Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Bucuresti > Autogara Filaret

Autogara Filaret

Bucuresti, Romania

Adresă: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
Mobil: +4-0723-671.011; +4-0733-452.738
E-mail: office@acfilaret.ro
Web: www.acfilaret.ro

Plecări
Ora Către
01:30
10:00 Chisinau
02:00
02:00 Nurnberg 06:00 Strasbourg 12:00 Reims 13:00 Paris 04:00 Heilbronn 04:10 Stuttgart 11:00 Vitry-le-Francois 09:00 Nancy 20:00 Viena 05:09 Karlsruhe 00:10 Passau 22:00 Linz 09:10 Metz
02:00 Lilian Express
04:50 Braila 07:10 Barlad 03:30 Slobozia 06:25 Tecuci 05:15 Galati
02:00 Lilian Express
11:20 Botosani 09:20 Motca 06:30 Focsani 11:00 Dumbraveni 09:00 Roman 04:45 Ramnicu Sarat 10:00 Suceava 08:30 Bacau 04:00 Buzau 09:00 Falticeni 07:00 Adjud 03:00 Urziceni
02:00 Fany
05:40 Brasov 09:45 Campia Turzii 00:00 Azuga 07:35 Sighisoara 09:30 Ludus 00:00 Busteni 03:30 Ploiesti 08:30 Targu Mures 09:00 Iernut 00:00 Sinaia 10:30 Cluj Napoca 10:00 Turda 00:00 Predeal 00:00 Comarnic
02:00 Lilian Express
03:00 Urziceni 07:00 Adjud 10:00 Iasi 04:00 Buzau 08:30 Bacau 04:45 Ramnicu Sarat 09:00 Roman 06:30 Focsani 09:30 Targu Frumos
02:00
10:45 Cluj Napoca
02:00 Lilian Express
08:00 Bacau 10:00 Iasi 10:00 Suceava 07:00 Adjud 11:00 Botosani
03:00 Pletl
07:15 Heilbronn 04:30 Nurnberg 10:00 Gisen 14:15 Essen 11:45 Heidelberg 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Crailsheim 06:30 Ohringen 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 04:45 Ansbach 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf
03:00 Pletl
13:30 Homburg 04:30 Waldkraiburg 05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf 03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken
03:00 Lauer
04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg 05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt
03:00 Lauer
06:30 Brasov
03:00 Lauer
12:25 Gisen 15:55 Dusseldorf 02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 13:25 Siegen 16:25 Essen 02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 11:25 Offenbach 14:55 Koln 01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg
05:20 C&I Grup
06:20 Budeni
05:55 Autogara Smaranda
07:36 Prundu
06:00 Fany
07:50 Fetesti 09:15 Constanta 07:25 Drajna Noua 10:00 Mangalia 08:15 Cernavoda
06:00 Filaret
07:41 Potlogi
06:00 RUTA PRIM
12:30 Leuseni 14:00 Chisinau
06:25 C&I Grup
07:25 Budeni
06:30 Double T Turism Transport
14:00 Mannheim 05:45 Deggendorf 15:15 Frankfurt 13:00 Karlsruhe 07:45 Munchen 10:00 Ulm 04:50 Passau 08:55 Augsburg 11:25 Stuttgart
07:00 Rocevi Impex
08:13 Vizuresti
07:00 XXL Tours
21:00 Helsingborg 22:50 Varberg 20:10 Malmo 06:00 Stockholm 02:00 Jonkoping 05:30 Praga 19:35 Copenhagen 01:00 Boras 03:30 Linkoping 23:50 Goteborg 05:30 Sodertalje 23:00 Budapesta 04:00 Norrkoping 21:50 Halmstad 01:30 Bratislava
07:00 Autogara Smaranda
08:41 Prundu
07:00 Global Development Solutions SRL
08:00 Branistari
07:25 C&I Grup
08:25 Budeni
07:30 Start Taxi Trans SRL
09:43 Crivat
07:30 Filaret
15:40 Calafat 15:40 Calafat
