19:00 Viena 07:50 Bruxelles 18:20 Doncaster 20:25 York 21:25 Middlesbrough 11:20 Luton 00:20 Nurnberg 11:00 Londra 19:05 Sheffield 12:20 Cambridge 20:00 Leeds 02:20 Frankfurt 15:30 Birmingham
03:00 Samitour
04:40 Targu Neamt
03:00 Samitour
08:50 Grosseto 06:50 Livorno 19:25 Maribor 03:10 Modena 08:10 Follonica 11:15 Civitavecchia 04:20 Rimini 09:10 Pescara 11:10 Avezzano 07:15 Arezzo 10:10 Foligno 13:15 Fiano Romano 12:15 Olgiata 05:15 Pistoia 23:40 Treviso 04:25 Firenze 09:30 Orbetello 13:25 Fiumicino 06:05 Ancona 09:30 Chieti 11:50 Carsoli 08:00 Citta di Castello 10:40 Spoleto 14:00 Roma 10:30 Viterbo 00:10 Venetia 22:20 Udine 05:50 Lucca 14:15 Latina 06:10 Marina di Pisa 07:10 San Benedetto del Tronto 10:00 Popoli 12:50 Roma 09:00 Perugia 11:20 Terni 03:55 Bologna 00:45 Padova 01:45 Verona 07:30 Cecina 15:45 Frosinone 03:20 Ravenna 07:50 Ascoli Piceno 10:20 Sulmona 05:45 Cesena 09:30 Assisi 12:15 Rieti
03:45 Teletrans SRL
05:05 Fundu Vaii
04:16
04:35 Buhusi 05:28 Piatra Neamt
04:50 Dragoliv Service SRL
06:00 Fundu Racaciuni
05:00 Euro Acva
06:00 Viforeni
05:00 Transport Bistrita S.A.
05:45 Faraoani
05:00 Kam SRL
05:30 Serbesti
05:00
10:30 Pordenone 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 10:45 Mestre 11:30 Padova 12:15 Castellammare del Golfo 14:30 Ragusa 05:15 Vibo Valentia 00:00 Lentini 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 16:30 Marausa 15:30 Strasatti 12:30 Partanna 15:00 Prato 13:05 Santa Ninfa 18:00 Orte 13:50 Castelvetrano 21:30 Casino 14:10 Caltabellotta 00:15 Salerno 14:50 Menfi 02:55 Sala Consilina 09:00 Contessa Entellina 04:15 Falerna 10:05 Giarre 07:00 Messina 11:00 Catania 08:30 Falcone 12:00 Avola 10:00 Tusa 12:50 Rosolini 07:00 Pince 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 09:30 Udine 13:45 Modica 13:15 Trapani 14:55 Vittoria 04:25 Castrovillari 00:00 Agrigento 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 17:00 Paceco 16:00 Marsala 15:10 Mazara del Vallo 12:45 Salemi 16:30 Arezzo 13:30 Campobello di Mazara 20:30 Frosinone 14:00 Ribera 22:30 Napoli 14:30 Sciacca 01:00 Eboli 00:00 Caltanissetta 03:15 Lagonegro 09:35 Taormina 05:30 Rosarno 10:40 Acireale 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 11:30 Siracusa 09:15 Sant'Agata di Militello 12:20 Lido di Mondello 11:00 Palermo
05:00
10:00 Roman
05:05 Transport Bistrita S.A.
05:40 Galbeni
05:10
06:00 Cirligi 05:50 Filipesti
05:15
05:45 Ciumasi 05:35 Itesti
05:20 Transport Bistrita S.A.
05:50 Bijghir
05:30
08:30 Gura Humorului
05:30 Transport Bistrita S.A.
09:07 Tecuci
05:30
13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine
05:30
06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Fossano 11:15 Tortona 10:00 Piacenza 08:45 Parma 06:00 Venetia 11:45 Alessandria 14:15 Mondovi 14:15 Ceva 05:00 Udine 12:00 Asti 06:30 Mestre 07:30 Modena 15:30 Savona 02:00 Graz 12:45 Torino 11:00 Voghera 08:30 Reggio nell'Emilia
05:30
05:00 Udine 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 13:00 Latina 06:30 Mestre 06:00 Venetia 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 23:30 Viena 06:30 Padova 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 02:00 Graz 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli
05:30
16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:40 Londra 18:25 Londra
05:30
09:30 Bonn 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 02:00 Sankt Polten 05:00 Regensburg 04:00 Suben 11:30 Aachen 13:30 Bruxelles 07:00 Wurzburg 03:30 Haag 04:30 Degendorf 11:45 Liege 00:30 Viena 08:30 Frankfurt 03:00 Linz 04:15 Passau 02:30 Melk
05:30
08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 01:00 Bangor 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 10:45 Koln 19:45 Toddington 06:00 Dublin 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 20:00 Coventry
05:40 Sog Trans SRL
06:05 Hemeius
05:45 Ecoplante SRL
06:45 Beresti Tazlau
05:45 Teletrans SRL
07:05 Fundu Vaii
05:55 Sog Trans SRL
06:20 Hemeius
06:00 Super Voiaje
07:55 Calugareni
06:00 Teletrans SRL
06:45 Pincesti
06:00 Teletrans SRL
06:40 Ungureni
06:10 Transport Bistrita S.A.
06:40 Galbeni
06:10 Sog Trans SRL
06:35 Hemeius
06:25 Sog Trans SRL
06:50 Hemeius
06:30 Danger Com SRL
08:02 Malosu
06:30 Euro Acva
08:08 Pancesti
06:35 Transport Bistrita S.A.
07:05 Bijghir
06:40 Sog Trans SRL
07:05 Hemeius
06:45
07:15 Ciumasi 07:05 Itesti
06:45 Kam SRL
07:15 Serbesti
06:45 Teletrans SRL
07:30 Parava
06:45 Teletrans SRL
07:45 Valea Seaca
06:50 Dragoliv Service SRL
07:55 Sascut Sat
06:55 Sog Trans SRL
07:20 Hemeius
06:57 Auto Confort
09:49 Iasi
07:00 Transport Bistrita S.A.
09:46 Vaslui
07:00
08:36 Ferastrau 07:54 Helegiu 07:14 Magura 07:49 Balaneasa 10:56 Prejmer 08:13 Onesti 08:49 Harja 07:28 Petricica 08:54 Poiana Sarata 10:58 Harman 07:58 Barsanesti 07:45 Livezi 07:40 Sanduleni 09:06 Oituz 11:10 Brasov 08:01 Bratila 07:42 Orasa 07:30 Barzulesti 09:50 Targu Secuiesc
07:00 Normans Impex
08:14 Fruntesti
07:00 Transport Bistrita S.A.
07:50 Chetris
07:00 Transport Bistrita S.A.
07:45 Faraoani
07:00 Lortrans SRL
08:00 Orbeni
07:00 Trans Alex Buhusi
07:45 Tirdeni
07:00 Trans Alex Buhusi
07:40 Gura Vaii
07:10 Sog Trans SRL
07:40 Hemeius
07:10
08:00 Cirligi 07:50 Filipesti
07:15 Euro Acva
08:15 Viforeni
07:15
08:50 Targu Ocna 11:00 Frumoasa 13:50 Toplita 09:30 Comanesti 11:50 Miercurea Ciuc 15:00 Reghin 10:20 Lunca De Jos 12:30 Izvoru Muresului 12:10 Sandominic 15:50 Targu Mures 10:30 Lunca de Sus 13:00 Gheorgheni 08:15 Onesti
07:30 Transport Bistrita S.A.
08:00 Galbeni
07:30 Denismar Trans SRL
08:30 Izvoru Berheciului
07:40 Sog Trans SRL
08:05 Hemeius
07:42 DLS Bus
12:52 Bucuresti
08:00
11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 08:30 Cleja 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani
08:10 Sog Trans SRL
08:40 Hemeius
08:15 Kam SRL
08:45 Serbesti
08:40 Sog Trans SRL
09:05 Hemeius
08:50 Transbus Codreanu
13:16 Brasov
09:00
12:15 Falticeni 13:45 Campulung Moldovenesc 12:30 Cornu Luncii 14:18 Pojorata 14:50 Vatra Dornei 13:15 Frasin 14:40 Iacobeni 10:00 Roman 13:30 Vama 12:45 Gura Humorului
09:00
22:00 Hamburg 05:00 Malmo 09:00 Goteborg 01:00 Kolding 06:00 Helsingborg 18:00 Kassel 01:00 Kolding 06:00 Helsingborg 18:00 Kassel 03:00 Odense 07:00 Angelholm 20:30 Gottingen 03:00 Odense 07:00 Angelholm 20:30 Gottingen 20:00 Hannover 04:00 Copenhagen 08:00 Halmstad 17:00 Oslo 20:00 Hannover 04:00 Copenhagen 08:00 Halmstad 17:00 Oslo 22:00 Hamburg 05:00 Malmo 09:00 Goteborg
09:00 Transport Bistrita S.A.
09:30 Galbeni
09:00 Sog Trans SRL
09:30 Hemeius
09:00 Teletrans SRL
09:45 Pincesti
09:00
15:00 Wurzburg 09:00 Linz 18:00 Koln 22:00 Brugge 21:00 Bruxelles 10:00 Passau 16:00 Frankfurt 13:00 Nurnberg 07:00 Viena 19:00 Aachen 23:00 Calais 22:00 Brugge 15:00 Wurzburg 09:00 Linz 18:00 Koln 11:00 Regensburg 06:00 Nickelsdorf 20:00 Liege 23:00 Calais 13:00 Nurnberg 07:00 Viena 19:00 Aachen 10:00 Passau 16:00 Frankfurt 21:00 Bruxelles 11:00 Regensburg 06:00 Nickelsdorf 20:00 Liege
09:00
16:00 Vatra Dornei
09:00
09:00 Graz 07:00 Viena 07:00 Viena 06:00 Nickelsdorf 06:00 Nickelsdorf 09:00 Graz
09:00
05:00 Londra 06:00 Londra 06:00 Londra 02:00 Maidstone 02:00 Maidstone 01:00 Dover 01:00 Dover 05:00 Londra
09:10 Dragoliv Service SRL
10:15 Pancesti 10:15 Pancesti
09:20 Dragoliv Service SRL
10:25 Pancesti 10:25 Pancesti
09:30 Dragoliv Service SRL
10:35 Sascut Sat
09:40 Sog Trans SRL
10:05 Hemeius
10:00 Land Trans SRL
11:30 Corbasca
10:00 Teletrans SRL
10:40 Ungureni
10:00
13:35 Bursucani 14:26 Targu Bujor 15:09 Tamaoani 13:57 Craiesti 15:12 Frumusita 15:30 Tulucesti 15:55 Galati 14:07 Varlezi 13:23 Balabanesti 12:54 Barlad 14:57 Foltesti
10:15 Sog Trans SRL
10:40 Hemeius
10:20 Transport Bistrita S.A.
10:50 Galbeni
10:30
15:50 Bucuresti
10:30 Dragoliv Service SRL
11:35 Sascut Sat
10:30 Trans Alex Buhusi
11:10 Gura Vaii
10:38
22:00 Arad 14:19 Brasov 19:40 Deva 13:07 Targu Secuiesc 17:28 Sibiu 11:45 Onesti 23:00 Timisoara 15:43 Fagaras 19:00 Orastie
10:45 TranSEvren
12:52 Tecuci 18:32 Constanta 14:42 Braila
10:45
00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 21:30 Casino 14:30 Ragusa 00:00 Lentini 16:30 Marausa 15:30 Strasatti 12:30 Partanna 13:05 Santa Ninfa 13:50 Castelvetrano 14:10 Caltabellotta 14:50 Menfi 09:00 Contessa Entellina 10:05 Giarre 11:00 Catania 12:00 Avola 12:50 Rosolini 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 13:45 Modica 14:55 Vittoria 00:00 Agrigento 17:00 Paceco 16:00 Marsala 15:10 Mazara del Vallo 12:45 Salemi 13:30 Campobello di Mazara 14:00 Ribera 14:30 Sciacca 00:00 Caltanissetta 09:35 Taormina 10:40 Acireale 11:30 Siracusa 12:20 Lido di Mondello 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro
10:45
