Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Cluj Napoca > Autogara Fany

Autogara Fany

Cluj Napoca, Romania

Adresă: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
00:00
00:00 Ludus 00:00 Campia Turzii 00:00 Iernut 00:00 Turda 00:00 Targu Mures
01:00
01:40 Turda 06:00 Brasov 04:30 Sighisoara 03:30 Targu Mures
02:55
06:15 Oradea 06:25 Baile Felix 06:35 Baile 1 Mai
03:35 Jan Trans SRL
06:00 Osoi
04:30 Vio si Dani Trans SRL
05:25 Dabaca
04:45
05:50 Cojocna
05:00 Jan Trans SRL
05:55 Boju
05:30 GVP
06:15 Finisel
05:40 GVP
06:30 Sarata
05:50 Prodan Tour
06:40 Jucu De Sus
06:00
08:00 Alba Iulia 08:45 Apoldu de Sus 07:15 Aiud 09:15 Sibiu 06:45 Turda 08:15 Sebes 07:30 Teius
06:00
09:00 Satu Mare 07:15 Zalau
06:00 MV Trans 2007
07:00 Campia Turzii
06:00 Vatysall
12:30 Budapesta 12:00 Budapesta
06:00
06:40 Turda 11:00 Brasov 09:30 Sighisoara 08:30 Targu Mures
06:30 Simdoria Trans
10:10 Targu Mures
06:30
07:55 Aschileu M 07:12 Chinteni
06:30 Vio si Dani Trans SRL
07:45 Tiocu de Jos
06:30 JAN
07:20 Gherla
06:40 JAN
07:30 Gherla
06:45 MV Trans 2007
07:45 Campia Turzii
06:45 Vio si Dani Trans SRL
07:40 Dabaca
06:55 GVP
08:00 Iara
07:00 Tinuta
08:15 Cuzdrioara 10:26 Bogdan Voda 10:42 Sesu Manastirei 11:03 Nanesti 10:11 Iza Gara (Salistea de Sus) 10:28 Ieud 10:47 Stramtura 11:06 Oncesti 10:14 Salistea De Sus 10:34 Sieu 10:51 Slatioara 11:23 Sighetu Marmatiei 09:55 Dealu Stefanitei 10:20 Dragomiresti 10:35 Rozavlea 10:58 Barsana
07:00
08:05 Cojocna
07:00
13:30 Arad 10:20 Oradea 12:10 Ineu 07:55 Huedin 11:00 Tinca 12:30 Pancota 09:02 Alesd 11:30 Craiva 13:05 Siria 09:25 Ineu 11:40 Beliu
07:00 MV Trans 2007
08:00 Campia Turzii
07:00 Vio si Dani Trans SRL
09:30 Fantanele
07:00 JAN
07:50 Gherla
07:00 Activ Trans
00:00 Jibou 08:10 Hida
07:00 Tinuta
12:01 Ruscova 12:54 Craciunesti 11:40 Viseu De Mijloc 12:16 Bistra 12:39 Costiui 13:07 Sighetu Marmatiei 11:37 Viseu De Sus 11:21 Moisei 12:13 Petrova 12:40 Rona de Sus 11:52 Bocicoiel 11:01 Sacel 12:04 Leordina 12:46 Rona De Jos 11:46 Viseu De Jos
07:10 Prodan Tour
08:10 Jucu De Sus
07:15
09:30 Bistrita 08:35 Beclean 09:50 Prundu Bargaului 15:50 Poiana Largului 16:45 Piatra Neamt 12:30 Campulung Moldovenesc 08:15 Dej 15:30 Targu Frumos 17:00 Bicaz 15:30 Roman 16:10 Iasi 14:00 Falticeni 14:30 Cristesti 07:50 Gherla 14:45 Brosteni 11:30 Vatra Dornei 15:00 Pascani 13:25 Gura Humorului 17:30 Piatra Neamt 15:15 Borca
07:15
10:15 Satu Mare 08:30 Zalau
07:20 JAN
08:10 Gherla
07:30 Prodan Tour
08:15 Jucu De Sus
07:30 Giorgica Impex
08:55 Maguri Racatau
07:30 JAN
08:20 Gherla
07:40 JAN
08:30 Gherla
08:00 Prodan Tour
09:00 Visea
08:00 JAN
08:50 Gherla
08:00
00:00 Negresti Oas
08:00
18:10 Sculeni 18:40 Ungheni 19:30 Falesti 20:10 Balti 00:00 Sculeni
08:20 JAN
09:10 Gherla
08:30
09:00 Mihaesti 09:25 Chendremal 10:00 Zalau 09:45 Ciumarna 08:40 Baciu 09:10 Topa Mica 09:30 Sanmihaiu Almasului 10:10 Hereclean 08:45 Radaia 09:15 Sincraiu Almasului 09:40 Poarta Salajului 10:25 Varsolt 08:50 Nadasel 09:20 Zimbor 09:42 Romanasi 10:30 Pericei 10:40 Simleu Silvaniei 08:55 Sanpaul
08:30 MV Trans 2007
09:30 Campia Turzii
08:30 JAN
09:20 Gherla
08:40 JAN
09:30 Gherla
09:00
10:05 Cojocna
09:00
16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 09:30 Turda 15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid 10:15 Ludus 15:00 Bicaz 12:10 Sovata 18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures
09:00 Voion Trans SRL
14:27 Bicaz 16:16 Horia 14:07 Lacu Rosu 15:30 Turturesti 13:33 Gheorgheni 14:38 Tasca 18:03 Iasi 11:19 Targu Mures 12:02 Sangeorgiu de Padure
09:00 MV Trans 2007
10:00 Campia Turzii
09:00 JAN
09:50 Gherla
09:00 Lilian Express
10:00 Atena 07:30 Lamia 05:30 Larisa 10:15 Pireas 02:00 Salonic
09:00 Ami Turing
16:25 Roman 13:30 Gheorgheni 09:45 Turda 15:30 Piatra Neamt 12:35 Praid 11:19 Targu Mures 15:00 Bicaz 12:30 Sovata 18:00 Iasi 14:07 Lacu Rosu 10:10 Ludus
09:20 JAN
10:10 Gherla
09:30
12:30 Satu Mare 10:45 Zalau
09:30 JAN
10:20 Gherla
09:40 JAN
10:30 Gherla
09:40 Alindorin Tur SRL
12:10 Poiana Horea
10:00 Prodan Tour
10:35 Jucu De Sus
10:00 MV Trans 2007
11:00 Campia Turzii
10:00 JAN
10:50 Gherla
10:00
15:00 Brasov 13:30 Sighisoara 12:30 Targu Mures 10:40 Turda
10:20 JAN
11:10 Gherla
10:30
10:45 Radaia 11:10 Topa Mica 11:30 Sanmihaiu Almasului 10:50 Nadasel 11:15 Sincraiu Almasului 11:40 Poarta Salajului 12:00 Zalau 10:55 Sanpaul 11:20 Zimbor 11:42 Romanasi 10:40 Baciu 11:00 Mihaesti 11:25 Chendremal 11:45 Ciumarna
10:30
11:10 Turda 15:45 Lugoj 12:45 Alba Iulia 17:00 Timisoara 13:30 Orastie 14:00 Deva
10:30 MV Trans 2007
11:30 Campia Turzii
10:30 JAN
11:20 Gherla
10:40 JAN
11:30 Gherla
11:00
14:00 Satu Mare 12:15 Zalau
11:00
12:00 Dej 11:45 Gherla 14:00 Baia Mare
11:00 GVP
12:05 Iara
11:00 JAN
11:50 Gherla
11:00 Tabita Tour
13:30 Bistrita 12:46 Beclean 12:18 Dej
11:00
16:00 Brasov 14:30 Sighisoara 13:30 Targu Mures 11:40 Turda
11:20 JAN
12:10 Gherla
11:30 Simdoria Trans
13:20 Camarasu
11:30 JAN
12:20 Gherla
11:40 JAN
12:30 Gherla
12:00
12:10 Baciu 12:30 Mihaesti 12:55 Chendremal 13:45 Zalau 13:15 Ciumarna 12:15 Radaia 12:40 Topa Mica 13:00 Sanmihaiu Almasului 13:55 Hereclean 12:20 Nadasel 12:45 Sincraiu Almasului 13:10 Poarta Salajului 14:10 Varsolt 14:25 Simleu Silvaniei 12:25 Sanpaul 12:50 Zimbor 13:12 Romanasi 14:15 Pericei