07:30 Mototolea
08:46 Baneasa
08:00 Lilian Express
12:25 Tecuci 11:15 Galati 10:50 Braila 13:10 Barlad 09:30 Slobozia
08:00 Lilian Express
15:20 Motca 18:20 Botosani 10:45 Ramnicu Sarat 15:00 Roman 18:00 Dumbraveni 10:00 Buzau 14:30 Bacau 17:00 Suceava 09:00 Urziceni 16:00 Falticeni 13:00 Adjud 12:30 Focsani
08:00 Lilian Express
12:30 Focsani 15:30 Targu Frumos 09:00 Urziceni 13:00 Adjud 16:00 Iasi 10:00 Buzau 14:30 Bacau 10:45 Ramnicu Sarat 15:00 Roman
08:00 C&I Grup
10:03 Radovanu
08:00 Filaret
09:34 Poiana De Jos 09:34 Poiana De Jos
08:00 Filaret
09:41 Potlogi
08:00 Transcom 94
12:05 Nehoiu
08:00
17:30 Chisinau
08:00 Transcom 94
10:45 Valenii De Munte 09:45 Ploiesti
08:00
08:40 Otopeni Aeroport 11:30 Tecuci 15:00 Leuseni 09:15 Ploiesti 12:40 Barlad 16:30 Chisinau 10:00 Buzau 14:30 Husi 11:00 Focsani 14:45 Albita
08:45 Trans SO-MI Impex
12:00 Fantanele
08:45 Eden SRL
10:03 Ciurari
09:00
17:00 Chisinau 14:00 Husi
09:30 Autogara Smaranda
11:11 Prundu
10:00 Vlaciu
11:30 Nana
10:00 Autogara Smaranda
11:41 Prundu
10:00
19:00 Chisinau
10:00
19:30 Chisinau
10:25 C&I Grup
11:25 Budeni
11:00 Autogara Smaranda
12:41 Prundu
11:00 Filaret
12:41 Potlogi
11:00
16:00 Husi 19:00 Chisinau
11:25 C&I Grup
12:25 Budeni
11:30 Filaret
13:04 Stanesti 13:04 Stanesti 13:04 Stanesti
12:00
21:30 Chisinau
12:30 Transcom 94
16:21 Bisca Chiojd
12:30 Transcom 94
14:15 Ploiesti 15:15 Valenii De Munte
13:00 Transcom 94
17:05 Nehoiu
13:00 Transcom 94
17:44 Varlaam
13:00 Transcom 94
15:45 Valenii De Munte 14:45 Ploiesti
13:00
22:00 Chisinau 09:00 Kiev
13:15 Draghia CM SNC
16:32 Blajani
13:30 Vlaciu
16:23 Odaia Vladichii
13:30 Autogara Smaranda
15:11 Prundu
13:45 Nikarom Group
15:00 Vasilati
14:00 Lilian Express
17:10 Filiatra 19:00 Asprokhoma 02:30 Katerini 06:00 Atalanti 09:00 Pireas 14:10 Lapas 15:10 Andravida 10:00 Arkhaia Korinthos 14:15 Skala 16:30 Molaoi 19:30 Neapolis 13:50 Araxos 15:00 Loutra Killinis 15:40 Pirgos 17:10 Filiatra 19:00 Asprokhoma 12:10 Argos 15:30 Vlakhiotis 18:10 Asopos 11:00 Akrata 16:10 Zakharo 17:40 Gargalianoi 19:15 Kalamata 00:30 Promakhon 03:10 Larisa 06:30 Kastro 12:30 Patra 14:30 Varda 15:20 Gastouni 12:10 Argos 15:30 Vlakhiotis 18:10 Asopos 11:00 Akrata 14:10 Lapas 15:10 Andravida 16:10 Zakharo 17:40 Gargalianoi 19:15 Kalamata 12:45 Tripolis 15:40 Elos 18:25 Pappadhianika 16:30 Kalon Neron 18:30 Kazarma 01:00 Seres 04:00 Volos 06:50 Thiva 09:00 Pireas 14:50 Lechaina 15:30 Amalias 12:45 Tripolis 15:40 Elos 18:25 Pappadhianika 12:30 Patra 14:30 Varda 15:20 Gastouni 16:30 Kalon Neron 18:30 Kazarma 09:00 Pireas 13:45 Sparta 16:00 Kato Glikovrisi 18:50 Elika 16:40 Kiparissia 18:45 Mesinon 02:00 Salonic 05:00 Lamia 08:00 Atena 13:50 Araxos 15:00 Loutra Killinis 15:40 Pirgos 09:00 Pireas 13:45 Sparta 16:00 Kato Glikovrisi 18:50 Elika 09:00 Pireas 14:50 Lechaina 15:30 Amalias 16:40 Kiparissia 18:45 Mesinon 10:00 Arkhaia Korinthos 14:15 Skala 16:30 Molaoi 19:30 Neapolis
14:00 TST Turistik
18:30 Sibiu
14:00 Autogara Smaranda
15:41 Prundu
14:00 Filaret
15:34 Poiana De Jos 15:34 Poiana De Jos