14:00 Scunthorpe 04:30 Bratislava 11:00 Chesterfield 13:00 Leeds 18:45 Perth 13:50 Harrogate 19:00 Newcastle upon Tyne 20:45 Essen 12:30 Chester 10:00 Birmingham 09:30 Colchester 01:00 Calais 04:10 Maidstone 09:40 Watford 15:30 Mannheim 10:15 Plzen 14:30 Kingston upon Hull 02:30 Budapesta 08:00 Northampton 20:00 Aberdeen 18:30 Stirling 15:00 Middlesbrough 22:45 Kirkcaldy 08:30 Gloucester 11:50 Northwich 11:15 Manchester 10:30 Ipswich 22:30 Gent 05:30 Londra 08:50 Wembley 12:30 Nurnberg 12:00 Norwich 15:00 York 08:30 Praga 23:20 Brugge 09:00 Leicester 14:30 Carlisle 19:00 Dundee 17:30 Sunderland 21:30 Edinburgh 07:00 Oxford 11:30 Crewe 09:00 Hereford 03:00 Dover 07:30 Luton 19:00 Luxembourg 15:00 Heidelberg 12:30 Doncaster 06:00 Brno 21:30 Bruxelles 11:30 Sheffield 18:00 Glasgow 16:30 Dumfries 16:45 Durham 22:15 Dunfermline 13:30 Liverpool 11:00 Stoke on Trent 07:30 Southend-on-Sea 03:30 Canterbury 10:00 Nottingham 17:15 Saarbrucken 14:00 Heilbronn
10:52 Transbus Codreanu
14:23 Targu Secuiesc 15:50 Harman 16:06 Brasov 12:26 Onesti
11:00 Alneda SRL
13:00 Slobozia
11:00 Super Voiaje
11:40 Calugareni
11:00 Transport Bistrita S.A.
11:50 Chetris
11:00 Teletrans SRL
12:00 Valea Seaca
11:00 Trans Alex Buhusi
11:45 Tirdeni
11:00 Denismar Trans SRL
12:00 Izvoru Berheciului
11:00 Danrom Trans
12:00 Pustiana
11:00 Alneda SRL
12:40 Radeni
11:00 Euro Acva
12:38 Pancesti
11:00
14:15 Bacesti 13:30 Vaslui 12:50 Lunca Banului 12:20 Zorleni 11:40 Racaciuni 11:10 Letea Veche 14:05 Todiresti 13:20 Muntenii de Jos 12:40 Berezeni 12:15 Barlad 11:30 Cleja 14:45 Roman 13:50 Negresti 13:10 Crasna 12:30 Murgeni 12:05 Podu Turcului 11:25 Faraoani 14:25 Poienari 13:40 Zapodeni 13:00 Husi 12:25 Epureni 11:50 Sascut 11:20 Valea Seaca
11:10
12:50 Bicaz 12:15 Piatra Neamt 11:35 Buhusi
11:10 Sog Trans SRL
11:35 Hemeius
11:15 Transport Bistrita S.A.
11:45 Bijghir
11:15
12:05 Cirligi 11:55 Filipesti
11:25 TASA Suceava
16:40 Bucuresti 17:10 Otopeni Aeroport 13:35 Adjud 15:10 Ramnicu Sarat 16:00 Urziceni
11:30 Transport Bistrita S.A.
11:55 Galbeni
11:30 Transport Bistrita S.A.
12:15 Faraoani
11:30 Lortrans SRL
12:30 Orbeni
11:30
15:50 Ungheni 17:50 Chisinau
11:45 Ecoplante SRL
12:45 Beresti Tazlau
11:45 Teletrans SRL
13:05 Fundu Vaii
11:54 Transbus Codreanu
12:52 Roman 14:45 Iasi
12:00
12:30 Ciumasi 12:20 Itesti
12:00 Kam SRL
12:30 Serbesti
12:00 STEPTRANS
12:35 Dealu Dienet 12:55 Corbasca Noua 13:15 Giurgeni 12:30 Racaciuni 12:10 Nicolae Balcescu 13:00 Corbasca 13:20 Tatarasti 12:45 Scarisoara 12:15 Faraoani 13:05 Gherdana 12:40 Marvila 12:20 Cleja 13:10 Dragesti
12:00 Dragoliv Service SRL
13:05 Sascut Sat
12:00 Dragoliv Service SRL
13:10 Cucova
12:00 Flozampet
13:45 Targu Neamt
12:00
22:01 Bucuresti
12:05 Dragoliv Service SRL
13:10 Pancesti 13:10 Pancesti
12:10 Sog Trans SRL
12:35 Hemeius
12:15 Transport Bistrita S.A.
13:15 Gioseni
12:20 Dragoliv Service SRL
13:25 Pancesti 13:25 Pancesti
12:30 Euro Acva
13:30 Viforeni
12:30 Transport Bistrita S.A.
13:00 Galbeni
12:30 Denismar Trans SRL
13:30 Izvoru Berheciului
12:43 DLS Bus
13:25 Roman
12:45 Normans Impex
14:04 Fruntesti
12:45
13:46 Roznov 14:12 Piatra Neamt 13:38 Zanesti 13:36 Costisa 13:26 Buhusi 13:53 Savinesti
12:50 Sog Trans SRL
13:20 Hemeius
13:00 Dragoliv Service SRL
14:10 Fundu Racaciuni
13:00 Teletrans SRL
13:45 Parava
13:00 Teletrans SRL
13:40 Ungureni
13:00 Danger Com SRL
14:32 Malosu
13:10 Sog Trans SRL
13:35 Hemeius
13:15
13:55 Filipesti 14:05 Cirligi
13:20
18:30 Otopeni Aeroport 18:40 Bucuresti
13:25 TASA Suceava
17:10 Ramnicu Sarat 18:00 Urziceni 18:40 Bucuresti 19:10 Otopeni Aeroport 15:35 Adjud
13:45 Transport Bistrita S.A.
14:15 Galbeni
14:00 Demid
16:53 Barlad
14:00 Ro Tour
15:45 Piatra Neamt 19:20 Vatra Dornei 16:15 Bicaz 17:30 Poiana Largului
14:00 Trans Alex Buhusi
14:45 Tirdeni
14:00
17:45 Borca 00:00 Buhusi 17:20 Poiana Largului 19:15 Vatra Dornei 16:20 Bicaz 18:00 Brosteni 15:45 Piatra Neamt
14:10 Sog Trans SRL
14:35 Hemeius 14:35 Hemeius
14:10 Dragoliv Service SRL
15:15 Sascut Sat
14:10 Trans Alex Buhusi
14:50 Gura Vaii
14:15 Super Voiaje
16:10 Calugareni
14:15 TASA Suceava
16:40 Suceava 16:10 Falticeni 14:45 Roman
14:20 Lortrans SRL
15:20 Orbeni
14:30 Critrans
18:07 Tecuci
14:30 Transport Bistrita S.A.
15:20 Chetris
14:30 Transport Bistrita S.A.
15:15 Faraoani
14:30 Denismar Trans SRL
15:30 Izvoru Berheciului
14:38
18:19 Brasov 03:00 Timisoara 23:00 Orastie 19:43 Fagaras 02:00 Arad 23:40 Deva 17:07 Targu Secuiesc 21:28 Sibiu 15:45 Onesti
14:45 Teletrans SRL
15:30 Pincesti
14:45 Teletrans SRL
15:35 Ungureni
14:56 TranSEvren
18:12 Suceava 15:45 Roman 17:10 Falticeni
15:00 Transbus Codreanu
19:30 Sfantu Gheorghe
15:00 Euro Acva
16:00 Viforeni
15:00 Transport Bistrita S.A.
15:30 Bijghir
15:00 Kam SRL
15:30 Serbesti
15:00 Dragoliv Service SRL
16:05 Sascut Sat
15:10 Auto Confort
17:15 Iasi
15:10
21:20 Chisinau 19:20 Ungheni
15:12 DLS Bus
20:22 Bucuresti
15:15
17:30 Vaslui 17:30 Vaslui
15:15 Transport Bistrita S.A.
15:45 Galbeni
15:15 Transport Bistrita S.A.
16:00 Faraoani
15:15 Transport Bistrita S.A.
16:15 Gioseni
15:20 Sog Trans SRL
15:45 Hemeius 15:45 Hemeius
15:20 Dragoliv Service SRL
16:25 Pancesti 16:25 Pancesti
15:30
19:15 Galati 17:50 Tecuci 16:40 Adjud
15:30
16:10 Filipesti 16:20 Cirligi
15:30 Teletrans SRL
16:30 Valea Seaca
15:30 Dragoliv Service SRL
16:40 Cucova
15:45 Denismar Trans SRL
16:45 Izvoru Berheciului
16:00 Auto Confort
17:10 Comanesti 17:00 Moinesti
16:00 Transport Bistrita S.A.
16:50 Chetris
16:00 Transport Bistrita S.A.
16:30 Galbeni
16:00 Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:00 Land Trans SRL
17:30 Corbasca
16:00 Flozampet
17:45 Targu Neamt
16:10 Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:15 Trans Alex Buhusi
16:55 Gura Vaii
16:15 TASA Suceava
18:40 Suceava 18:10 Falticeni 16:45 Roman
16:28 Transbus Codreanu
17:49 Dragomiresti 18:20 Poienesti 18:33 Puscasi 18:01 Moara Sima 18:23 Oprisita 18:51 Vaslui 17:57 Ursoaia 18:09 Ivanesti 18:27 Laza 17:42 Vladia 18:15 Harsoveni 18:30 Sauca
16:30
18:25 Slanic Moldova 17:55 Targu Ocna 17:35 Comanesti 17:20 Moinesti
16:30 Super Voiaje
19:40 Calugareni
16:30 Transport Bistrita S.A.
17:15 Faraoani
16:30
17:00 Ciumasi 16:50 Itesti
16:30 Kam SRL
17:00 Serbesti
16:30 Lortrans SRL
17:30 Orbeni
16:30 Ecoplante SRL
17:30 Beresti Tazlau
16:30 Trans Alex Buhusi
17:15 Tirdeni
16:40 Sog Trans SRL
17:05 Hemeius
16:40 Dragoliv Service SRL
17:45 Pancesti 17:45 Pancesti
16:45 Teletrans SRL
18:05 Fundu Vaii
17:00 Transport Bistrita S.A.
17:30 Bijghir
17:00 Dragoliv Service SRL
18:10 Fundu Racaciuni
17:00 Alneda SRL
18:30 Gaiceana
17:00 Teletrans SRL
17:40 Ungureni
17:00 Denismar Trans SRL
18:00 Izvoru Berheciului
17:00 Danrom Trans
18:00 Pustiana
17:10 Sog Trans SRL
17:35 Hemeius
17:10 Dragoliv Service SRL
18:15 Sascut Sat
17:25
18:05 Filipesti 18:15 Cirligi
17:30 Danber Emix
18:28 Ciuturesti
17:30 Euro Acva
18:30 Viforeni
17:30 Transport Bistrita S.A.
18:20 Chetris
17:30 Transport Bistrita S.A.
18:00 Galbeni
17:30 Teletrans SRL
18:15 Parava
17:30 Euro Acva
18:52 Pancesti
17:35 Sog Trans SRL
18:00 Hemeius
17:40 Sog Trans SRL
18:05 Hemeius
18:00 Lortrans SRL
19:40 Radeni
18:00 Alneda SRL
20:00 Slobozia
18:00 STEPTRANS
18:40 Marvila 18:35 Dealu Dienet 19:10 Dragesti 18:10 Nicolae Balcescu 18:55 Corbasca Noua 19:15 Giurgeni 18:45 Scarisoara 18:30 Racaciuni 19:00 Corbasca 19:20 Tatarasti 18:20 Cleja 18:15 Faraoani 19:05 Gherdana
18:15 Normans Impex
19:29 Fruntesti
18:15
18:45 Ciumasi 18:35 Itesti
18:15 Teletrans SRL
19:00 Pincesti
18:15 Danger Com SRL
19:47 Malosu
18:20 Dragoliv Service SRL
19:25 Pancesti 19:25 Pancesti
18:30 Dragoliv Service SRL
19:35 Sascut Sat
18:30 Dragoliv Service SRL
19:40 Cucova
18:30 Trans Alex Buhusi
19:15 Tirdeni
18:30 Denismar Trans SRL
19:30 Izvoru Berheciului
18:30 Transport Bistrita S.A.
19:30 Gioseni
18:40 Sog Trans SRL
19:05 Hemeius
19:00 Transport Bistrita S.A.
19:50 Chetris
19:00 Lortrans SRL
20:00 Orbeni
19:08
21:35 Husi 21:00 Vaslui
19:15 Transport Bistrita S.A.
19:45 Bijghir
19:30 Transport Bistrita S.A.
20:15 Faraoani
19:30 Kam SRL
19:45 Serbesti
19:30
20:10 Filipesti 20:20 Cirligi
19:30 Dragoliv Service SRL
20:35 Pancesti 20:35 Pancesti
19:40 Sog Trans SRL
20:05 Hemeius
19:45 Transport Bistrita S.A.
20:15 Galbeni
19:45 Denismar Trans SRL
20:45 Izvoru Berheciului
20:20 Auto Confort
21:10 Comanesti 21:00 Moinesti
20:40 Sog Trans SRL
21:05 Hemeius
20:50
01:30 Balti 01:00 Falesti
21:10 Sog Trans SRL
21:35 Hemeius
21:13 DLS Bus
21:55 Roman
22:05 Sog Trans SRL
22:30 Hemeius
22:10
04:20 Chisinau 02:20 Ungheni
22:15 TASA Suceava
22:45 Roman 00:40 Suceava 00:10 Falticeni
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:50 Chetris
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:30 Bijghir
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:45 Faraoani
23:08
01:00 Vaslui 01:58 Husi
23:10 Sog Trans SRL
23:35 Hemeius
23:25 TASA Suceava
04:00 Urziceni 04:40 Bucuresti 05:10 Otopeni Aeroport 01:35 Adjud 03:10 Ramnicu Sarat
23:30
01:28 Tecuci 03:18 Braila 07:08 Constanta
Sosiri
De la Ora
Dragoliv Service SRL
00:00 Pancesti
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00 Sascut Sat 00:00 Sascut Sat
00:00