12:00
15:00 Oradea 13:15 Huedin 14:40 Alesd
12:00
13:25 Aschileu M 12:42 Chinteni
12:00
15:00 Baia Mare 12:45 Gherla 13:00 Dej
12:00 Prodan Tour
12:40 Jucu De Sus
12:00 MV Trans 2007
13:00 Campia Turzii
12:00 JAN
12:50 Gherla
12:00
16:15 Negresti Oas
12:00
12:40 Turda 17:00 Brasov 15:30 Sighisoara 14:30 Targu Mures
12:20 JAN
13:10 Gherla
12:30
16:00 Deva 14:00 Teius 13:15 Turda 17:00 Faget 13:45 Aiud 14:30 Alba Iulia 17:30 Lugoj 15:20 Simeria 15:10 Orastie 19:00 Timisoara
12:30
15:30 Satu Mare 13:45 Zalau
12:30 JAN
13:20 Gherla
12:30 Alindorin Tur SRL
14:30 Giurcuta de Sus
12:35
14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 15:00 Sebes 14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 13:15 Turda 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti
12:35
13:15 Turda 14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea 14:00 Aiud 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:15 Teius 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti
12:40 JAN
13:30 Gherla
12:45 Vio si Dani Trans SRL
14:00 Tiocu de Jos
12:45 Vio si Dani Trans SRL
13:40 Dabaca
13:00 Ariesul
16:05 Bistra 15:35 Baia De Aries 14:35 Buru 15:15 Salciua de Sus 15:45 Valea Lupsei 15:10 Salciua de Jos 14:25 Mihai Viteazu 14:40 Ocolisel 15:25 Brazesti 15:50 Lupsa 14:50 Ocolis 16:10 Campeni 14:30 Cornesti 14:48 Vidolm 15:30 Sartas 15:55 Musca 14:15 Turda 14:32 Moldovenesti 15:00 Posaga de Jos 15:40 Muncel 16:00 Garde
13:00 Autotransport Miercurea-Ciuc SA
16:20 Alba Iulia
13:00 GVP
14:15 Aghiresu
13:00 Lador Travel SRL
16:55 Dej
13:00 JAN
13:50 Gherla
13:15 Prodan Tour
13:50 Jucu De Sus
13:20 Coțofană
19:18 Ramnicu Valcea 14:46 Aiud 18:30 Calimanesti 14:10 Unirea 13:50 Turda 17:05 Sibiu 20:17 Horezu 15:29 Alba Iulia
13:20 JAN
14:10 Gherla
13:27 Coțofană
16:04 Alesd 16:47 Oradea 14:31 Huedin
13:30
15:30 Bistrita 14:30 Dej
13:30
18:49 Sarmas 17:12 Deda 15:42 Craiesti 15:06 Sarmasel Gara 19:30 Gheorgheni 18:30 Toplita 17:04 Morareni 15:23 Silivasu De Campie 19:20 Joseni 17:50 Lunca Bradului 16:57 Valenii de Mures 14:35 Mociu 19:05 Lazarea 17:30 Rastolita 16:30 Reghin 19:00 Ditrau
13:30 MV Trans 2007
14:30 Campia Turzii
13:30 Giorgica Impex
14:55 Maguri Racatau
13:30 JAN
14:20 Gherla
13:40 JAN
14:30 Gherla
13:45
14:30 Sincraiu Almasului 14:55 Poarta Salajului 15:40 Varsolt 14:10 Sanpaul 14:35 Zimbor 14:57 Romanasi 15:45 Pericei 13:55 Baciu 14:15 Mihaesti 14:40 Chendremal 15:15 Zalau 15:55 Simleu Silvaniei 14:00 Radaia 14:25 Topa Mica 14:45 Sanmihaiu Almasului 15:25 Hereclean 15:00 Ciumarna 14:05 Nadasel
13:45
15:35 Iernut 14:25 Turda 14:40 Campia Turzii 16:25 Targu Mures 15:05 Ludus
14:00
15:30 Teius 16:15 Sebes 14:45 Turda 17:15 Sibiu 15:15 Aiud 16:45 Apoldu de Sus 16:00 Alba Iulia
14:00
15:05 Cojocna
14:00 MV Trans 2007
15:00 Campia Turzii
14:00 Lador Travel SRL
16:50 Dej
14:00 JAN
14:50 Gherla
14:00
14:40 Turda 19:00 Brasov 17:30 Sighisoara 16:30 Targu Mures
14:00
17:22 Targu Mures
14:15 Orizont SA
18:13 Satu Mare
14:20 JAN
15:10 Gherla
14:30
17:30 Satu Mare 15:45 Zalau
14:30 Anitour - Exmitiani
18:24 Sangeorz Bai
14:30 MV Trans 2007
15:30 Campia Turzii
14:30 GVP
15:15 Finisel
14:30 GVP
15:35 Iara
14:30 JAN
15:20 Gherla
14:30 Tinuta
19:33 Leordina 20:02 Rona de Sus 19:31 Ruscova 19:11 Viseu De Sus 19:40 Petrova 20:07 Rona De Jos 19:23 Bocicoiel 18:58 Moisei 19:43 Bistra 20:13 Craciunesti 19:19 Viseu De Jos 18:43 Sacel 20:01 Costiui 20:23 Sighetu Marmatiei 19:14 Viseu De Mijloc
14:40 JAN
15:30 Gherla
14:45 Simdoria Trans
16:20 Camarasu
14:55 Prodan Tour
15:40 Jucu De Sus
15:00 Tinuta
18:50 Dragomiresti 18:25 Dealu Stefanitei 19:12 Sesu Manastirei 19:34 Nanesti 18:44 Salistea De Sus 18:58 Ieud 19:17 Stramtura 19:37 Oncesti 18:41 Iza Gara (Salistea de Sus) 19:04 Sieu 19:21 Slatioara 19:57 Sighetu Marmatiei 18:56 Bogdan Voda 16:26 Cuzdrioara 19:05 Rozavlea 19:28 Barsana
15:00
16:05 Cojocna
15:00
18:00 Oradea 17:30 Alesd
15:00 JAN
15:50 Gherla
15:00 Alindorin Tur SRL
17:30 Poiana Horea
15:00 Tabita Tour
16:18 Dej 17:30 Bistrita 16:46 Beclean
15:03 Voion Trans SRL
18:03 Oradea 17:19 Alesd 16:02 Huedin
15:03 Ami Turing
17:30 Alesd 16:00 Huedin 18:00 Oradea
15:15 Tar SA
18:55 Tarnaveni
15:15
19:45 Sarmas 18:25 Deda 17:00 Craiesti 19:55 Ditrau 20:30 Gheorgheni 19:30 Toplita 18:15 Morareni 16:45 Silivasu De Campie 20:15 Joseni 18:57 Lunca Bradului 18:10 Valenii de Mures 16:10 Mociu 20:00 Lazarea 18:42 Rastolita 17:45 Reghin 16:30 Sarmasel Gara
15:15 Giorgica Impex
16:40 Maguri Racatau
15:20 Prodan Tour
16:20 Visea
15:20 JAN
16:10 Gherla
15:25
16:55 Poiana Blenchii 17:25 Targu Lapus
15:30
18:30 Satu Mare 16:45 Zalau
15:30
16:55 Aschileu M 16:12 Chinteni
15:30 Jan Trans SRL
16:25 Boju
15:30 GVP
16:35 Iara
15:30 GVP
16:20 Sarata
15:30 JAN
16:20 Gherla
15:30 Rofaneli Trans Impex SRL
17:40 Gherla 17:40 Gherla
15:30
18:12 Feldioara
15:40 JAN
16:30 Gherla
16:00
16:20 Nadasel 16:45 Sincraiu Almasului 17:10 Poarta Salajului 18:10 Varsolt 18:25 Simleu Silvaniei 16:25 Sanpaul 16:50 Zimbor 17:12 Romanasi 18:15 Pericei 16:10 Baciu 16:30 Mihaesti 16:55 Chendremal 17:45 Zalau 17:15 Ciumarna 16:15 Radaia 16:40 Topa Mica 17:00 Sanmihaiu Almasului 17:55 Hereclean