14:00 Transcom 94
18:05 Nehoiu
14:00 TST Turistik
17:00 Firenze 13:00 Mestre 18:00 Bergamo 06:00 Taranto 02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 00:30 Salerno 15:30 Bologna 11:00 Udine 17:00 Brescia 07:00 Policoro 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 23:20 Napoli 14:45 Ferrara 21:00 Torino 16:00 Verona 04:45 Bari 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 20:30 Roma 13:45 Padova 19:00 Milano 15:00 Vicenza 03:45 Andria 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli
14:00 Transcom 94
15:45 Ploiesti 16:45 Valenii De Munte
15:00 Lilian Express
19:15 Medgidia 22:00 Tulcea 18:45 Cernavoda 21:30 Babadag 18:30 Fetesti 20:30 Constanta 18:00 Calarasi
15:00 Lilian Express
21:30 Craiova 20:10 Dragasani 19:00 Ramnicu Valcea 17:30 Pitesti
15:00 Lilian Express
20:10 Barlad 16:30 Slobozia 19:25 Tecuci 18:15 Galati 17:50 Braila
15:00 Lilian Express
00:00 Dumbraveni 22:00 Roman 17:45 Ramnicu Sarat 23:00 Suceava 21:30 Bacau 17:00 Buzau 22:00 Falticeni 20:00 Adjud 16:00 Urziceni 00:20 Botosani 22:20 Motca 19:30 Focsani
15:00 Lilian Express
20:00 Brasov 18:30 Campina 22:00 Sibiu 16:30 Ploiesti 21:00 Fagaras
15:00 Lilian Express
17:00 Buzau 21:30 Bacau 17:45 Ramnicu Sarat 22:00 Roman 19:30 Focsani 22:30 Targu Frumos 16:00 Urziceni 20:00 Adjud 23:00 Iasi
15:00
23:30 Chisinau
15:15 Trans SO-MI Impex
18:22 Fantanele
15:30 Eden SRL
16:48 Ciurari
15:30 Start Taxi Trans SRL
17:43 Crivat
15:30 Autogara Smaranda
17:11 Prundu
15:30 C&I Grup
16:45 Crivat
15:30 Filaret
17:11 Potlogi
15:45 Global Development Solutions SRL
16:45 Branistari
16:00 Transmuntenia
20:06 Valea Muscelului
16:00 Buffalo SRL
18:03 Curatesti
16:00
01:30 Balti 01:00 Falesti
16:25 C&I Grup
17:25 Budeni
16:30 Eden SRL
17:48 Ciurari
16:30 C&I Grup
18:33 Radovanu
17:00 Vlaciu
18:30 Nana 18:30 Nana
17:00
01:45 Chisinau
17:00 Lilian Express
07:30 Lamia 05:30 Larisa 02:00 Salonic 10:15 Pireas 10:00 Atena
17:00 Lilian Express
02:00 Salonic 05:30 Larisa 07:30 Lamia 10:00 Atena
17:25 C&I Grup
18:25 Budeni
17:30 Nick Trans Com
18:28 Gostinari
17:30 Autogara Smaranda
19:11 Prundu
17:30 Nikarom Group
18:30 Vasilati
18:00 Eden SRL
19:18 Ciurari
18:20 Vlaciu
21:33 Odaia Vladichii
18:45 Filaret
20:19 Poiana De Jos 20:19 Poiana De Jos
19:00 Autogara Smaranda
20:41 Prundu
19:00 Mototolea
20:16 Baneasa
19:00
05:45 Istanbul
19:30 Autogara Smaranda
21:11 Prundu
19:30
04:45 Falesti 05:30 Balti
20:00
05:30 Chisinau 05:25 Chisinau 02:05 Husi
20:00
06:40 Leptokaria 07:20 Polychrono 06:50 Afitos 07:30 Salonic 06:00 Kulata 07:00 Kallithea 10:00 Paralia Katerini 06:30 Seres 07:10 Kriopigi 10:10 Olimpic Beach
20:25 C&I Grup
21:25 Budeni
21:30
06:30 Chisinau 03:00 Husi 02:00 Barlad
22:00 RUTA PRIM
05:50 Chisinau
22:00
05:49 Chisinau
23:00
07:00 Chisinau
23:59 RUTA PRIM
07:49 Chisinau
23:59
06:40 Leuseni 08:00 Chisinau
Sosiri
De la Ora
Lilian Express
15:00 Volos
00:00
TST Turistik
18:00 Andria
00:05
Fany
02:00 Fetesti
00:15
Fany
06:00 Sighisoara
00:30
Lilian Express
15:00 Larisa
00:40
Fany
02:00 Drajna Noua
00:40