13:15 San Michele di Serino 13:15 Caltanissetta 13:15 Napoli 13:15 Agrigento 13:15 Napoli
00:00

11:00 Liege 11:00 Liege
00:00

13:30 Buhusi
00:00

18:00 Leicester 18:00 Saarbrucken
00:00

20:00 Wurzburg 03:30 Koln
00:00
Tabita Tour
16:33 Le Cannet 16:33 Le Cannet
00:00
Tabita Tour
16:33 Malaga 16:33 Malaga
00:00

18:00 Colchester
00:01
Tabita Tour
16:33 Vigo 16:33 Vigo
00:01

13:15 Mercato San Severino 13:15 Mercato San Severino 13:15 Atripalda
00:10

13:15 Acerno
00:15

18:00 Hereford
00:15
Samitour
13:30 Civitavecchia
00:15

18:00 Viena
00:15

18:00 Viena
00:15

19:00 Viena
00:15

13:15 Nola 13:15 Montecorvino Rovella 13:15 Nola
00:20

04:16 Braila
00:20
Tabita Tour
16:33 Sevilla 16:33 Sevilla
00:20

13:15 Contursi
00:25

03:00 Gura Humorului
00:30

13:15 Controne
00:30

18:00 Praga
00:30
Samitour
13:30 Roma
00:30

03:30 Bonn
00:30
Tabita Tour
16:33 Velez-Malaga 16:33 Velez-Malaga
00:30
Tabita Tour
16:33 Perpignan 16:33 Perpignan
00:35
Tabita Tour
16:33 Carmona 16:33 Carmona
00:35

13:15 Campania
00:40
Tabita Tour
16:33 Narbonne 16:33 Narbonne
00:40

13:15 Agropoli
00:50

13:15 Capaccio
00:55

03:30 Gura Humorului
01:00

13:15 Bellizzi Irpino 13:15 Casino 13:15 Casino
01:00

11:00 Aachen 11:00 Aachen
01:00

18:00 Northampton 18:00 Gloucester
01:00
Samitour
13:30 Viterbo
01:00

13:15 Pontecagnano
01:05

13:15 Ceprano 13:15 Ceprano
01:15
Tabita Tour
16:33 Ecija 16:33 Ecija
01:25

13:15 Frosinone 13:15 Frosinone
01:30
Samitour
13:30 Carsoli
01:30

20:00 Nurnberg
01:30
Tabita Tour
16:33 Granada 16:33 Granada
01:40
Tabita Tour
16:33 Montpellier 16:33 Montpellier
01:44