16:00
17:05 Cojocna
16:00 LIG 50 TRANSPORTURI
17:55 Cublesu S 16:57 Dabaca
16:00 Vio si Dani Trans SRL
17:55 Cublesu Somesani
16:00 GVP
17:05 Iara
16:00 Jan Trans SRL
18:25 Osoi
16:00 JAN
16:50 Gherla
16:00 MILUȚU BUS
17:30 Uriu 17:00 Gherla 17:50 Caianu Mic 18:15 Tarlisua 18:35 Agries 17:15 Dej
16:20 Simdoria Trans
17:25 Caianu
16:20 MV Trans 2007
17:20 Campia Turzii
16:20 JAN
17:10 Gherla
16:30
17:30 Dej 19:30 Baia Mare 17:15 Gherla
16:30 Vio si Dani Trans SRL
18:25 Cublesu Somesani
16:30 JAN
17:20 Gherla
16:30
17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 17:45 Dej 20:00 Baia Mare 18:10 Gilgau 18:30 Ileanda
16:30
20:45 Negresti Oas
16:30
17:10 Turda 21:30 Brasov 20:00 Sighisoara 19:00 Targu Mures
16:30 Activ Trans
00:00 Jibou 17:40 Hida
16:35 Prodan Tour
17:15 Jucu De Sus
16:35 GVP
18:25 Sarata
16:40 JAN
17:30 Gherla
16:45 Vio si Dani Trans SRL
17:40 Dabaca
17:00
17:40 Turda 18:40 Aiud 19:15 Alba Iulia 20:15 Sibiu 19:30 Sebes
17:00
21:00 Carei 20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla 19:20 Prundu Bargaului 18:15 Beclean
17:00
18:05 Cojocna
17:00 Vio si Dani Trans SRL
18:15 Tiocu de Jos
17:00 Prodan Tour
17:45 Jucu De Sus
17:00 GVP
18:00 Valea Ierii
17:00 Giorgica Impex
18:25 Maguri Racatau
17:00 JAN
17:50 Gherla
17:00
20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
18:35 Aruncuta
17:00
17:40 Turda 22:00 Brasov 20:30 Sighisoara 19:30 Targu Mures
17:20 JAN
18:10 Gherla
17:20 Alindorin Tur SRL
19:20 Giurcuta de Sus
17:30
17:45 Radaia 17:55 Sanpaul 18:30 Sanmihaiu Almasului 19:10 Hereclean 19:30 Pericei 18:10 Topa Mica 18:15 Sincraiu Almasului 18:40 Poarta Salajului 19:25 Varsolt 17:40 Baciu 18:00 Mihaesti 18:20 Zimbor 18:42 Romanasi 18:45 Ciumarna 19:40 Simleu Silvaniei 17:50 Nadasel 18:25 Chendremal 19:00 Zalau
17:30 JAN
18:20 Gherla
17:40 JAN
18:30 Gherla
18:00
19:12 Romanasi 18:50 Zimbor 18:25 Sanpaul 19:30 Zalau 19:10 Poarta Salajului 18:45 Sincraiu Almasului 18:20 Nadasel 19:15 Ciumarna 19:00 Sanmihaiu Almasului 18:40 Topa Mica 18:15 Radaia 18:55 Chendremal 18:30 Mihaesti 18:10 Baciu
18:00
18:40 Turda 20:40 Targu Mures 19:20 Ludus 19:50 Iernut 18:55 Campia Turzii
18:00 JAN
18:50 Gherla
18:00 MILUȚU BUS
19:40 Caianu Mic 19:00 Dej 20:15 Agries 19:15 Uriu 18:45 Gherla 20:00 Tarlisua
18:10 Prodan Tour
18:55 Jucu De Sus
18:20 JAN
19:10 Gherla
18:20
06:10 Chisinau 12:00 Odesa 09:00 Kiev 12:00 Odesa 12:00 Odesa
18:30
21:30 Satu Mare 19:45 Zalau
18:30
19:15 Gherla 19:30 Dej 21:30 Baia Mare
18:30 JAN
19:20 Gherla
18:40 JAN
19:30 Gherla
18:45
19:50 Cojocna
18:45 Simdoria Trans
20:35 Camarasu
19:00 Prodan Tour
20:00 Visea
19:00 Prodan Tour
19:45 Jucu De Sus
19:00 MV Trans 2007
20:00 Campia Turzii
19:00 JAN
19:50 Gherla
19:00
00:00 Brasov 22:30 Sighisoara 21:30 Targu Mures 19:40 Turda
19:15 GVP
20:20 Iara
19:30 MV Trans 2007
20:30 Campia Turzii
19:30 JAN
20:20 Gherla
19:30 Tabita Tour
21:16 Beclean 20:48 Dej 22:00 Bistrita
19:30
20:10 Turda 00:30 Brasov 23:00 Sighisoara 22:00 Targu Mures
20:00
20:10 Baciu 20:55 Chendremal 20:40 Topa Mica 21:30 Zalau 21:15 Ciumarna 20:15 Radaia 20:50 Zimbor 20:45 Sincraiu Almasului 21:40 Hereclean 20:20 Nadasel 20:25 Sanpaul 21:10 Poarta Salajului 21:55 Varsolt 22:10 Simleu Silvaniei 21:00 Sanmihaiu Almasului 20:30 Mihaesti 21:12 Romanasi 22:00 Pericei
20:00 Prodan Tour
21:00 Visea
20:00 JAN
20:50 Gherla
20:10 Prodan Tour
20:45 Jucu De Sus
20:30
22:10 Gilgau 00:10 Tautii Magheraus 00:00 Baia Mare 00:50 Livada 22:55 Somcuta Mare 21:45 Dej 00:40 Apa 22:30 Ileanda 01:30 Satu Mare 00:25 Cicirlau 21:30 Gherla 00:30 Seini
20:30
23:30 Baia Mare 21:15 Gherla 21:30 Dej
20:30 JAN
21:20 Gherla
21:00
01:30 Calimanesti 22:30 Teius 03:15 Pitesti 01:15 Brezoi 22:15 Aiud 05:00 Bucuresti 00:35 Talmaciu 23:00 Alba Iulia 00:15 Sibiu 23:15 Sebes 02:09 Ramnicu Valcea 21:30 Turda
21:00 JAN
21:50 Gherla
21:30
23:30 Targu Mures 06:00 Bucuresti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda 00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 02:30 Brasov 10:00 Mangalia 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 04:30 Ploiesti 22:15 Turda 03:05 Azuga 02:55 Predeal
21:30 JAN
22:20 Gherla
22:00
02:50 Calimanesti 04:30 Pitesti 22:40 Turda 23:10 Aiud 03:30 Ramnicu Valcea 06:15 Bucuresti 23:30 Teius 01:30 Sibiu 00:35 Sebes 00:55 Miercurea Sibiului 05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 22:50 Unirea 01:05 Saliste
22:00 JAN
22:50 Gherla
22:00 Vatysall
04:30 Budapesta 04:00 Budapesta
22:20 Prodan Tour
22:50 Jucu De Sus
22:20 MV Trans 2007
23:20 Campia Turzii
22:20
07:15 Darabani 00:15 Bistrita 06:00 Radauti 06:30 Dorohoi 03:45 Campulung Moldovenesc 03:00 Vatra Dornei 04:30 Gura Humorului 22:35 Cluj Napoca Aeroport 05:10 Suceava
22:30 Jan Trans SRL
23:25 Boju
22:30 GVP
23:20 Liteni
23:00
00:15 Ciucea 23:45 Huedin 01:45 Oradea 01:00 Alesd
23:30
23:42 Suceag 23:50 Sardu 00:00 Topa Mica 00:12 Chendremal 00:35 Ciumarna 01:15 Simleu Silvaniei 23:44 Radaia 23:52 Sanpaul 00:05 Sincraiu Almasului 00:15 Sanmihaiu Almasului 00:54 Hereclean 00:45 Zalau 23:45 Mera 23:55 Mihaesti 00:07 Sutoru 00:25 Poarta Salajului 01:00 Varsolt 23:40 Baciu 23:48 Nadasel 23:57 Berindu 00:10 Zimbor 00:27 Romanasi 01:05 Pericei
Sosiri
De la Ora