06:30 Husi
01:00

09:00 Chisinau
01:00
TST Turistik
18:00 Foggia
01:15
Lilian Express
15:00 Katerini
01:30

08:20 Leuseni
01:30
TST Turistik
18:00 San Severo
02:00

06:30 Barlad
02:00
Fany
06:00 Brasov
02:30
Fany
06:00 Predeal
02:55
Lilian Express
15:00 Salonic
03:00
TST Turistik
18:00 Termoli
03:00
Lauer
17:00 Dortmund
03:00
Fany
06:00 Azuga
03:05
Fany
06:00 Busteni
03:10
Fany
06:00 Sinaia
03:15
Fany
06:00 Comarnic
03:30
TST Turistik
18:00 Salerno
03:30
Pletl
18:00 Dortmund
03:30
Lauer
17:00 Essen
03:30
Autogara Smaranda
05:41 Prundu
04:00
TST Turistik
18:00 Vasto
04:00
Lauer
17:00 Dusseldorf
04:00
Transcom 94
08:59 Varlaam
04:15
Pletl
18:00 Essen
04:15
C&I Grup
05:20 Budeni
04:20
Nick Trans Com
05:28 Gostinari
04:30
Trans SO-MI Impex
07:37 Fantanele
04:30
Start Taxi Trans SRL
06:43 Crivat
04:30
Eden SRL
05:48 Ciurari
04:30
Fany
06:00 Ploiesti
04:30
Autogara Smaranda
06:11 Prundu
04:30
C&I Grup
05:45 Crivat
04:30
C&I Grup
06:33 Radovanu
04:30
Transcom 94
08:21 Bisca Chiojd
04:30
TST Turistik
18:00 Napoli
04:30
Lilian Express
14:00 Botosani
04:40
Lilian Express
15:00 Seres
04:40
Pletl
18:00 Saarbrucken
04:45
Vlaciu
06:30 Nana
05:00
Lilian Express
14:00 Dumbraveni
05:00
Global Development Solutions SRL
06:00 Branistari
05:00
Buffalo SRL
07:03 Curatesti
05:00
TST Turistik
18:00 Pescara
05:00
Lilian Express
14:00 Botosani
05:00
Pletl
18:00 Dusseldorf
05:00