13:15 Torino
01:45

13:15 Moncalieri
01:55

11:00 Koln 11:00 Koln
02:00

18:00 Luton 18:00 Southend-on-Sea
02:00
Samitour
13:30 Avezzano
02:00

03:30 Frankfurt
02:00

13:15 Alba
02:05
Samitour
13:30 Orbetello
02:05

04:16 Tecuci
02:09

13:15 Casale Monferrato
02:15
Tabita Tour
16:33 Cordoba 16:33 Cordoba
02:15

13:15 San Germano Vercellese
02:25
Tabita Tour
16:33 Nimes 16:33 Nimes
02:29

13:15 Roma 13:15 Roma
02:30

18:00 Oxford
02:30

20:00 Regensburg 03:30 Wurzburg
02:30

13:15 Moncalvo
02:35

13:15 Asti
02:45
Samitour
13:30 Sulmona
02:50

13:15 Alessandria
02:55
Samitour
13:30 Grosseto
02:55
Tabita Tour
16:33 Montoro 16:33 Montoro
02:55

11:00 Frankfurt 11:00 Frankfurt
03:00
Lauer
16:30 Dortmund
03:00

18:00 Brno 18:00 Watford
03:00
Tabita Tour
16:33 Motril 16:33 Motril
03:00
Tabita Tour
16:33 Lancon-Provence 16:33 Lancon-Provence
03:02

13:15 Voghera
03:05
Samitour
13:30 Popoli
03:10

13:15 Orte 13:15 Pavia 13:15 Orte
03:15
Tabita Tour
16:33 Castell de Ferro 16:33 Castell de Ferro
03:20

13:15 Stradella
03:25
Lauer
16:30 Essen
03:30

18:00 Wembley
03:30

20:00 Degendorf
03:30
Tabita Tour
16:33 Andujar 16:33 Andujar
03:30

13:15 Castel San Giovanni
03:35
Samitour
13:30 Chieti 13:30 Follonica
03:40
Tabita Tour
16:33 Adra 16:33 Adra
03:40

13:15 Piacenza 13:15 Orvieto 13:15 Orvieto
03:45

13:15 Caorso
03:55
Tabita Tour
16:33 Marseille 16:33 Marseille
03:57

13:00 Hamburg 13:00 Hamburg
04:00

11:00 Wurzburg 11:00 Wurzburg
04:00
Lauer
16:30 Dusseldorf
04:00

18:00 Londra
04:00
Samitour
13:30 Pescara
04:00

03:30 Nurnberg 20:00 Passau
04:00
Tabita Tour
16:33 Bailen 16:33 Bailen
04:00
Tabita Tour
16:33 El Ejido 16:33 El Ejido
04:00

13:15 Cremona
04:05

13:15 Minerbe
04:15
Tabita Tour
16:33 Jaen 16:33 Jaen
04:15

18:00 Maidstone
04:20
Samitour
13:30 Cecina
04:20

13:15 Ghedi
04:25

18:00 Bratislava
04:30
Samitour
13:30 Bruxelles
04:30

20:00 Suben
04:30
Tabita Tour
16:33 Ubeda 16:33 Ubeda
04:30
Tabita Tour
16:33 Roquetas de Mar 16:33 Roquetas de Mar
04:30

13:15 Chivasso
04:35
Tabita Tour
16:33 Lugo 16:33 Lugo
04:35
Transport Bistrita S.A.
05:25 Faraoani
04:40

13:15 Arezzo 13:15 Paceco 13:15 Arezzo
04:40
Transport Bistrita S.A.
05:35 Chetris
04:45
Transport Bistrita S.A.
05:15 Bijghir
04:45
Danger Com SRL
06:17 Malosu
04:45
Euro Acva
06:07 Pancesti
04:45

13:15 Santhia 13:15 Marausa
04:45

08:00 Holyhead
04:45
Tabita Tour
16:33 Linares 16:33 Linares
04:45
Tabita Tour
16:33 Arad
04:45
Tabita Tour
16:33 Puget-sur Argens 16:33 Puget-sur Argens
04:49

13:15 Spasu
04:55
Normans Impex
06:19 Fruntesti
05:00
Danber Emix
05:58 Ciuturesti
05:00
Super Voiaje
06:10 Calugareni
05:00
Sog Trans SRL
05:25 Hemeius
05:00
Transport Bistrita S.A.
05:13 Letea Veche
05:00
Denismar Trans SRL
06:00 Izvoru Berheciului
05:00

13:15 Marsala
05:00

11:00 Vatra Dornei
05:00
Lauer
16:30 Koln
05:00
Samitour
13:30 Livorno
05:00

03:30 Regensburg 20:00 Haag
05:00
Tabita Tour
16:33 Almeria 16:33 Almeria
05:00

13:15 Biandrate
05:05
Sog Trans SRL
05:40 Hemeius
05:15
Lortrans SRL
06:15 Orbeni
05:15
Teletrans SRL
06:20 Fundu Vaii
05:15

13:15 Novara
05:15

08:00 Bangor
05:15
Samitour
13:30 Ascoli Piceno
05:20

13:15 Arluno
05:25
Tabita Tour
16:33 Nice 16:33 Nice
05:29

08:00 Gura Humorului
05:30
Alneda SRL
07:30 Slobozia
05:30
Sog Trans SRL
05:55 Hemeius
05:30
Transport Bistrita S.A.
05:43 Letea Veche
05:30
Alneda SRL
07:00 Gaiceana
05:30
Land Trans SRL
07:00 Corbasca
05:30

13:15 Firenze 13:15 Firenze
05:30

18:00 Canterbury
05:30
Samitour
13:30 Luxembourg
05:30

20:00 Linz
05:30
Tabita Tour
16:33 Valdepenas 16:33 Valdepenas
05:30
Dragoliv Service SRL
06:40 Sascut Sat 06:40 Sascut Sat
05:35

13:15 Strasatti 13:15 Pero
05:35
Auto Confort
06:57 Comanesti
05:40
Kam SRL
06:20 Serbesti
05:40
Trans Alex Buhusi
06:25 Tirdeni
05:40

13:15 Mazara del Vallo
05:40
Critrans
09:22 Tecuci
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:35 Chetris
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:20 Galbeni
05:45

06:20 Ciumasi
05:45
Sog Trans SRL
06:10 Hemeius
05:45

13:15 Milano 13:15 Prato 13:15 Prato
05:45
Lauer
16:30 Gummersbach
05:45
Auto Confort
06:57 Moinesti
05:50

06:30 Cirligi
05:50
Trans Alex Buhusi
06:30 Gura Vaii
05:50

06:20 Itesti
05:55

13:15 Monza
05:55

13:00 Hannover 13:00 Hannover
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:30 Bijghir
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:45 Faraoani
06:00
Sog Trans SRL
06:25 Hemeius
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:13 Letea Veche 06:13 Letea Veche
06:00
Denismar Trans SRL
07:00 Izvoru Berheciului
06:00
Danrom Trans
07:00 Pustiana
06:00

13:15 Menfi 13:15 Trapani 13:15 Trapani
06:00

11:00 Nurnberg 11:00 Nurnberg
06:00
Transbus Codreanu
08:50 Iasi
06:00

18:00 Dover
06:00

19:00 Napoli
06:00

03:30 Degendorf 20:00 Melk
06:00
Tabita Tour
16:33 La Solana 16:33 La Solana
06:00
Tabita Tour
16:33 Balisa 16:33 Balisa
06:00

13:15 Trezzo sull'Adda
06:05
STEPTRANS
07:30 Tatarasti
06:10
Samitour
13:30 Marina di Pisa
06:10
Tabita Tour
16:33 Ventimiglia 16:33 Ventimiglia
06:10
Euro Acva
07:15 Viforeni
06:15
Sog Trans SRL
06:40 Hemeius
06:15
STEPTRANS
07:30 Giurgeni
06:15

13:15 Dalmine 13:15 Sciacca
06:15
Dragoliv Service SRL
07:30 Fundu Racaciuni
06:20

06:30 Filipesti
06:20
STEPTRANS
07:30 Dragesti
06:20
Samitour
13:30 San Benedetto del Tronto
06:20
Tabita Tour
16:33 Vera 16:33 Vera
06:20
STEPTRANS
07:30 Gherdana
06:25

13:15 Bergamo
06:25

19:08 Timisoara
06:30
Lortrans SRL
08:10 Radeni
06:30
Sog Trans SRL
07:00 Hemeius
06:30
Transport Bistrita S.A.
06:43 Letea Veche
06:30
STEPTRANS
07:30 Corbasca
06:30
Flozampet
08:15 Targu Neamt
06:30
Lauer
16:30 Siegen
06:30

18:00 Budapesta
06:30

19:00 Caserta
06:30

03:30 Passau
06:30

08:00 Coventry
06:30
STEPTRANS
07:30 Corbasca Noua
06:35
Dragoliv Service SRL
07:40 Pancesti
06:35

13:15 Rovato
06:35
Tabita Tour
16:33 Huercal Overa 16:33 Huercal Overa
06:40
STEPTRANS
07:30 Scarisoara
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:45 Gioseni
06:45

12:45 Galati
06:45

13:15 Caltabellotta 13:15 Bologna 13:15 Bologna 13:15 Ospitaletto
06:45

20:00 Sankt Polten
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:20 Galbeni
06:50
Ecoplante SRL
07:55 Beresti Tazlau
06:50
STEPTRANS
07:30 Marvila
06:50
Samitour
13:30 Lucca
06:50
STEPTRANS
07:30 Dealu Dienet
06:55

13:15 Brescia
06:55

10:30 Botosani
07:00
DLS Bus
07:42 Roman
07:00
Demid
09:53 Barlad
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:45 Faraoani
07:00
Sog Trans SRL
07:25 Hemeius
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:13 Letea Veche 07:13 Letea Veche
07:00
Teletrans SRL
07:45 Pincesti
07:00
STEPTRANS
07:30 Racaciuni
07:00
Dragoliv Service SRL
08:10 Cucova
07:00
Teletrans SRL
07:40 Ungureni
07:00