10:30 Predeal 10:30 Comarnic 10:30 Azuga 10:30 Busteni 10:30 Sinaia
00:00

02:55 Bistrita
00:00

10:30 Fetesti
00:15

10:30 Drajna Noua
00:40

10:30 Bucuresti
02:00

02:55 Cluj Napoca Aeroport
02:15
Tinuta
09:02 Sighetu Marmatiei
03:15
Tinuta
09:02 Craciunesti
03:28

10:30 Ploiesti
03:30
Tinuta
09:02 Rona De Jos
03:36
Tinuta
09:02 Rona de Sus
03:42
Tinuta
09:02 Costiui
03:43
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Cublesu S
04:00

05:25 Aschileu M
04:00
Vio si Dani Trans SRL
05:55 Cublesu Somesani
04:00

06:42 Feldioara
04:00
Tinuta
09:02 Bistra
04:06
Tinuta
09:02 Petrova
04:09
Tinuta
09:02 Leordina
04:18
Tinuta
09:02 Ruscova
04:21
Tinuta
09:02 Bocicoiel
04:30

05:45 Aschileu M
04:30
Vio si Dani Trans SRL
05:45 Tiocu de Jos
04:30
MV Trans 2007
05:30 Campia Turzii
04:30
GVP
05:30 Valea Ierii
04:30
GVP
05:20 Liteni
04:30
Tinuta
09:27 Sighetu Marmatiei
04:30
Tinuta
09:02 Viseu De Jos
04:36

06:15 Aruncuta
04:40

05:45 Cristorel
04:41
Tinuta
09:02 Viseu De Mijloc
04:42

05:25 Chinteni
04:42

05:45 Aschileu M
04:43
Tinuta
09:02 Viseu De Sus
04:45

05:45 Fodora
04:47
Tinuta
09:27 Oncesti
04:49

05:45 Vultureni
04:51
Tinuta
09:27 Nanesti
04:52
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Dabaca
04:57
Tinuta
09:27 Barsana
04:58

06:00 Cojocna
05:00

08:00 Satu Mare
05:00
R.A.T.U.C.
05:25 Apahida
05:00

10:30 Joseni 10:30 Gheorgheni
05:00
Prodan Tour
05:45 Jucu De Sus
05:00
Lador Travel SRL
08:55 Dej
05:00
JAN
05:50 Gherla
05:00
Tinuta
09:02 Moisei
05:01

10:30 Lazarea
05:01
Simdoria Trans
06:15 Caianu
05:05
Tinuta
09:27 Slatioara
05:06

05:45 Faureni
05:07

10:30 Ditrau
05:09
Tinuta
09:27 Stramtura
05:10

05:45 Deus
05:11
Tinuta
09:27 Sesu Manastirei
05:15

05:45 Chinteni
05:22
Tinuta
09:27 Rozavlea
05:22
Tinuta
09:02 Sacel
05:23
Tinuta
09:27 Sieu
05:23

10:30 Sarmas
05:25
Tinuta
09:27 Ieud
05:28

08:00 Simleu Silvaniei
05:30
Anitour - Exmitiani
09:26 Sangeorz Bai
05:30
Vio si Dani Trans SRL
07:25 Cublesu Somesani
05:30
MV Trans 2007
06:30 Campia Turzii
05:30
Giorgica Impex
06:55 Maguri Racatau
05:30
Vio si Dani Trans SRL
06:25 Dabaca
05:30
JAN
06:20 Gherla
05:30
Lilian Express
10:00 Sibiu
05:30
Tinuta
09:27 Bogdan Voda
05:31
Tinuta
09:27 Dragomiresti
05:36

10:30 Brasov
05:40
Simdoria Trans
07:30 Camarasu
05:40
Tabita Tour
08:10 Bistrita
05:40

08:00 Pericei
05:42
Tinuta
09:27 Salistea De Sus
05:43

06:45 Cojocna
05:45
Tinuta
09:27 Iza Gara (Salistea de Sus)
05:46

08:00 Varsolt
05:47
Prodan Tour
06:35 Jucu De Sus
05:50
Rofaneli Trans Impex SRL
08:00 Gherla 08:00 Gherla
05:50
Giorgica Impex
07:20 Maguri Racatau
05:55

08:00 Hereclean 08:30 Simleu Silvaniei
06:00

07:00 Cojocna
06:00

16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt
06:00

15:00 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00

09:00 Satu Mare
06:00
R.A.T.U.C.
06:25 Apahida
06:00

10:30 Toplita
06:00
Voion Trans SRL
15:03 Iasi
06:00
Voion Trans SRL
09:00 Oradea
06:00

