Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Campeni > Autogara Crisoil Apuseni SRL

Autogara Crisoil Apuseni SRL

Campeni, Romania

Adresă: Str. Libertatii nr.19A
Tel: +4-0258-771.252

Plecări
Ora Către
06:30 Ariesul
08:18 Mihai Viteazu 07:55 Ocolisel 09:20 Cluj Napoca 06:55 Lupsa 07:20 Brazesti 07:45 Ocolis 07:48 Vidolm 08:25 Turda 07:05 Muncel 07:25 Salciua de Sus 08:00 Buru 07:00 Valea Lupsei 06:40 Bistra 07:10 Baia De Aries 07:30 Salciua de Jos 08:10 Moldovenesti 08:13 Cornesti 06:45 Garde 06:50 Musca 07:15 Sartas 07:35 Posaga de Jos
08:30
11:29 Cluj Napoca 10:35 Turda
09:20
11:00 Turda 14:00 Reghin 18:30 Targu Neamt 11:15 Campia Turzii 15:30 Toplita 19:00 Falticeni 09:50 Baia De Aries 11:40 Ludus 16:30 Tulghes 16:10 Borsec 20:06 Suceava 13:15 Targu Mures 17:20 Poiana Largului
09:30
16:00 Pitesti 11:50 Sebes 15:00 Ramnicu Valcea 11:30 Alba Iulia 14:50 Calimanesti 17:35 Bucuresti 12:45 Sibiu
09:45
11:00 Criscior 15:00 Timisoara 11:10 Brad 13:15 Faget 12:00 Deva 10:00 Abrud 13:50 Lugoj
10:02
10:18 Gura Rosiei 10:28 Abrud
11:00
11:15 Abrud 15:15 Ineu 16:45 Arad 12:30 Brad 16:00 Pancota 14:01 Gurahont 13:10 Halmagiu 16:04 Siria 14:50 Sebis
14:26
17:20 Turda 16:22 Ocolisel 15:56 Posaga de Jos 15:20 Sartas 14:56 Lupsa 17:04 Mihai Viteazu 16:14 Vidolm 15:44 Salciua de Jos 15:14 Baia De Aries 14:50 Musca 16:56 Cornesti 16:10 Ocolis 15:40 Salciua de Sus 15:06 Muncel 14:36 Bistra 18:28 Cluj Napoca 16:46 Buru 16:02 Lunca Ariesului 15:26 Brazesti 15:02 Valea Lupsei
15:00 BV Dasler SRL
18:02 Deva
17:15
18:00 Baia De Aries
18:50
20:15 Abrud 20:40 Brad
21:15
22:00 Baia De Aries
Sosiri
De la Ora

10:02 Cluj Napoca
06:00
Ariesul
07:30 Poiana Vadului
06:30

08:30 Brad
06:35
Ariesul
07:30 Vadu Motilor
06:45

10:02 Turda
07:08

10:02 Mihai Viteazu
07:24

10:02 Cornesti
07:32

10:02 Buru
07:42

08:30 Abrud
07:50

18:20 Suceava
08:00

10:02 Ocolisel
08:06

10:02 Vidolm
08:14

10:02 Ocolis
08:18

10:02 Lunca Ariesului
08:26

18:20 Falticeni
08:30

10:02 Posaga de Jos
08:32

10:02 Salciua de Jos
08:44

10:02 Salciua de Sus
08:48

09:45 Baia De Aries
09:00
BV Dasler SRL
12:02 Deva
09:00

10:02 Brazesti
09:02

10:02 Sartas
09:08

10:02 Baia De Aries
09:14

10:02 Muncel
09:22

10:02 Valea Lupsei
09:26

10:02 Lupsa
09:32

10:02 Musca
09:38

18:20 Targu Neamt
09:40

10:02 Bistra
09:52

11:00 Baia De Aries
10:20

18:30 Bucuresti
10:25

18:20 Poiana Largului
10:30

18:20 Tulghes
11:00

18:20 Borsec
11:30

17:15 Arad
11:30

18:30 Pitesti
12:00

18:20 Toplita
12:05

17:15 Pancota 17:15 Siria
12:10
Ariesul
16:10 Cluj Napoca
13:00

17:15 Ineu
13:00

18:30 Ramnicu Valcea
13:00

18:30 Calimanesti
13:15
Ariesul
15:30 Alba Iulia
13:30

17:15 Sebis
13:33
Ariesul
15:30 Micesti
13:40

18:20 Reghin
13:45

14:26 Abrud
14:00
Ariesul
15:30 Metes
14:05

14:26 Gura Rosiei
14:10

17:15 Gurahont
14:13
Ariesul
16:10 Turda
14:15
Ariesul
16:10 Mihai Viteazu
14:25
Ariesul
16:10 Cornesti
14:30
Ariesul
15:30 Zlatna
14:30
Ariesul
16:10 Moldovenesti
14:32
Ariesul
16:10 Buru
14:35
Ariesul
16:10 Ocolisel
14:40

18:20 Targu Mures
14:45
Ariesul
16:10 Vidolm
14:48
Ariesul
16:10 Ocolis
14:50
Ariesul
16:10 Posaga de Jos
15:00
Ariesul
15:30 Abrud
15:00

18:30 Sibiu
15:00

17:15 Halmagiu
15:04
Ariesul
16:10 Salciua de Jos
15:10
Ariesul
16:10 Salciua de Sus
15:15
Ariesul
15:30 Gura Rosiei
15:15
Ariesul
16:10 Brazesti
15:25

18:20 Ludus
15:30
Ariesul
16:10 Sartas
15:30
Ariesul
16:10 Baia De Aries
15:35
Ariesul
16:10 Muncel
15:40
Ariesul
16:10 Valea Lupsei
15:45
Ariesul
16:10 Lupsa
15:50

17:15 Brad
15:50
Ariesul
16:10 Musca
15:55

21:15 Timisoara
16:00
Ariesul
16:10 Garde
16:00
Ariesul
18:30 Alba Iulia
16:00

18:50 Cluj Napoca
16:00

18:30 Sebes
16:00
Ariesul
16:10 Bistra
16:05
Ariesul
18:30 Micesti
16:10

18:20 Campia Turzii
16:15

18:20 Turda
16:30

18:30 Alba Iulia
16:30
Ariesul
18:30 Metes
16:35

18:50 Turda
16:35

17:15 Abrud
17:00
Ariesul
18:30 Zlatna
17:05

21:15 Lugoj
17:10

18:20 Baia De Aries
17:45

21:15 Faget
17:50
Ariesul
20:00 Alba Iulia
18:00
Ariesul
18:30 Abrud
18:05
Ariesul
18:30 Gura Rosiei 20:00 Micesti
18:10
Ariesul
20:00 Metes
18:37

21:15 Deva
19:00
Ariesul
20:00 Zlatna
19:00
Ariesul
20:00 Abrud
19:30
Ariesul
20:00 Gura Rosiei
19:45

21:15 Brad
19:50

21:15 Criscior
20:00

21:15 Abrud
20:50