13:15 Alcamo 13:15 Alcamo 13:15 Ribera
07:00

11:00 Regensburg 11:00 Regensburg
07:00
Lauer
16:30 Freiburg im Breisgau
07:00

03:30 Suben
07:00
Tabita Tour
16:33 Tomelloso 16:33 Tomelloso
07:00
Tabita Tour
16:33 Tomelloso 16:33 Tomelloso
07:00
Dragoliv Service SRL
08:05 Sascut Sat 08:05 Sascut Sat
07:05

13:15 Villa Nuova
07:05
TranSEvren
14:56 Constanta
07:10
Transport Bistrita S.A.
07:40 Bijghir
07:10
STEPTRANS
07:30 Cleja
07:10

12:45 Tulucesti
07:12

19:08 Arad
07:15
STEPTRANS
07:30 Faraoani
07:15
Teletrans SRL
08:20 Fundu Vaii
07:15

13:15 Peschiera
07:15
Samitour
13:30 Ancona
07:15

11:10 Galati
07:20
STEPTRANS
07:30 Nicolae Balcescu
07:20

13:15 Sommacampagna
07:25
Samitour
13:30 Pistoia
07:25

12:45 Frumusita
07:29
Transbus Codreanu
11:54 Brasov
07:29

11:10 Galati
07:30

10:30 Flamanzi
07:30
DLS Bus
12:43 Bucuresti
07:30
TranSEvren
10:45 Suceava
07:30
Ro Tour
13:30 Vatra Dornei
07:30

08:05 Ciumasi
07:30
Sog Trans SRL
08:00 Hemeius
07:30
Transport Bistrita S.A.
07:43 Letea Veche
07:30
Kam SRL
08:00 Serbesti
07:30

13:15 Castelvetrano 13:15 Castellammare del Golfo 13:15 Castellammare del Golfo
07:30

13:30 Vatra Dornei
07:30
Lauer
16:30 Gisen
07:30

18:00 Savona
07:30

19:00 Cassino 19:00 Latina
07:30

03:30 Haag
07:30
Tabita Tour
16:33 Pedro Munoz 16:33 Pedro Munoz
07:30
Tabita Tour
16:33 Villarrobledo 16:33 Villarrobledo
07:30
Tabita Tour
16:33 Puerto Lumbreras 16:33 Puerto Lumbreras
07:30

12:45 Tamaoani
07:33

13:15 Verona
07:35

08:05 Itesti
07:40

13:15 Ferrara 13:15 Ferrara
07:40
Tabita Tour
16:33 Torino 16:33 Torino
07:40
Teletrans SRL
08:50 Valea Seaca
07:50
Dragoliv Service SRL
08:55 Pancesti
07:50
Trans Alex Buhusi
08:30 Gura Vaii
07:50

13:15 Campobello di Mazara 13:15 San Bonifacio
07:50
Transbus Codreanu
08:50 Roman
07:53

10:38 Husi
08:00

10:30 Harlau
08:00

13:00 Stockholm 13:00 Stockholm
08:00
Transbus Codreanu
12:30 Sfantu Gheorghe
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:50 Chetris
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:45 Faraoani
08:00
Sog Trans SRL
08:25 Hemeius
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:13 Letea Veche 08:13 Letea Veche
08:00
Teletrans SRL
08:45 Parava
08:00

08:40 Cirligi
08:00

13:15 Partinico 13:15 Santa Ninfa 13:15 Partinico
08:00

13:00 Vatra Dornei
08:00
Lauer
16:30 Offenburg
08:00

18:00 Calais
08:00

19:00 Frosinone
08:00

14:00 Bruxelles 03:30 Linz
08:00
Tabita Tour
16:33 Alcazar de San Juan 16:33 Alcazar de San Juan
08:00
Tabita Tour
16:33 San Clemente 16:33 San Clemente
08:00
Tabita Tour
16:33 Lorca 16:33 Lorca
08:00
TranSEvren
10:45 Falticeni
08:02
Transport Bistrita S.A.
08:40 Galbeni
08:10
Trans Alex Buhusi
08:55 Tirdeni
08:10
Samitour
13:30 Firenze
08:10
Tabita Tour
16:33 La Roda 16:33 La Roda
08:10
Tabita Tour
16:33 Leon 16:33 Leon
08:10

10:30 Targu Frumos
08:15
Super Voiaje
09:25 Calugareni
08:15
Danger Com SRL
09:47 Malosu
08:15

13:15 Salemi
08:15

18:00 Fossano 18:00 Ceva 18:00 Mondovi
08:15

08:00 Toddington
08:15
Tabita Tour
16:33 Miguel Esteban 16:33 Miguel Esteban
08:15

12:45 Targu Bujor
08:19
Euro Acva
09:58 Pancesti
08:20

13:15 Partanna
08:20

19:00 Valmontone
08:20
Lortrans SRL
09:25 Orbeni
08:25

13:15 Vicenza
08:25
Transbus Codreanu
10:52 Vaslui
08:30
Sog Trans SRL
09:00 Hemeius
08:30

08:40 Filipesti
08:30

10:00 Piatra Neamt
08:30

16:50 Targu Mures
08:30

14:30 Chisinau
08:30
TASA Suceava
14:15 Otopeni Aeroport
08:30
Lauer
16:30 Offenbach
08:30

20:00 Viena 03:30 Melk
08:30
Tabita Tour
16:33 Quintanar de la Orden 16:33 Quintanar de la Orden
08:30
Tabita Tour
16:33 Murcia 16:33 Murcia
08:30

13:15 Grisignano di Zocco
08:35

12:45 Varlezi
08:38
Denismar Trans SRL
09:40 Izvoru Berheciului
08:40

13:15 Padova 13:15 Padova
08:40

11:10 Tecuci
08:45
Normans Impex
10:04 Fruntesti
08:45
Transbus Codreanu
10:52 Puscasi
08:47

10:00 Savinesti
08:48

12:45 Craiesti
08:48
Tabita Tour
16:33 Novara 16:33 Novara
08:48
Transbus Codreanu
10:52 Sauca
08:50
Dragoliv Service SRL
09:55 Sascut Sat 09:55 Sascut Sat
08:50
Transbus Codreanu
10:52 Laza
08:54

10:00 Roznov
08:55
Transbus Codreanu
10:52 Oprisita
08:57

14:45 Vatra Dornei
09:00

10:38 Vaslui
09:00

10:30 Roman
09:00

13:00 Wurzburg 13:00 Wurzburg
09:00
Transbus Codreanu
10:52 Poienesti
09:00
Euro Acva
10:10 Viforeni
09:00
Sog Trans SRL
09:25 Hemeius
09:00
Transport Bistrita S.A.
09:13 Letea Veche
09:00
Kam SRL
09:30 Serbesti
09:00

13:15 Venetia 13:15 Venetia 13:15 Mestre 13:15 Mestre
09:00

11:00 Passau 11:00 Passau
09:00
TASA Suceava
11:25 Suceava
09:00
TASA Suceava
14:15 Bucuresti
09:00

13:30 Brosteni
09:00
Lauer
16:30 Rastatt
09:00
Lauer
16:30 Frankfurt
09:00
Samitour
13:30 Newcastle upon Tyne
09:00
Samitour
13:30 Rimini
09:00

18:00 Biella
09:00

19:00 Roma
09:00
Tabita Tour
16:33 Corral de Almaguer 16:33 Corral de Almaguer
09:00
Tabita Tour
16:33 Albacete 16:33 Albacete
09:00
Tabita Tour
16:33 Elche 16:33 Elche
09:00

10:00 Zanesti
09:04

13:15 Mestre 13:15 Mestre
09:05
Transbus Codreanu
10:52 Harsoveni
09:06

10:00 Costisa
09:06

12:45 Bursucani
09:10
Tabita Tour
16:33 Cabezamesada 16:33 Cabezamesada
09:10
Transbus Codreanu
10:52 Ivanesti
09:11

03:30 Sankt Polten
09:15

10:00 Buhusi
09:16

14:45 Iacobeni
09:18
Tabita Tour
16:33 Tortona 16:33 Tortona
09:18
Transbus Codreanu
10:52 Moara Sima
09:19
Tabita Tour
16:33 Milano 16:33 Milano
09:19

16:50 Reghin
09:20

13:15 Pordenone 13:15 Pordenone
09:20
Samitour
13:30 Bologna
09:20

12:45 Balabanesti
09:22
Transbus Codreanu
10:52 Ursoaia
09:23
TranSEvren
10:45 Roman
09:30
Sog Trans SRL
09:55 Hemeius
09:30

13:15 Latisana 13:15 Latisana
09:30
TASA Suceava
11:25 Falticeni
09:30

13:30 Borca
09:30
Lauer
16:30 Karlsruhe
09:30
Lauer
16:30 Darmstadt
09:30

18:00 Kirkcaldy
09:30
Samitour
13:30 Frankfurt
09:30

18:00 Torino
09:30

14:00 Liege
09:30
Tabita Tour
16:33 Tarancon 16:33 Tarancon
09:30
Transbus Codreanu
10:52 Dragomiresti
09:31
Transbus Codreanu
10:52 Vladia
09:38

11:10 Adjud
09:40

14:45 Pojorata
09:40
Transport Bistrita S.A.
10:10 Galbeni
09:40

18:00 Brugge
09:40
Tabita Tour
16:33 Alicante 16:33 Alicante
09:40
Samitour
13:30 Darlington
09:45

14:00 Aachen
09:45

13:15 Trieste 13:15 Trieste
09:50

12:45 Barlad
09:51
Tabita Tour
16:33 Bergamo 16:33 Bergamo
09:55

13:20 Botosani
10:00

14:45 Campulung Moldovenesc
10:00

19:08 Deva 23:08 Timisoara
10:00
Ro Tour
13:30 Poiana Largului
10:00
Transport Bistrita S.A.
10:13 Letea Veche
10:00
Teletrans SRL
10:45 Pincesti
10:00

