Statie de Autobuz Conop, Romania Plecări Ora Către 07:20 07:30 Soimos 07:50 Paulis 07:41 Radna 09:30 Timisoara 08:45 Sagu 08:00 Vladimirescu 08:30 Arad 08:55 Vinga 07:40 Lipova 09:05 Ortisoara 14:35 15:20 Zam 14:50 Nicolae Balcescu 15:30 Burjuc 15:15 Ilteu 14:40 Capruta 16:00 Deva 15:00 Varadia de Mures 14:38 Barzava 15:40 Ilia 15:05 Savarsin 15:35 Gothatea Sosiri De la Ora 07:20 Deva 05:45 07:20 Ilia 06:05 07:20 Burjuc 06:20 07:20 Zam 06:25 14:35 Sighetu Marmatiei 06:30 07:20 Ilteu 06:35 14:35 Sarasau 06:39 07:20 Savarsin 06:45 14:35 Campulung la Tisa 06:45 07:20 Varadia de Mures 06:50 14:35 Sapanta 06:52 07:20 Nicolae Balcescu 06:55 14:35 Remeti 06:58 07:20 Capruta 07:05 07:20 Barzava 07:10 14:35 Piatra 07:10 14:35 Certeze 07:32 14:35 Negresti Oas 07:38 14:35 Orasu Nou 07:55 14:35 Livada 08:20 14:35 Botiz 08:30 14:35 Satu Mare 08:50 14:35 Moftinu Mic 09:07 14:35 Carei 09:22 14:35 Piscolt 09:37 14:35 Curtuiuseni 09:55 14:35 Valea Lui Mihai 10:00 14:35 Targusor 10:10 14:35 Sacuieni 10:31 14:35 Diosig 10:43 14:35 Rosiori 10:51 14:35 Oradea 11:30 14:35 Inand 11:55 14:35 Salonta 12:10 14:35 Timisoara 12:10 14:35 Ciumeghiu 12:15 14:35 Avram Iancu 12:20 14:35 Zerind 12:25 14:35 Chisineu Cris 12:40 14:35 Ortisoara 12:40 14:35 Simand 12:50 14:35 Vinga 12:50 14:35 Sagu 13:00 14:35 Zimandu Nou 13:10 14:35 Arad 13:30 14:35 Vladimirescu 13:45 14:35 Paulis 13:55 14:35 Lipova 14:35 Radna 14:10 14:35 Soimos 14:20