13:00 Chisinau
05:00
Lauer
17:00 Koln
05:00
Vlaciu
08:08 Odaia Vladichii
05:15
Pletl
18:00 Homburg
05:15
Lilian Express
15:00 Promakhon
05:25
Filaret
07:04 Poiana De Jos 07:04 Poiana De Jos 07:04 Poiana De Jos
05:30
Mototolea
06:46 Baneasa
05:30
Transcom 94
09:45 Nehoiu
05:30
Pletl
18:00 Koln
05:45
Pletl
18:00 Kaiserslautern
05:45
Lauer
17:00 Gummersbach
05:45
Lilian Express
14:00 Barlad
05:50
Eden SRL
07:18 Ciurari
06:00
XXL Tours
07:00 Stockholm
06:00
Lilian Express
14:00 Suceava
06:00
Lilian Express
14:00 Sibiu
06:00
Lilian Express
14:00 Iasi
06:00
Autogara Smaranda
07:41 Prundu
06:00
Lilian Express
14:00 Iasi 14:00 Suceava
06:00
Pletl
18:00 Freiburg im Breisgau
06:00
Transcom 94
08:45 Valenii De Munte
06:00
RUTA PRIM
14:00 Chisinau
06:00
Lilian Express
14:00 Tecuci
06:15
TST Turistik
18:00 San Benedetto del Tronto
06:15
Lilian Express
14:00 Falticeni
06:20
C&I Grup
07:20 Budeni
06:20
Lilian Express
14:00 Targu Frumos
06:30
Draghia CM SNC
09:46 Blajani
06:30
Transcom 94
10:45 Nehoiu
06:30
Pletl
18:00 Lahr
06:30
Lauer
17:00 Siegen
06:30
Lilian Express
14:00 Motca
06:40
Pletl
18:00 Offenburg
06:50
Lilian Express
14:00 Tulcea
07:00
Lilian Express
14:00 Roman
07:00
Lilian Express
14:00 Fagaras
07:00
Lilian Express
14:00 Roman
07:00
Lauer
17:00 Freiburg im Breisgau
07:00
Transcom 94
09:45 Valenii De Munte 08:45 Ploiesti
07:00
TST Turistik
18:00 Civitanova Marche
07:15
Pletl
18:00 Siegen
07:15
Pletl
18:00 Buhl
07:15
Lilian Express
01:00 Pireas
07:15
Lilian Express
14:00 Babadag
07:30
Lilian Express
14:00 Craiova
07:30
Filaret
15:40 Calafat
07:30
Pletl
18:00 Baden-Baden
07:30
Lauer
17:00 Gisen
07:30
Lilian Express
01:00 Atena
07:30
Lilian Express
01:00 Atena
07:30
Pletl
18:00 Mannheim
07:45

22:00 Odesa 22:00 Odesa
07:50
XXL Tours
07:00 Norrkoping
08:00
Autogara Smaranda
09:41 Prundu
08:00
TST Turistik
18:00 Roma
08:00
Lilian Express
14:00 Bacau
08:00
Pletl
18:00 Heidelberg
08:00
Pletl
18:00 Heidelberg 18:00 Rastatt
08:00

17:30 Chisinau
08:00
Lauer
17:00 Offenburg
08:00
Transcom 94
10:45 Valenii De Munte 09:45 Ploiesti
08:00

17:00 Chisinau
08:00
TST Turistik
18:00 Ancona
08:15
Pletl
18:00 Gisen
08:15
C&I Grup
09:20 Budeni
08:20
Rocevi Impex
09:43 Vizuresti
08:30
XXL Tours
07:00 Linkoping
08:30
Lilian Express
14:00 Constanta
08:30
Lilian Express
14:00 Galati
08:30
Lilian Express
14:00 Bacau
08:30
Lilian Express
14:00 Bacau
08:30
TST Turistik
18:00 Torino
08:30
Lauer
17:00 Offenbach
08:30
Lilian Express
14:00 Dragasani
08:50
Lilian Express
14:00 Adjud
09:00
Lilian Express
14:00 Brasov
09:00
Lilian Express
14:00 Adjud
09:00
Autogara Smaranda
10:41 Prundu
09:00
Global Development Solutions SRL
10:00 Branistari
09:00
Lilian Express
14:00 Adjud
09:00
Pletl
18:00 Karlsruhe
09:00