13:15 Palermo 13:15 Palermo
10:00
TASA Suceava
14:15 Urziceni
10:00

13:30 Poiana Largului
10:00

18:00 Dunfermline
10:00
Samitour
13:30 Ravenna 13:30 Modena
10:00

18:00 Torino 18:00 Ivrea
10:00
Tabita Tour
16:33 Arganda del Rey 16:33 Arganda del Rey
10:00
Tabita Tour
16:33 Oviedo 16:33 Oviedo
10:00

13:15 Vittoria
10:10
Samitour
13:30 Middlesbrough
10:10
Tabita Tour
16:33 Piacenza 16:33 Piacenza
10:12

14:45 Vama
10:15

13:15 Gonars 13:15 Gonars
10:15
Lauer
16:30 Pforzheim
10:15

14:45 Frasin
10:20
Tabita Tour
16:33 Benidorm 16:33 Benidorm
10:20
Dragoliv Service SRL
11:30 Pancesti
10:25

13:15 Ragusa
10:25
Tabita Tour
16:33 Brescia 16:33 Brescia
10:28

13:20 Flamanzi
10:30

14:45 Gura Humorului
10:30

19:08 Orastie
10:30

13:00 Norrkoping 13:00 Norrkoping
10:30
Sog Trans SRL
10:55 Hemeius
10:30

13:15 Portogruaro 13:15 Verona 13:15 Udine 13:15 Udine 13:15 Portogruaro 13:15 Verona
10:30
TASA Suceava
16:15 Otopeni Aeroport
10:30
Lauer
16:30 Mannheim
10:30

18:00 Gent 18:00 Edinburgh
10:30

14:00 Koln
10:30
Dragoliv Service SRL
11:40 Sascut Sat 11:40 Sascut Sat
10:35

16:50 Toplita
10:40

13:15 Modica
10:40
Tabita Tour
16:33 Denia 16:33 Denia
10:40
TASA Suceava
14:15 Ramnicu Sarat
10:45

18:00 Asti
10:45
Dragoliv Service SRL
11:55 Pancesti
10:50
TASA Suceava
11:25 Roman
10:55

13:20 Harlau
11:00

14:45 Cornu Luncii
11:00

23:08 Arad
11:00
TranSEvren
14:56 Braila
11:00

13:00 Nurnberg 13:00 Nurnberg
11:00
Ro Tour
13:30 Bicaz
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:25 Galbeni
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:13 Letea Veche
11:00
Teletrans SRL
11:40 Ungureni
11:00

13:15 Rosolini 13:15 Cefalu 13:15 Cefalu
11:00

14:30 Sculeni
11:00

11:00 Linz 11:00 Linz
11:00

11:00 Graz 11:00 Graz
11:00
TASA Suceava
13:25 Suceava
11:00
TASA Suceava
16:15 Bucuresti
11:00
Lauer
16:30 Stuttgart
11:00
Lauer
16:30 Heidelberg
11:00

18:00 Santhia
11:00

03:30 Viena 14:00 Bonn
11:00
Tabita Tour
16:33 Madrid 16:33 Madrid
11:00
Tabita Tour
16:33 Oliva 16:33 Oliva
11:00
Tabita Tour
16:33 Gijon 16:33 Gijon
11:00
Tabita Tour
16:33 Brescia 16:33 Brescia
11:09
Samitour
13:30 York
11:10

13:20 Targu Frumos
11:15

13:00 Linkoping 13:00 Linkoping
11:15
Transbus Codreanu
16:28 Brasov
11:15

13:15 Tusa 13:15 Tusa
11:15

18:00 Alessandria
11:15
Samitour
13:30 Verona
11:20
Tabita Tour
16:33 Coslada 16:33 Coslada
11:20

14:00 Gura Humorului
11:30
Transbus Codreanu
16:28 Harman
11:30
Sog Trans SRL
11:55 Hemeius
11:30

16:50 Gheorgheni
11:30

13:15 Plezzo di Tarvisio 13:15 Plezzo di Tarvisio
11:30
TASA Suceava
13:25 Falticeni
11:30

13:30 Bicaz
11:30

18:00 Bruxelles
11:30
Samitour
13:30 Nurnberg
11:30

18:00 Novara
11:30

18:00 Tortona
11:40
Tabita Tour
16:33 Alcala de Henares 16:33 Alcala de Henares
11:40
Dragoliv Service SRL
12:50 Sascut Sat 12:50 Sascut Sat
11:45

13:15 Avola
11:45
Trans Alex Buhusi
12:30 Gura Vaii
11:50
Samitour
13:30 Leeds
11:55

13:20 Roman
12:00

14:38 Husi
12:00

13:00 Oslo 13:00 Oslo
12:00
Ro Tour
13:30 Piatra Neamt
12:00
Super Voiaje
13:10 Calugareni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:25 Galbeni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:13 Letea Veche
12:00
Land Trans SRL
13:30 Corbasca
12:00

16:50 Izvoru Muresului
12:00

13:15 Santo Stefano di Camastra 13:15 Santo Stefano di Camastra
12:00

18:00 Chisinau
12:00
TASA Suceava
16:15 Urziceni
12:00

13:30 Piatra Neamt
12:00
Samitour
13:30 Targu Neamt
12:00
Lauer
16:30 Goppingen
12:00
Lauer
16:30 Heilbronn
12:00

18:00 Milano
12:00

18:00 Voghera
12:00

19:00 Giove
12:00
Tabita Tour
16:33 Meco 16:33 Meco
12:00
Tabita Tour
16:33 Alcoi 16:33 Alcoi
12:00
Tabita Tour
16:33 Verona 16:33 Verona
12:02
Sog Trans SRL
12:40 Hemeius
12:10

16:50 Sandominic
12:10

14:45 Falticeni
12:13

12:55 Cirligi
12:15
Trans Alex Buhusi
13:00 Tirdeni
12:15
TASA Suceava
14:15 Adjud
12:20
Samitour
13:30 Padova
12:20
Tabita Tour
16:33 Ontinyent 16:33 Ontinyent
12:20

19:08 Sibiu
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:20 Chetris
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:00 Bijghir
12:30
Sog Trans SRL
12:55 Hemeius
12:30
Teletrans SRL
13:30 Valea Seaca
12:30
Denismar Trans SRL
13:30 Izvoru Berheciului
12:30

13:15 Villach 13:15 Siracusa 13:15 Villach 13:15 Sant'Agata di Militello 13:15 Sant'Agata di Militello
12:30
Flozampet
14:15 Targu Neamt
12:30

18:00 Aberdeen
12:30

19:00 Orte
12:30

14:00 Frankfurt
12:30
Tabita Tour
16:33 Guadalajara 16:33 Guadalajara
12:30

13:15 Rocca di Capri Leone 13:15 Rocca di Capri Leone
12:40
Transport Bistrita S.A.
13:30 Faraoani
12:45
Kam SRL
13:15 Serbesti
12:45

12:55 Filipesti
12:45
Euro Acva
14:23 Pancesti
12:45
TASA Suceava
16:15 Ramnicu Sarat
12:45
Lauer
16:30 Ohringen
12:45
Samitour
13:30 Sheffield
12:45

18:00 Bergamo
12:45

18:00 Piacenza
12:45
TranSEvren
14:56 Tecuci
12:49
Lortrans SRL
13:50 Orbeni
12:50

13:15 Brolo 13:15 Brolo
12:50
Tabita Tour
16:33 Brasov
12:50
TASA Suceava
13:25 Roman
12:55
Samitour
13:30 Venetia
12:55
Transbus Codreanu
16:28 Targu Secuiesc
12:57

14:45 Draguseni
13:00

14:38 Vaslui
13:00
Transport Bistrita S.A.
13:13 Letea Veche
13:00
Danrom Trans
14:00 Pustiana
13:00
Alneda SRL
14:40 Radeni
13:00

13:15 Falcone 13:15 Falcone
13:00

11:00 Londra 11:00 Londra
13:00
Lauer
16:30 Ulm
13:00

18:00 Newcastle upon Tyne
13:00

19:00 Perugia
13:00

14:00 Wurzburg
13:00
Tabita Tour
16:33 Valencia 16:33 Valencia
13:00
Tabita Tour
16:33 Valencia 16:33 Valencia 16:33 Aielo de Malferit 16:33 Aielo de Malferit
13:00
Ecoplante SRL
14:05 Beresti Tazlau
13:05
Transport Bistrita S.A.
13:40 Galbeni
13:10
Sog Trans SRL
13:35 Hemeius
13:10

16:50 Miercurea Ciuc
13:10

18:00 Dundee
13:10

13:00 Jonkoping 13:00 Jonkoping
13:15
Teletrans SRL
14:20 Fundu Vaii
13:15

13:15 Patti 13:15 Patti
13:15
Tabita Tour
16:33 Torrelavega 16:33 Torrelavega
13:15

13:15 Catania
13:20
Tabita Tour
16:33 Mestre 16:33 Mestre
13:21
Transport Bistrita S.A.
17:07 Tecuci
13:30

14:05 Ciumasi
13:30
Sog Trans SRL
14:00 Hemeius
13:30
Dragoliv Service SRL
14:35 Sascut Sat 14:35 Sascut Sat
13:30
Transport Bistrita S.A.
14:30 Gioseni
13:30

16:50 Frumoasa
13:30

13:15 Barcellona-Pozzo di Gotto 13:15 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30
Lauer
16:30 Brasov
13:30
Samitour
13:30 Treviso
13:30

18:00 Brescia
13:30
Tabita Tour
16:33 Jativa 16:33 Jativa
13:30

14:45 Roman
13:40

14:05 Itesti
13:40
Euro Acva
14:45 Viforeni
13:45
Transport Bistrita S.A.
13:58 Letea Veche
13:45
Lauer
16:30 Crailsheim
13:45

18:00 Reggio nell'Emilia 18:00 Parma
13:45
Tabita Tour
16:33 Santander 16:33 Santander
13:45