16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt 16:10 Piatra Neamt
06:00
Jan Trans SRL
06:55 Boju
06:00
GVP
06:45 Finisel
06:00
GVP
07:05 Iara
06:00
Lador Travel SRL
08:50 Dej
06:00
JAN
06:50 Gherla
06:00

10:15 Negresti Oas
06:00
Ami Turing
15:03 Iasi
06:00
Ami Turing
09:00 Oradea
06:00
Tinuta
09:27 Dealu Stefanitei
06:02
Jan Trans SRL
08:35 Osoi
06:10
GVP
07:25 Aghiresu
06:10

08:30 Pericei
06:12

08:00 Zalau
06:15
MILUȚU BUS
08:30 Agries
06:15

08:30 Varsolt
06:17
JAN
07:10 Gherla
06:20

10:30 Lunca Bradului
06:24
Tabita Tour
08:10 Beclean
06:24

08:00 Ciumarna 08:30 Hereclean
06:30

08:30 Targu Lapus
06:30

09:00 Alesd
06:30

08:00 Zalau
06:30
Ariesul
09:20 Campeni
06:30
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
09:50 Alba Iulia
06:30
Coțofană
13:27 Horezu
06:30

16:10 Bicaz 16:10 Bicaz 16:10 Bicaz 16:10 Bicaz 16:10 Bicaz 16:10 Bicaz
06:30
Orizont SA
10:28 Satu Mare
06:30
JAN
07:20 Gherla
06:30
Alindorin Tur SRL
08:00 Poiana Horea
06:30
MILUȚU BUS
08:30 Tarlisua
06:30
Ami Turing
09:00 Alesd
06:30

08:00 Romanasi
06:33

08:00 Poarta Salajului
06:35
MV Trans 2007
07:35 Campia Turzii
06:35
Ariesul
09:20 Bistra
06:40
Prodan Tour
07:40 Visea
06:40
Prodan Tour
07:25 Jucu De Sus
06:40
GVP
07:30 Sarata
06:40
JAN
07:30 Gherla
06:40
Voion Trans SRL
09:00 Alesd
06:44

08:00 Sanmihaiu Almasului
06:45

07:45 Cojocna
06:45
Tar SA
10:25 Tarnaveni
06:45
Ariesul
09:20 Garde
06:45

13:30 Timisoara
06:45

10:30 Rastolita
06:45

08:00 Chendremal
06:50
Ariesul
09:20 Musca
06:50
GVP
07:35 Finisel
06:50
Tabita Tour
08:10 Dej
06:53

08:00 Zimbor
06:55
Ariesul
09:20 Lupsa
06:55
MILUȚU BUS
08:30 Caianu Mic
06:55

08:30 Zalau 08:00 Sincraiu Almasului
07:00

08:30 Poiana Blenchii
07:00

11:15 Carei
07:00

15:00 Roman
07:00

10:00 Satu Mare
07:00
Ariesul
09:20 Valea Lupsei
07:00
R.A.T.U.C.
07:25 Apahida
07:00
JAN
07:50 Gherla
07:00
MILUȚU BUS
08:30 Uriu
07:00

10:22 Targu Mures
07:00
Ami Turing
15:03 Roman
07:00

10:30 Deda
07:02

08:00 Topa Mica
07:05
Ariesul
09:20 Muncel
07:05
Ariesul
09:20 Baia De Aries
07:10

10:30 Morareni
07:10

08:30 Ciumarna 08:00 Mihaesti
07:15

16:10 Iasi
07:15

16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman 16:10 Roman
07:15
Ariesul
09:20 Sartas
07:15

10:15 Baia Mare
07:15
Activ Trans
09:00 Jibou
07:15
Lilian Express
10:00 Pireas
07:15

08:30 Romanasi
07:18

10:30 Valenii de Mures
07:18

08:00 Sanpaul 08:30 Poarta Salajului
07:20
Ariesul
09:20 Brazesti
07:20
JAN
08:10 Gherla
07:20

08:00 Nadasel
07:25
Ariesul
09:20 Salciua de Sus
07:25
Coțofană
13:27 Ramnicu Valcea
07:28

08:00 Radaia 10:00 Simleu Silvaniei 08:30 Sanmihaiu Almasului
07:30

09:00 Huedin
07:30

09:00 Zalau
07:30
Ariesul
09:20 Salciua de Jos
07:30
MV Trans 2007
08:30 Campia Turzii
07:30
JAN
08:20 Gherla
07:30
Alindorin Tur SRL
09:30 Giurcuta de Sus
07:30
MILUȚU BUS
08:30 Dej
07:30

17:00 Bucuresti
07:30

16:30 Bucuresti
07:30

09:50 Targu Mures
07:30
Lilian Express
10:00 Atena
07:30
Ami Turing
09:00 Huedin
07:30

08:30 Chendremal
07:35
Ariesul
09:20 Posaga de Jos
07:35

10:30 Sighisoara
07:35

08:30 Zimbor
07:40

10:15 Somcuta Mare
07:40
JAN
08:30 Gherla
07:40
Activ Trans
09:00 Hida
07:40

10:00 Pericei
07:42

08:30 Sincraiu Almasului
07:45

09:00 Aschileu M
07:45
Ariesul
09:20 Ocolis
07:45

13:30 Lugoj
07:45

10:30 Reghin
07:45
MILUȚU BUS
08:30 Gherla
07:45
Voion Trans SRL
15:03 Horia
07:46

10:00 Varsolt
07:47
Ariesul
09:20 Vidolm
07:48

08:00 Baciu 08:30 Topa Mica
07:50

06:30 Odesa
07:50

16:10 Targu Frumos
07:55
Ariesul
09:20 Ocolisel
07:55

09:00 Cristorel
07:56

09:00 Aschileu M
07:58

08:30 Mihaesti 10:00 Hereclean
08:00

09:00 Cojocna
08:00

11:15 Satu Mare
08:00

15:00 Piatra Neamt
08:00
Ariesul
09:20 Buru
08:00
R.A.T.U.C.
08:25 Apahida
08:00

09:25 Aschileu M
08:00

10:30 Bistrita
08:00

10:15 Ileanda
08:00
Coțofană
13:27 Calimanesti
08:00

16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului
08:00
Vio si Dani Trans SRL
08:55 Dabaca
08:00
JAN
08:50 Gherla
08:00

12:35 Satu Mare
08:00
Tinuta
09:27 Cuzdrioara
08:00
Ami Turing
15:03 Piatra Neamt
08:00
Voion Trans SRL
09:00 Huedin
08:01

09:00 Fodora
08:02

08:30 Sanpaul
08:05

13:00 Gheorgheni
08:05

09:00 Vultureni
08:06

08:30 Nadasel
08:10
Ariesul
09:20 Moldovenesti
08:10

13:00 Joseni
08:10
Prodan Tour
08:55 Jucu De Sus
08:10

09:50 Iernut
08:10
Ariesul
09:20 Cornesti
08:13

08:30 Radaia
08:15

16:10 Pascani
08:15

12:00 Sibiu
08:15

10:15 Gilgau
08:15
Vio si Dani Trans SRL
09:30 Tiocu de Jos
08:15

13:00 Lazarea
08:16
Ariesul
09:20 Mihai Viteazu
08:18

08:30 Baciu
08:20
JAN
09:10 Gherla
08:20

13:00 Ditrau
08:21

09:00 Faureni
08:22
Ariesul
09:20 Turda
08:25

09:50 Ludus
08:25

09:00 Deus
08:26

10:00 Zalau
08:30

16:10 Cristesti
08:30

15:00 Bicaz
08:30

10:00 Zalau
08:30

10:30 Targu Mures
08:30
Voion Trans SRL
15:03 Bicaz
08:30

16:10 Borca 16:10 Borca 16:10 Borca 16:10 Borca 16:10 Borca 16:10 Borca
08:30
MV Trans 2007
09:30 Campia Turzii
08:30
GVP
09:30 Iara
08:30