17:30 Chisinau
09:00
Lauer
17:00 Rastatt
09:00
Lauer
17:00 Frankfurt
09:00
Transcom 94
10:45 Ploiesti
09:00
C&I Grup
10:20 Budeni
09:20
Vlaciu
12:43 Odaia Vladichii
09:30
Lilian Express
14:00 Braila
09:30
Lilian Express
14:00 Focsani
09:30
Lilian Express
14:00 Focsani
09:30
TST Turistik
18:00 Pesaro
09:30
Lauer
17:00 Karlsruhe
09:30
Lauer
17:00 Darmstadt
09:30

17:00 Leuseni
09:30
Lilian Express
15:00 Kalamata 15:00 Kalamata
09:35
Lilian Express
14:00 Medgidia
09:45
Pletl
18:00 Pforzheim
09:45
Lilian Express
15:00 Neapolis 15:00 Neapolis
09:50
Lilian Express
15:00 Asprokhoma 15:00 Asprokhoma
09:55
Eden SRL
11:18 Ciurari
10:00
XXL Tours
07:00 Jonkoping
10:00
Lilian Express
14:00 Ramnicu Valcea
10:00
Nikarom Group
11:00 Vasilati
10:00
Pletl
18:00 Frankfurt
10:00

19:00 Chisinau
10:00

19:30 Chisinau
10:00
Lilian Express
01:00 Lamia
10:00
Lilian Express
01:00 Lamia
10:00

17:00 Albita
10:00
Lilian Express
15:00 Mesinon 15:00 Mesinon
10:10
Lilian Express
14:00 Cernavoda
10:15
Lauer
17:00 Pforzheim
10:15
Lilian Express
15:00 Kazarma 15:00 Kazarma
10:25
Transmuntenia
14:36 Valea Muscelului
10:30
Lilian Express
14:00 Fetesti
10:30
Lilian Express
14:00 Campina
10:30
TST Turistik
18:00 Milano 18:00 Rimini
10:30
Pletl
18:00 Stuttgart
10:30
Lauer
17:00 Mannheim
10:30
Lilian Express
15:00 Elika 15:00 Elika
10:35
Pletl
18:00 Heilbronn
10:45
Lilian Express
14:00 Calarasi
11:00
Lilian Express
14:00 Slobozia
11:00
Lilian Express
15:00 Pappadhianika 15:00 Pappadhianika
11:00
Pletl
18:00 Aschaffenburg
11:00

19:30 Chisinau
11:00
Lauer
17:00 Stuttgart
11:00
Lauer
17:00 Heidelberg
11:00
XXL Tours
07:00 Boras
11:15
Lilian Express
14:00 Ramnicu Sarat
11:15
Lilian Express
15:00 Asopos 15:00 Gargalianoi 15:00 Gargalianoi 15:00 Asopos
11:15
Lilian Express
14:00 Ramnicu Sarat
11:15
TST Turistik
18:00 Cesena
11:15
Lilian Express
14:00 Pitesti
11:30
Autogara Smaranda
13:11 Prundu
11:30
TST Turistik
18:00 Bergamo
11:30
Pletl
18:00 Ohringen
11:30

17:00 Barlad
11:30
Eden SRL
13:03 Ciurari
11:45
Lilian Express
15:00 Filiatra 15:00 Filiatra
11:45
TST Turistik
18:00 Forli
11:45
Lilian Express
14:00 Buzau
12:00
Lilian Express
08:00 Pireas
12:00
Lilian Express
14:00 Buzau
12:00
Autogara Smaranda
13:41 Prundu
12:00
Filaret
13:34 Poiana De Jos 13:34 Poiana De Jos 13:34 Poiana De Jos
12:00
TST Turistik
18:00 Firenze
12:00
Pletl
18:00 Ulm
12:00
Lauer
17:00 Goppingen
12:00
Lauer
17:00 Heilbronn
12:00