15:30 Bicaz
13:50
Dragoliv Service SRL
14:55 Pancesti
13:50

16:50 Lunca de Sus
13:50

18:00 Perth
13:50

23:08 Deva
14:00
Auto Confort
15:10 Comanesti
14:00
Auto Confort
16:00 Iasi
14:00

13:00 Passau 13:00 Passau
14:00
Alneda SRL
16:00 Slobozia
14:00
Transport Bistrita S.A.
14:13 Letea Veche
14:00
Teletrans SRL
14:45 Parava
14:00
Dragoliv Service SRL
15:10 Cucova
14:00
Teletrans SRL
14:40 Ungureni
14:00
Denismar Trans SRL
15:00 Izvoru Berheciului
14:00

16:50 Lunca De Jos
14:00

13:15 Milazzo 13:15 Milazzo
14:00

18:00 Ungheni
14:00

11:00 Viena 11:00 Viena
14:00

11:00 Viena 11:00 Viena
14:00

11:00 Londra 11:00 Londra
14:00

18:00 Luxembourg
14:00
Samitour
13:30 Doncaster
14:00

18:00 Desenzano
14:00

19:00 Arezzo
14:00
Tabita Tour
16:33 Castellon de la Plana 16:33 Castellon de la Plana
14:00
STEPTRANS
15:30 Tatarasti
14:05

19:08 Fagaras
14:07
Auto Confort
15:10 Moinesti
14:09

13:15 Acireale
14:10

16:30 Iasi
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:28 Letea Veche
14:15

14:55 Cirligi
14:15
STEPTRANS
15:30 Giurgeni
14:15
Lauer
16:30 Augsburg
14:15

18:00 Modena
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:50 Galbeni
14:20
STEPTRANS
15:30 Dragesti
14:20
TASA Suceava
16:15 Adjud
14:20
STEPTRANS
15:30 Gherdana
14:25

15:30 Piatra Neamt
14:30

23:08 Orastie
14:30
DLS Bus
15:12 Roman
14:30

18:40 Brasov
14:30
Transport Bistrita S.A.
17:16 Vaslui
14:30
Normans Impex
15:44 Fruntesti
14:30
Sog Trans SRL
14:55 Hemeius 14:55 Hemeius
14:30
Dragoliv Service SRL
15:40 Fundu Racaciuni
14:30
STEPTRANS
15:30 Corbasca
14:30

18:00 Sculeni
14:30
Lauer
16:30 Ansbach
14:30

18:00 Stirling 18:00 Sunderland
14:30

18:00 Verona
14:30

14:00 Nurnberg
14:30
Tabita Tour
16:33 Calatayud 16:33 Calatayud
14:30
Tabita Tour
16:33 Gonars 16:33 Gonars
14:34
STEPTRANS
15:30 Corbasca Noua
14:35

18:40 Harman
14:42

18:40 Prejmer
14:44

13:00 Boras 13:00 Boras
14:45
Transport Bistrita S.A.
14:58 Letea Veche
14:45

14:55 Filipesti
14:45
STEPTRANS
15:30 Scarisoara
14:45
Danger Com SRL
16:15 Malosu
14:45
STEPTRANS
15:30 Marvila
14:50
Transbus Codreanu
16:28 Onesti
14:54

16:30 Targu Frumos
14:55
STEPTRANS
15:30 Dealu Dienet
14:55

15:30 Buhusi
15:00

13:00 Linz 13:00 Linz
15:00
Transport Bistrita S.A.
15:13 Letea Veche
15:00
STEPTRANS
15:30 Racaciuni
15:00
Dragoliv Service SRL
16:05 Pancesti
15:00

13:15 Messina 13:15 Giarre 13:15 Messina
15:00

11:00 Nickelsdorf 11:00 Nickelsdorf
15:00

11:00 Nickelsdorf 11:00 Nickelsdorf
15:00
Samitour
13:30 Lincoln
15:00
Samitour
13:30 Udine
15:00

19:00 Firenze
15:00
Tabita Tour
16:33 Alfamen 16:33 Alfamen
15:00
Tabita Tour
16:33 Benicarlo 16:33 Benicarlo
15:00
STEPTRANS
15:30 Cleja
15:10
Trans Alex Buhusi
15:55 Tirdeni
15:10
Trans Alex Buhusi
15:50 Gura Vaii
15:10

16:50 Comanesti
15:10

16:30 Roman
15:15
Transport Bistrita S.A.
15:28 Letea Veche
15:15
STEPTRANS
15:30 Faraoani
15:15
Lauer
16:30 Munchen
15:15

19:08 Brasov
15:20
Sog Trans SRL
15:45 Hemeius
15:20
STEPTRANS
15:30 Nicolae Balcescu
15:20

18:00 Glasgow
15:20
Lortrans SRL
16:25 Orbeni
15:25

18:00 Gura Humorului
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:20 Chetris
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:15 Faraoani
15:30
Sog Trans SRL
15:55 Hemeius
15:30

16:50 Targu Ocna
15:30

13:15 Taormina
15:30
Lauer
16:30 Nurnberg
15:30

18:00 Vicenza
15:30

14:00 Regensburg
15:30
Tabita Tour
16:33 Baix Ebre 16:33 Baix Ebre
15:30
Denismar Trans SRL
16:40 Izvoru Berheciului
15:40
Transport Bistrita S.A.
16:15 Bijghir
15:45
Transport Bistrita S.A.
15:58 Letea Veche
15:45
Kam SRL
16:15 Serbesti
15:45
Teletrans SRL
16:30 Pincesti
15:45
Dragoliv Service SRL
16:50 Sascut Sat 16:50 Sascut Sat
15:45
Teletrans SRL
16:35 Ungureni
15:45

16:50 Onesti
15:45

18:00 Durham
15:45
Tabita Tour
16:33 Bilbao 16:33 Bilbao
15:45

18:40 Targu Secuiesc
15:50
Transport Bistrita S.A.
16:25 Galbeni
15:55
DLS Bus
21:13 Bucuresti
16:00

13:00 Goteborg 13:00 Goteborg
16:00
Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:00
Transport Bistrita S.A.
16:13 Letea Veche
16:00

13:15 Reggio di Calabria 13:15 Reggio di Calabria 13:15 Pince 13:15 Pince
16:00
Samitour
13:30 Nottingham
16:00

18:00 Padova
16:00

18:00 Padova
16:00

19:00 Bologna
16:00
Tabita Tour
16:33 Zaragoza 16:33 Zaragoza
16:00
Tabita Tour
16:33 L'Hospitalet de l'Infant 16:33 L'Hospitalet de l'Infant
16:00

13:15 Villa San Giovanni 13:15 Villa San Giovanni
16:05
Tabita Tour
16:33 Pina de Ebro 16:33 Pina de Ebro
16:10
Transport Bistrita S.A.
16:28 Letea Veche
16:15

16:55 Cirligi
16:15
Lauer
16:30 Rosenheim
16:15
Dragoliv Service SRL
17:20 Sascut Sat 17:20 Sascut Sat
16:20

23:08 Sibiu
16:30

19:00 Gura Humorului
16:30
Euro Acva
17:30 Viforeni
16:30
Super Voiaje
17:40 Calugareni
16:30
Sog Trans SRL
16:55 Hemeius
16:30
Transport Bistrita S.A.
17:30 Gioseni
16:30
TASA Suceava
22:15 Otopeni Aeroport
16:30

18:00 Mestre
16:30

18:00 Venetia 18:00 Mestre
16:30

19:00 Ferrara
16:30

14:00 Degendorf 20:00 Bruxelles
16:30
Tabita Tour
16:33 Salou 16:33 Salou
16:30
Tabita Tour
16:33 Amposta 16:33 Amposta
16:31

18:40 Oituz
16:34

19:08 Targu Secuiesc
16:39
Transport Bistrita S.A.
17:10 Galbeni
16:40
Transport Bistrita S.A.
16:58 Letea Veche
16:45

16:55 Filipesti
16:45

13:15 Rosarno 13:15 Rosarno
16:45

18:40 Poiana Sarata
16:46

18:40 Harja
16:51
Sog Trans SRL
17:20 Hemeius
16:55

13:00 Halmstad 13:00 Halmstad
17:00
Sog Trans SRL
17:25 Hemeius
17:00
Transport Bistrita S.A.
17:13 Letea Veche
17:00
Teletrans SRL
18:00 Valea Seaca
17:00
Dragoliv Service SRL
18:05 Pancesti
17:00
Dragoliv Service SRL
18:10 Cucova
17:00
Denismar Trans SRL
18:00 Izvoru Berheciului
17:00

11:00 Maidstone 11:00 Maidstone
17:00
TASA Suceava
22:15 Bucuresti
17:00
Lauer
16:30 Traunstein
17:00
Lauer
16:30 Regensburg
17:00
Samitour
13:30 Birmingham
17:00

18:00 Venetia
17:00

14:00 Passau
17:00
Tabita Tour
16:33 Fraga 16:33 Fraga
17:00

18:40 Ferastrau
17:04

18:00 Dumfries
17:10
Tabita Tour
16:33 Tarragona 16:33 Tarragona
17:10
Tabita Tour
16:33 San Sebastian 16:33 San Sebastian
17:10

17:50 Ciumasi
17:15
Transport Bistrita S.A.
17:28 Letea Veche
17:15
Kam SRL
17:45 Serbesti
17:15

17:50 Itesti
17:25

18:40 Onesti
17:27

20:00 Gura Humorului
17:30
Transport Bistrita S.A.
18:20 Chetris
17:30
Trans Alex Buhusi
18:15 Tirdeni
17:30

18:00 Mannheim 18:00 Middlesbrough
17:30
Samitour
13:30 Viena
17:30

18:00 Udine
17:30

18:00 Udine
17:30

14:00 Suben
17:30
Tabita Tour
16:33 Lerida 16:33 Lerida
17:30

18:40 Bratila
17:39
Ecoplante SRL
18:40 Beresti Tazlau
17:40
Tabita Tour
16:33 Biriatou 16:33 Biriatou
17:40