14:30 Brasov
08:30
Ami Turing
15:03 Bicaz
08:30

10:30 Craiesti
08:33
Voion Trans SRL
15:03 Turturesti
08:33

09:00 Chinteni
08:37

13:00 Sarmas
08:40
JAN
09:30 Gherla
08:40

09:25 Chinteni
08:42

10:00 Ciumarna
08:45

10:15 Dej
08:45

17:00 Pitesti
08:45

16:30 Pitesti
08:45

10:00 Romanasi
08:48

10:00 Poarta Salajului
08:50

09:50 Campia Turzii
08:50

10:30 Silivasu De Campie
08:52

10:00 Sanmihaiu Almasului
09:00

12:30 Prundu Bargaului
09:00
R.A.T.U.C.
09:25 Apahida
09:00

10:30 Dej
09:00

13:00 Toplita
09:00

10:15 Gherla 12:00 Baia Mare
09:00

10:30 Iernut
09:00

16:10 Brosteni 16:10 Brosteni 16:10 Brosteni 16:10 Brosteni 16:10 Brosteni 16:10 Brosteni
09:00
Giorgica Impex
10:25 Maguri Racatau
09:00
JAN
09:50 Gherla
09:00

12:35 Baia Mare
09:00

10:00 Chendremal
09:05

10:30 Sarmasel Gara
09:09

10:00 Zimbor
09:10

09:50 Turda
09:10

10:00 Sincraiu Almasului
09:15

16:10 Falticeni
09:15

12:00 Sebes
09:15

15:00 Lacu Rosu
09:15
Ami Turing
15:03 Lacu Rosu
09:15

10:00 Topa Mica
09:20
JAN
10:10 Gherla
09:20

12:35 Somcuta Mare
09:20

12:00 Somcuta Mare
09:25
Voion Trans SRL
15:03 Tasca
09:25

10:00 Mihaesti
09:30

11:15 Zalau
09:30

12:00 Alba Iulia
09:30

13:00 Lunca Bradului
09:30

10:30 Ludus
09:30
MV Trans 2007
10:30 Campia Turzii
09:30
JAN
10:20 Gherla 09:20 Gherla
09:30

22:00 Balti
09:30

10:00 Sanpaul
09:35
Voion Trans SRL
15:03 Lacu Rosu
09:36

10:00 Nadasel
09:40

10:30 Mociu
09:40
JAN
10:30 Gherla
09:40
Coțofană
13:27 Sibiu
09:42

10:00 Radaia
09:45

12:30 Bistrita
09:45

15:00 Gheorgheni
09:45

13:30 Deva
09:45

13:00 Rastolita
09:45

12:00 Ileanda
09:45

10:30 Campia Turzii
09:45

12:35 Zalau
09:45

12:35 Ileanda
09:45
Ami Turing
15:03 Gheorgheni
09:45

10:00 Baciu
09:50

11:00 Cojocna
10:00

16:10 Gura Humorului
10:00

17:00 Timisoara
10:00

13:00 Satu Mare
10:00

12:00 Gilgau
10:00

10:30 Turda
10:00
Coțofană
13:20 Oradea
10:00
JAN
10:50 Gherla
10:00

17:00 Ramnicu Valcea
10:00

16:30 Ramnicu Valcea
10:00

14:30 Hunedoara
10:00
Lilian Express
10:00 Lamia
10:00

13:00 Deda
10:02

12:35 Gilgau
10:05

13:00 Morareni
10:10

12:00 Aiud
10:15

13:30 Orastie
10:15

13:00 Valenii de Mures
10:15

22:00 Falesti
10:15
JAN
11:10 Gherla
10:20

11:30 Cojocna
10:30

16:10 Campulung Moldovenesc
10:30

12:00 Zalau
10:30

12:30 Beclean
10:30

12:00 Dej
10:30
Voion Trans SRL
15:03 Gheorgheni
10:30
JAN
11:20 Gherla
10:30

17:00 Calimanesti
10:30

12:35 Dej
10:30

16:30 Calimanesti
10:30

14:30 Sighisoara
10:30

14:30 Deva
10:30
Prodan Tour
11:20 Jucu De Sus
10:35
JAN
11:30 Gherla
10:40
Coțofană
13:20 Alesd
10:42

12:00 Ciumarna
10:45

12:00 Turda
10:45

15:00 Praid
10:45

13:00 Reghin
10:45

12:00 Gherla
10:45

12:35 Gherla
10:45

14:30 Simeria
10:45
Ami Turing
15:03 Praid
10:45

12:00 Romanasi
10:48

12:00 Poarta Salajului
10:50

17:00 Talmaciu
10:55

16:30 Talmaciu
10:55

12:00 Sanmihaiu Almasului
11:00

12:30 Dej
11:00

17:00 Lugoj
11:00

15:00 Sovata
11:00

14:00 Baia Mare
11:00
MV Trans 2007
12:00 Campia Turzii
11:00
JAN
11:50 Gherla
11:00

14:30 Orastie
11:00
Ami Turing
15:03 Sovata
11:00

12:00 Chendremal
11:05

12:00 Zimbor
11:10

22:00 Ungheni
11:10

12:00 Sincraiu Almasului
11:15

12:30 Gherla
11:15

14:30 Sebes Alba
11:15
Coțofană
13:27 Alba Iulia
11:18

12:00 Topa Mica
11:20
JAN
12:10 Gherla
11:20

13:00 Craiesti
11:24

14:00 Somcuta Mare
11:25

16:10 Vatra Dornei
11:30

12:00 Mihaesti
11:30

13:00 Zalau
11:30

13:30 Alba Iulia
11:30

20:30 Bucuresti
11:30
MV Trans 2007
12:30 Campia Turzii
11:30
JAN
12:20 Gherla
11:30

14:30 Targu Mures
11:30

12:00 Sanpaul
11:35

12:00 Nadasel
11:40

13:00 Silivasu De Campie
11:40
JAN
12:30 Gherla
11:40

12:00 Radaia
11:45

14:00 Ileanda
11:45
Coțofană
13:20 Huedin
11:45

14:30 Alba Iulia
11:45

12:00 Baciu
11:50

13:00 Sarmasel Gara
11:55

17:00 Faget
12:00

15:00 Satu Mare
12:00
R.A.T.U.C.
12:25 Apahida
12:00

14:00 Gilgau
12:00
Coțofană
13:27 Aiud
12:00
JAN
12:50 Gherla
12:00
Tabita Tour
14:30 Bistrita
12:00

22:00 Sculeni
12:00
Voion Trans SRL
15:03 Sangeorgiu de Padure
12:01
Coțofană
13:27 Unirea
12:10

13:00 Mociu
12:15
GVP
13:20 Iara
12:15
Alindorin Tur SRL
14:45 Poiana Horea
12:15
Lilian Express
10:00 Larisa
12:15
Coțofană
13:27 Turda
12:20
JAN
13:10 Gherla
12:20