21:30 Chisinau
12:00
Lilian Express
15:00 Kiparissia 15:00 Kiparissia
12:15
Lilian Express
01:00 Larisa
12:15
Lilian Express
01:00 Larisa
12:15
C&I Grup
13:20 Budeni
12:20

17:30 Husi
12:20
Lilian Express
15:00 Kalon Neron 15:00 Kalon Neron
12:25
Vlaciu
14:00 Nana
12:30
Start Taxi Trans SRL
14:43 Crivat
12:30
XXL Tours
07:00 Goteborg
12:30
Lilian Express
14:00 Ploiesti
12:30
C&I Grup
14:33 Radovanu
12:30
TST Turistik
18:00 Imola 18:00 Brescia
12:30
Pletl
18:00 Wurzburg 18:00 Crailsheim
12:30

17:00 Tecuci
12:30
Lilian Express
15:00 Zakharo 15:00 Zakharo
12:45
Lauer
17:00 Ohringen
12:45
Lilian Express
15:00 Molaoi 15:00 Molaoi
12:55
Lilian Express
14:00 Urziceni
13:00
Lilian Express
08:00 Atena
13:00
Lilian Express
14:00 Urziceni
13:00
Lauer
17:00 Ulm
13:00

22:00 Chisinau
13:00
Lilian Express
15:00 Pirgos 15:00 Pirgos
13:15
Transcom 94
17:30 Nehoiu
13:15
Pletl
18:00 Ansbach
13:15

17:00 Focsani
13:15
C&I Grup
14:20 Budeni
13:20
Lilian Express
15:00 Amalias 15:00 Kato Glikovrisi 15:00 Amalias 15:00 Kato Glikovrisi
13:25
Autogara Smaranda
15:11 Prundu
13:30
TST Turistik
18:00 Bologna
13:30
Pletl
18:00 Augsburg
13:30
Lauer
17:00 Brasov
13:30
Lilian Express
15:00 Gastouni 15:00 Gastouni
13:35
XXL Tours
07:00 Varberg
13:45
Lilian Express
15:00 Elos 15:00 Andravida 15:00 Elos 15:00 Andravida
13:45
TST Turistik
18:00 Verona
13:45
Lauer
17:00 Crailsheim
13:45
Lilian Express
15:00 Loutra Killinis 15:00 Vlakhiotis 15:00 Loutra Killinis 15:00 Vlakhiotis
13:55
Trans SO-MI Impex
17:15 Fantanele
14:00
Pletl
18:00 Waldkraiburg
14:00
Lilian Express
01:00 Salonic
14:00
Lilian Express
01:00 Salonic
14:00
Lilian Express
15:00 Lechaina 15:00 Lechaina
14:05
Lilian Express
08:00 Thiva
14:10
Lauer
17:00 Augsburg
14:15

17:00 Buzau
14:15

19:30 Husi
14:20
Lilian Express
15:00 Varda 15:00 Varda
14:25
Lilian Express
08:00 Kastro
14:30
TST Turistik
18:00 Sibiu
14:30
TST Turistik
18:00 Ferrara
14:30
Pletl
18:00 Nurnberg
14:30
Pletl
18:00 Muhldorf 18:00 Munchen
14:30
Lauer
17:00 Ansbach
14:30
Lilian Express
15:00 Lapas 15:00 Lapas
14:45
TST Turistik
18:00 Vicenza
14:45
Vlaciu
16:30 Nana
15:00
XXL Tours
07:00 Halmstad
15:00
Lilian Express
08:00 Atalanti
15:00
Transcom 94
17:30 Valenii De Munte
15:00
Lilian Express
15:00 Araxos 15:00 Araxos
15:05
Lilian Express
15:00 Skala 15:00 Skala
15:10
Lauer
17:00 Munchen
15:15