18:40 Barsanesti
17:42
Transport Bistrita S.A.
17:58 Letea Veche
17:45

13:15 Lamezia Terme 13:15 Lamezia Terme
17:45
Lauer
16:30 Freilassing
17:45
Lauer
16:30 Deggendorf
17:45

00:20 Balti
17:45

18:40 Helegiu
17:46
Tabita Tour
16:33 Montblanch 16:33 Montblanch
17:50

18:40 Balaneasa
17:51

18:40 Livezi
17:55

13:15 Falerna 13:15 Falerna
17:55

18:40 Orasa
17:58

13:00 Viena 13:00 Angelholm 13:00 Viena 13:00 Angelholm
18:00

18:40 Sanduleni
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:45 Faraoani
18:00
Sog Trans SRL
18:25 Hemeius
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:13 Letea Veche
18:00
Lortrans SRL
19:00 Orbeni
18:00

18:40 Cirligi
18:00
Dragoliv Service SRL
19:05 Pancesti
18:00
Teletrans SRL
18:40 Ungureni
18:00

11:00 Dover 11:00 Dover
18:00
TASA Suceava
22:15 Urziceni
18:00

18:00 Heidelberg 18:00 Carlisle
18:00
Samitour
13:30 Maribor
18:00

19:00 Padova
18:00

14:00 Haag
18:00
Tabita Tour
16:33 Vilafranca del Penedes 16:33 Vilafranca del Penedes
18:00
Tabita Tour
16:33 Vilafranca del Penedes 16:33 Vilafranca del Penedes
18:00

23:08 Fagaras
18:07

19:08 Onesti
18:10

18:40 Barzulesti
18:10
Transport Bistrita S.A.
18:40 Galbeni
18:10
Denismar Trans SRL
19:10 Izvoru Berheciului
18:10

18:40 Petricica
18:12
Transport Bistrita S.A.
18:45 Bijghir
18:15
Transport Bistrita S.A.
18:28 Letea Veche
18:15
Teletrans SRL
19:20 Fundu Vaii
18:15

00:20 Falesti
18:20
Tabita Tour
16:33 Bayonne 16:33 Bayonne
18:20

18:40 Magura
18:26
Auto Confort
20:20 Iasi
18:30

13:00 Helsingborg 13:00 Helsingborg
18:30
Dragoliv Service SRL
19:40 Fundu Racaciuni
18:30
Teletrans SRL
19:15 Parava
18:30

18:40 Filipesti
18:30
Samitour
13:30 Peterborough
18:30

19:00 Mestre
18:30

14:00 Linz
18:30

13:15 Cosenza 13:15 Cosenza
18:40
Euro Acva
19:45 Viforeni
18:45
TASA Suceava
22:15 Ramnicu Sarat
18:45
Lauer
16:30 Passau
18:45

19:25 Ciumasi
18:50

13:00 Malmo 13:00 Malmo
19:00

19:25 Itesti
19:00
Sog Trans SRL
19:25 Hemeius
19:00
Transport Bistrita S.A.
19:13 Letea Veche
19:00

01:30 Chisinau
19:00

11:00 Calais 11:00 Calais
19:00

18:00 York 18:00 Heilbronn
19:00

19:00 Venetia
19:00

14:00 Melk
19:00
Tabita Tour
16:33 Barcelona 16:33 Barcelona
19:00
Tabita Tour
16:33 Ayamonte 16:33 Ayamonte 16:33 Barcelona 16:33 Barcelona
19:00
Tabita Tour
16:33 Barcelona 16:33 Barcelona
19:00
Teletrans SRL
20:00 Pincesti
19:15

00:20 Sculeni
19:15

23:08 Brasov
19:20

22:00 Gura Humorului
19:30

13:00 Copenhagen 13:00 Copenhagen
19:30
Samitour
13:30 Northampton
19:30

19:00 Udine
19:30

18:00 Harrogate
19:40

14:00 Sankt Polten
19:45
Tabita Tour
16:33 Pau 16:33 Pau
19:45
Sog Trans SRL
20:25 Hemeius
20:00
Transport Bistrita S.A.
20:13 Letea Veche
20:00
Kam SRL
20:30 Serbesti
20:00

20:40 Cirligi
20:00

13:15 Lauria Inferiore 13:15 Lauria Inferiore
20:00

11:00 Brugge 11:00 Brugge
20:00

18:00 Liverpool 18:00 Kingston upon Hull
20:00

19:00 Graz
20:00
Transport Bistrita S.A.
21:05 Chetris
20:15
Transport Bistrita S.A.
21:00 Galbeni
20:20

13:15 Lagonegro 13:15 Lagonegro
20:20
TASA Suceava
22:15 Adjud
20:20
Tabita Tour
16:33 Cartaya 16:33 Cartaya
20:20
Sog Trans SRL
20:55 Hemeius
20:30

20:40 Filipesti
20:30

18:00 Nurnberg 18:00 Scunthorpe
20:30

04:16 Constanta
20:30

20:00 Liege
20:30
Tabita Tour
16:33 Gibraleon 16:33 Gibraleon
20:30

23:08 Targu Secuiesc
20:39
Samitour
13:30 Cambridge
20:40
Transport Bistrita S.A.
21:15 Bijghir
20:45
Transport Bistrita S.A.
21:30 Faraoani
20:45

13:15 Sala Consilina 13:15 Sala Consilina
20:45

20:00 Aachen
20:45

01:40 Bucuresti
21:00

13:00 Odense 13:00 Odense
21:00
Transport Bistrita S.A.
21:13 Letea Veche
21:00

13:15 Polla 13:15 Polla
21:00

03:30 Chisinau
21:00

11:00 Bruxelles 11:00 Bruxelles
21:00
TASA Suceava
23:25 Suceava
21:00

18:00 Chester
21:00
Samitour
13:30 Frosinone
21:00

18:00 Graz
21:00

18:00 Graz
21:00
Tabita Tour
16:33 Girona 16:33 Girona
21:00
Tabita Tour
16:33 Huelva 16:33 Huelva
21:00

13:15 Contursi 13:15 Contursi
21:10
Tabita Tour
16:33 Mazagon 16:33 Mazagon
21:15

13:15 Campania 13:15 Campania
21:20
Tabita Tour
16:33 Palos de la Frontera 16:33 Palos de la Frontera
21:20

00:00 Gura Humorului
21:30
Sog Trans SRL
21:55 Hemeius
21:30

13:15 Eboli 13:15 Eboli
21:30

01:30 Sculeni
21:30
TASA Suceava
23:25 Falticeni
21:30

18:00 Norwich
21:30
Samitour
13:30 Luton
21:30

20:00 Koln 03:30 Bruxelles 14:00 Viena
21:30
Tabita Tour
16:33 Figueras 16:33 Figueras
21:30

03:30 Straseni
21:35

18:00 Northwich
21:40
Samitour
13:30 Latina
21:40
Tabita Tour
16:33 Moguer 16:33 Moguer
21:45
Transport Bistrita S.A.
22:13 Letea Veche
22:00

13:15 Battipaglia 13:15 Battipaglia
22:00

18:00 Leeds 18:00 Doncaster
22:00

20:00 Bonn
22:00
Tabita Tour
16:33 La Jonquera 16:33 La Jonquera
22:00

23:08 Onesti
22:10

18:00 Crewe
22:10

13:15 Pontecagnano 13:15 Pontecagnano 13:15 Battipaglia
22:15

18:00 Plzen
22:15
Tabita Tour
16:33 Lucena del Puerto 16:33 Lucena del Puerto
22:15

03:30 Calarasi
22:20

03:10 Bucuresti
22:30

01:00 Gura Humorului
22:30
Sog Trans SRL
22:55 Hemeius
22:30

13:15 Salerno 13:15 Salerno
22:30

18:00 Manchester
22:30
Samitour
13:30 Londra
22:30

08:00 Dublin
22:30

13:15 Avellino
22:33

13:15 Mercogliano
22:35
Tabita Tour
16:33 Rociana 16:33 Rociana
22:40

03:10 Otopeni Aeroport
22:45

13:15 Baiano
22:45

23:30 Piatra Neamt
22:45

13:15 Monteforte Irpino
22:50

13:15 Nola
22:55
TASA Suceava
23:25 Roman
22:55

13:00 Kolding 13:00 Kolding
23:00

13:15 Montoro 13:15 Montoro 13:15 Marigliano
23:00

18:00 Chesterfield 18:00 Sheffield 18:00 Ipswich 18:00 Stoke on Trent
23:00
Samitour
13:30 Fiumicino
23:00

03:30 Liege
23:00
Tabita Tour
16:33 El Rocio 16:33 El Rocio
23:00

13:15 Torre del Greco
23:05
Tabita Tour
16:33 Almonte 16:33 Almonte
23:05

13:15 Scafati
23:10

13:15 Nocera Superiore
23:15
Samitour
13:30 Olgiata
23:15

03:30 Aachen
23:15

13:15 Baronissi
23:20
Tabita Tour
16:33 Bollullos par del Condado 16:33 Bollullos par del Condado
23:20

13:15 Fisciano
23:25

03:30 Ungheni
23:25

23:30 Buhusi
23:25

13:15 Mercato San Severino
23:30

18:00 Birmingham
23:30

20:00 Frankfurt
23:30

13:15 Solofra
23:35
Tabita Tour
16:33 Le Perthus 16:33 Le Perthus
23:40

13:15 Montoro
23:45

18:00 Nottingham
23:45
Tabita Tour
16:33 Pilas 16:33 Pilas
23:45
Tabita Tour
16:33 Carcassonne 16:33 Carcassonne
23:45

13:15 Sala
23:50

13:15 Atripalda
23:55