13:30 Cojocna
12:30

14:00 Dej
12:30
JAN
13:20 Gherla
12:30

17:00 Sibiu
12:30

16:30 Sibiu
12:30

14:30 Turda
12:30

22:00 Sculeni
12:30
Prodan Tour
13:20 Jucu De Sus
12:35
Prodan Tour
13:25 Jucu De Sus
12:40
JAN
13:30 Gherla
12:40

15:00 Targu Mures
12:44
Voion Trans SRL
15:03 Targu Mures
12:44
Tabita Tour
14:30 Beclean
12:44
Ami Turing
15:03 Targu Mures
12:44

13:30 Turda
12:45

20:30 Pitesti
12:45

14:00 Gherla
12:45

17:00 Deva
13:00
R.A.T.U.C.
13:25 Apahida
13:00
JAN
13:50 Gherla
13:00

17:15 Negresti Oas
13:00

16:10 Prundu Bargaului
13:10
Tabita Tour
14:30 Dej
13:13

17:00 Orastie
13:20
Simdoria Trans
15:10 Camarasu
13:20
JAN
14:10 Gherla
13:20

15:00 Ludus
13:25
Ami Turing
15:03 Ludus
13:25

15:00 Zalau
13:30

17:00 Oradea
13:30

14:45 Aschileu M
13:30

15:00 Zalau
13:30
JAN
14:20 Gherla
13:30

17:00 Sebes
13:30

16:30 Sebes
13:30

16:10 Bistrita
13:40

15:05 Aschileu M
13:40
JAN
14:30 Gherla
13:40

14:45 Cristorel
13:41

14:45 Aschileu M
13:43

15:00 Ciumarna
13:45

14:45 Fodora
13:47

15:00 Romanasi
13:48

15:00 Poarta Salajului
13:50
Prodan Tour
14:35 Jucu De Sus
13:50

14:45 Vultureni
13:51
Simdoria Trans
17:35 Targu Mures
14:00

15:00 Sanmihaiu Almasului
14:00

23:30 Bucuresti
14:00

15:00 Turda
14:00

17:00 Satu Mare
14:00
R.A.T.U.C.
14:25 Apahida
14:00

20:30 Ramnicu Valcea
14:00

20:10 Arad
14:00
Vio si Dani Trans SRL
14:55 Dabaca
14:00
JAN
14:50 Gherla
14:00
MILUȚU BUS
16:30 Agries
14:00

17:00 Alba Iulia
14:00

16:30 Alba Iulia
14:00
Activ Trans
15:45 Jibou
14:00
Lilian Express
10:00 Salonic
14:00
Ami Turing
15:03 Turda
14:00

15:00 Chendremal
14:05

17:00 Alesd
14:05

14:45 Faureni
14:07

15:00 Zimbor
14:10

14:45 Deus
14:11

15:00 Sincraiu Almasului
14:15

17:15 Sibiu
14:15
Vio si Dani Trans SRL
15:30 Tiocu de Jos
14:15
MILUȚU BUS
16:30 Tarlisua
14:15

15:00 Topa Mica
14:20
JAN
15:10 Gherla
14:20

14:45 Chinteni
14:22

15:05 Chinteni
14:22

16:10 Beclean
14:25

17:00 Teius
14:25

16:30 Teius
14:25
Activ Trans
15:45 Hida
14:25

15:00 Mihaesti
14:30

17:00 Alba Iulia
14:30

23:30 Bucuresti
14:30

20:30 Calimanesti
14:30
JAN
15:20 Gherla
14:30

16:50 Targu Mures
14:30

15:00 Sanpaul
14:35

20:10 Siria
14:35

15:00 Nadasel
14:40
JAN
15:30 Gherla
14:40
MILUȚU BUS
16:30 Caianu Mic
14:40

17:00 Aiud
14:40

16:30 Aiud
14:40

15:45 Cojocna
14:45

15:00 Radaia
14:45

17:15 Apoldu de Sus
14:45

20:10 Pancota
14:45

15:00 Baciu
14:50

20:30 Talmaciu
14:55

17:10 Simleu Silvaniei
15:00

16:10 Dej
15:00
R.A.T.U.C.
15:25 Apahida
15:00
Giorgica Impex
16:25 Maguri Racatau
15:00
JAN
15:50 Gherla
15:00

16:30 Unirea
15:00
MILUȚU BUS
16:30 Uriu
15:05
Alindorin Tur SRL
17:10 Giurcuta de Sus
15:10

16:50 Iernut
15:10

17:10 Pericei
15:12

17:15 Sebes
15:15

17:00 Teius
15:15

20:10 Ineu
15:15
MV Trans 2007
16:15 Campia Turzii
15:15

17:00 Turda
15:15

16:30 Turda
15:15

17:10 Varsolt
15:17

17:00 Aiud
15:20
JAN
16:10 Gherla
15:20
MILUȚU BUS
16:30 Dej
15:20

16:50 Ludus
15:25

17:10 Hereclean
15:30

17:00 Huedin
15:30
Tinuta
21:37 Sighetu Marmatiei
15:30

17:15 Alba Iulia
15:30

17:00 Turda
15:30

17:00 Zalau
15:30

18:30 Baia Mare
15:30
JAN
16:20 Gherla
15:30

20:10 Beliu
15:35

17:10 Zalau
15:40
Prodan Tour
16:25 Jucu De Sus
15:40
JAN
16:30 Gherla
15:40
Tinuta
21:37 Craciunesti
15:43
GVP
16:40 Iara
15:45
MILUȚU BUS
16:30 Gherla
15:45

20:10 Craiva
15:48

16:50 Campia Turzii
15:50
Tinuta
21:37 Rona De Jos
15:51

17:10 Ciumarna
15:55

18:30 Somcuta Mare
15:55
Tinuta
21:37 Rona de Sus
15:57

17:10 Romanasi
15:58
Tinuta
21:37 Costiui
15:58

17:10 Poarta Salajului
16:00

17:15 Teius
16:00

19:00 Satu Mare
16:00
R.A.T.U.C.
16:25 Apahida
16:00
JAN
16:50 Gherla
16:00

17:10 Sanmihaiu Almasului
16:10

23:30 Pitesti
16:10

20:10 Tinca
16:10

16:50 Turda
16:10

17:10 Chendremal
16:15

17:15 Aiud
16:15

21:00 Satu Mare
16:15

18:30 Ileanda
16:15
MV Trans 2007
17:15 Campia Turzii
16:15

17:10 Zimbor
16:20
JAN
17:10 Gherla
16:20
Tinuta
21:37 Bistra
16:21
Tinuta
21:23 Barsana
16:22
Tinuta
21:37 Petrova
16:24

17:10 Sincraiu Almasului
16:25

18:45 Simleu Silvaniei 17:10 Topa Mica
16:30

20:30 Sibiu
16:30

18:30 Gilgau
16:30
Jan Trans SRL
17:25 Boju
16:30
GVP
17:20 Sarata
16:30
JAN
17:20 Gherla
16:30
Tabita Tour
19:00 Bistrita
16:30
Vatysall
00:30 Budapesta
16:30
Tinuta
21:23 Sighetu Marmatiei
16:30
Tinuta
21:37 Leordina
16:33