17:00 Ploiesti
15:15
Autogara Smaranda
17:11 Prundu
15:30
Lauer
17:00 Nurnberg
15:30
Lilian Express
15:00 Sparta 15:00 Sparta
15:40
Nikarom Group
16:55 Vasilati
15:40
TST Turistik
18:00 Padova
15:45
Lilian Express
08:00 Lamia
16:00
Autogara Smaranda
17:41 Prundu
16:00
Filaret
17:34 Poiana De Jos 17:34 Poiana De Jos 17:34 Poiana De Jos
16:00
Pletl
18:00 Regensburg
16:00
Pletl
18:00 Landshut
16:00
Transcom 94
17:30 Ploiesti
16:00
XXL Tours
07:00 Helsingborg
16:15
TST Turistik
18:00 Mestre
16:15
Lauer
17:00 Rosenheim
16:15
Lilian Express
15:00 Patra 15:00 Patra
16:25
Mototolea
17:46 Baneasa
16:30

17:00 Otopeni Aeroport
16:30
Lilian Express
15:00 Tripolis 15:00 Tripolis
16:40
Lilian Express
08:00 Volos
17:00
Pletl
18:00 Deggendorf
17:00
Lauer
17:00 Traunstein
17:00
Lauer
17:00 Regensburg
17:00
Lilian Express
15:00 Argos 15:00 Argos
17:15
XXL Tours
07:00 Malmo
17:30
Autogara Smaranda
19:11 Prundu
17:30
Lilian Express
08:00 Larisa
17:40
Lauer
17:00 Freilassing
17:45
Lauer
17:00 Deggendorf
17:45

04:30 Balti
17:45

04:00 Olimpic Beach
17:50
Lilian Express
15:00 Akrata 15:00 Akrata
17:55
Pletl
18:00 Passau
18:00

04:00 Paralia Katerini
18:00

04:30 Falesti
18:20
XXL Tours
07:00 Copenhagen
18:30
Lilian Express
15:00 Arkhaia Korinthos 08:00 Katerini 15:00 Arkhaia Korinthos
18:30
TST Turistik
18:00 Udine
18:30

04:00 Salonic
18:30
Lauer
17:00 Passau
18:45
Lilian Express
15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas 15:00 Pireas
19:00

05:10 Balti
19:00

05:45 Istanbul
19:00

04:30 Sculeni
19:15
C&I Grup
20:20 Budeni
19:20

05:10 Falesti
19:40

04:00 Polychrono
19:40

04:00 Kriopigi
19:50

04:00 Kallithea
19:55
Lilian Express
08:00 Salonic 15:00 Atena
20:00

05:25 Chisinau
20:00

04:00 Afitos
20:00

04:00 Leptokaria
20:10

04:00 Seres
20:20
TST Turistik
18:00 Policoro
20:30

04:00 Kulata
20:30

05:30 Chisinau
21:00
Lilian Express
15:00 Thiva
21:10
C&I Grup
22:25 Budeni
21:25
Fany
06:00 Cluj Napoca
21:30
Lilian Express
15:00 Kastro
21:30

06:30 Chisinau
21:30
Lilian Express
08:00 Seres
21:40
TST Turistik
18:00 Taranto
21:45
Lilian Express
15:00 Atalanti
22:00
Fany
02:00 Mangalia
22:00
Fany
06:00 Turda
22:15
Fany
06:00 Campia Turzii
22:20
Lilian Express
08:00 Promakhon
22:25
RUTA PRIM
05:50 Chisinau
22:30

06:20 Chisinau
22:30
Fany
02:00 Constanta
22:45
Fany
06:00 Ludus
22:50
Lilian Express
15:00 Lamia
23:00
TST Turistik
18:00 Bari
23:00
Fany
06:00 Iernut
23:05

05:25 Husi
23:20
Fany
06:00 Targu Mures
23:30

05:30 Husi
23:30

22:00 Kiev 22:00 Kiev 22:00 Kiev 22:00 Kiev
23:30
Fany
02:00 Cernavoda
23:40
RUTA PRIM
07:49 Chisinau
23:59

08:20 Chisinau
23:59