21:00 Livada
16:35
Tinuta
21:37 Ruscova
16:36

17:10 Mihaesti
16:40

21:00 Apa
16:40
GVP
17:35 Iara
16:40
JAN
17:30 Gherla
16:40

18:45 Pericei
16:42

17:10 Sanpaul
16:45
Tinuta
21:37 Bocicoiel
16:45

17:15 Turda
16:45

21:00 Seini
16:45

18:45 Varsolt
16:47
Tinuta
21:23 Oncesti
16:47

17:10 Nadasel
16:50
Tinuta
21:23 Nanesti
16:50
Tinuta
21:37 Viseu De Jos
16:51

17:10 Radaia
16:55
Tinuta
21:37 Viseu De Mijloc
16:57

17:10 Baciu 18:45 Hereclean
17:00

18:00 Cojocna
17:00
Tinuta
21:37 Viseu De Sus
17:00
R.A.T.U.C.
17:25 Apahida
17:00

18:30 Dej
17:00
Prodan Tour
18:00 Visea
17:00
MV Trans 2007
18:00 Campia Turzii
17:00
JAN
17:50 Gherla
17:00

21:15 Negresti Oas
17:00
Vatysall
00:30 Budapesta
17:00

06:30 L'viv
17:00
Tinuta
21:23 Slatioara
17:02
Tinuta
21:23 Stramtura
17:06
GVP
18:15 Iara
17:10
Tinuta
21:23 Sesu Manastirei
17:11
Tabita Tour
19:00 Beclean
17:14

18:45 Zalau
17:15

21:00 Cicirlau
17:15

18:30 Gherla
17:15
Prodan Tour
18:00 Jucu De Sus
17:15
Tinuta
21:37 Moisei
17:16
Tinuta
21:23 Rozavlea
17:18
Tinuta
21:23 Sieu
17:19

20:10 Oradea
17:20
JAN
18:10 Gherla
17:20
Tinuta
21:23 Ieud
17:24
Tinuta
21:23 Bogdan Voda
17:27

18:45 Ciumarna
17:30

23:30 Ramnicu Valcea
17:30

19:00 Zalau
17:30

20:30 Sebes
17:30

20:10 Ineu
17:30
JAN
18:20 Gherla
17:30
Tinuta
21:23 Dragomiresti
17:32

18:45 Romanasi
17:33

18:45 Poarta Salajului
17:35

21:00 Tautii Magheraus
17:35
Tinuta
21:37 Sacel
17:36
Tinuta
21:23 Salistea De Sus
17:39
JAN
18:30 Gherla
17:40
Tinuta
21:23 Iza Gara (Salistea de Sus)
17:42
Tabita Tour
19:00 Dej
17:43

18:45 Sanmihaiu Almasului
17:45

21:00 Baia Mare
17:45

20:45 Baia Mare
17:45

18:45 Chendremal
17:50

20:50 Sibiu
17:50

23:30 Calimanesti
17:50
Prodan Tour
18:35 Jucu De Sus
17:50

18:45 Zimbor
17:55

20:10 Alesd
17:55
Tinuta
21:23 Dealu Stefanitei
17:58

18:45 Sincraiu Almasului
18:00

19:00 Cojocna
18:00

21:00 Satu Mare
18:00
R.A.T.U.C.
18:25 Apahida
18:00

20:30 Alba Iulia
18:00
Vio si Dani Trans SRL
18:55 Dabaca
18:00
JAN
18:50 Gherla
18:00

02:55 Darabani
18:00

18:45 Topa Mica
18:05

21:00 Somcuta Mare
18:05

20:45 Somcuta Mare
18:10

18:45 Mihaesti
18:15
MV Trans 2007
19:15 Campia Turzii
18:15

18:45 Sanpaul
18:20

20:50 Apoldu de Sus
18:20

22:20 Baile 1 Mai
18:20

18:45 Nadasel
18:25

20:30 Teius
18:25

18:45 Radaia
18:30

21:00 Ileanda
18:30

20:45 Ileanda
18:30
MV Trans 2007
19:30 Campia Turzii
18:30
Vio si Dani Trans SRL
21:00 Fantanele
18:30
JAN
19:20 Gherla
18:30

22:20 Baile Felix
18:30

06:30 Chisinau
18:30

18:45 Baciu
18:35
GVP
20:25 Sarata
18:35

20:30 Aiud
18:40
Jan Trans SRL
21:05 Osoi
18:40

20:45 Gilgau
18:45

02:55 Dorohoi
18:45

20:50 Sebes
18:50

21:00 Gilgau
18:50
Prodan Tour
19:40 Jucu De Sus
18:55
R.A.T.U.C.
19:25 Apahida
19:00

20:10 Huedin
19:00
MV Trans 2007
20:00 Campia Turzii
19:00
JAN
19:50 Gherla
19:00

22:00 Oradea
19:00

22:20 Oradea
19:00

20:50 Alba Iulia
19:05

21:00 Dej
19:15

20:30 Turda
19:15

20:45 Dej
19:15

20:30 Cojocna
19:30

23:30 Sibiu
19:30

21:00 Zalau
19:30

21:00 Gherla
19:30

22:00 Simleu Silvaniei
19:30

20:45 Gherla
19:30
JAN
20:20 Gherla
19:30

02:55 Radauti
19:30
Vatysall
03:00 Budapesta
19:30

20:50 Teius
19:35

22:00 Pericei
19:40

22:00 Varsolt
19:45

22:00 Alesd
19:45

20:50 Aiud
19:50

22:00 Hereclean
19:51
Tinuta
21:23 Cuzdrioara
19:56
R.A.T.U.C.
20:25 Apahida
20:00
JAN
20:50 Gherla
20:00
Vatysall
03:00 Budapesta
20:00

20:50 Turda
20:20

23:30 Saliste
20:20

22:00 Zalau
20:20

02:55 Suceava
20:20

23:30 Miercurea Sibiului
20:30

22:00 Ciumarna
20:30
MV Trans 2007
21:30 Campia Turzii
20:30
JAN
21:20 Gherla
20:30

22:00 Ciucea
20:30

22:00 Romanasi
20:38

22:00 Poarta Salajului
20:40
Prodan Tour
21:30 Jucu De Sus
20:45

22:00 Sanmihaiu Almasului
20:50

22:00 Chendremal
20:55

23:30 Sebes
21:00
R.A.T.U.C.
21:25 Apahida
21:00

22:00 Zimbor
21:00
Prodan Tour
22:00 Visea
21:00
JAN
21:50 Gherla
21:00

22:00 Huedin
21:00

02:55 Gura Humorului
21:00

22:00 Sutoru
21:03

22:00 Sincraiu Almasului
21:05

22:00 Topa Mica
21:10

22:00 Berindu
21:15

22:00 Mihaesti
21:20

22:00 Sanpaul
21:25

22:00 Sardu
21:28

23:30 Alba Iulia
21:30

22:00 Nadasel
21:30

22:00 Mera
21:33

22:00 Radaia
21:35

22:00 Suceag
21:38

22:00 Baciu
21:40

02:55 Campulung Moldovenesc
21:40

23:30 Teius
21:50
R.A.T.U.C.
22:25 Apahida
22:00

10:30 Mangalia
22:00

23:30 Aiud
22:10

02:55 Vatra Dornei
22:15

23:30 Unirea
22:30

23:30 Turda
22:45

10:30 Constanta
22:45
Prodan Tour
23:35 Jucu De Sus
22:50
R.A.T.U.C.
23:20 Apahida
22:55
Jan Trans SRL
00:25 Boju
23:30

06:30 Kiev
23:30

10:30 Cernavoda
23:40