Statie Maxi-Taxi Praid, Romania Adresă: Praid Plecări Ora Către 08:10 10:30 Baraolt 08:30 Ocna de Sus 11:15 Batanii Mari 12:00 Sfantu Gheorghe 09:40 Martinis 11:40 Malnas Bai 08:20 Corund 09:45 Sanpaul 10:00 Ocland 09:15 Odorheiu Secuiesc 08:45 Lupeni 10:30 Varghis 09:40 11:20 Vlahita 12:00 Miercurea Ciuc 09:55 Corund 10:55 Odorheiu Secuiesc 10:50 11:00 Sovata 14:00 Turda 15:00 Cluj Napoca 18:00 Oradea 16:30 Huedin 12:40 Targu Mures 17:10 Alesd 13:10 Ludus 11:00 12:00 Calugareni 12:50 Targu Mures 11:55 Eremitu 12:20 Ernei 12:15 Isla 11:35 Sovata 11:50 15:20 Casinu Nou 15:00 Cozmeni 14:30 Miercurea Ciuc 12:50 Odorheiu Secuiesc 12:05 Corund 16:30 Covasna 13:20 Vlahita 16:00 Targu Secuiesc 12:10 14:30 Baraolt 12:30 Ocna de Sus 15:15 Batanii Mari 13:15 Odorheiu Secuiesc 13:40 Martinis 15:40 Malnas Bai 12:20 Corund 13:45 Sanpaul 14:00 Ocland 16:00 Sfantu Gheorghe 12:45 Lupeni 14:30 Varghis 12:45 14:07 Lacu Rosu 18:03 Iasi 13:33 Gheorgheni 16:15 Roman 15:30 Piatra Neamt 15:00 Bicaz 15:30 16:50 Ernei 16:45 Isla 16:05 Sovata 16:30 Calugareni 17:20 Targu Mures 16:25 Eremitu 17:10 19:30 Baraolt 17:30 Ocna de Sus 20:15 Batanii Mari 21:00 Sfantu Gheorghe 18:40 Martinis 20:40 Malnas Bai 17:20 Corund 18:45 Sanpaul 19:00 Ocland 18:15 Odorheiu Secuiesc 17:45 Lupeni 19:30 Varghis 17:30 18:55 Balauseri 19:30 Targu Mures 18:00 Sovata 18:45 Sangeorgiu de Padure 19:30 20:50 Ernei 20:45 Isla 20:05 Sovata 20:30 Calugareni 21:20 Targu Mures 20:25 Eremitu Sosiri De la Ora 12:45 Oradea 06:00 10:50 Iasi 06:00 12:45 Alesd 06:30 08:10 Targu Mures 06:30 08:10 Ernei 06:45 10:50 Roman 07:00 08:10 Isla 07:15 08:10 Calugareni 07:25 12:45 Huedin 07:30 08:10 Eremitu 07:30 09:40 Targu Mures 07:30 08:10 Sovata 08:00 11:00 Sfantu Gheorghe 08:00 10:50 Piatra Neamt 08:00 11:00 Malnas Bai 08:15 09:40 Balauseri 08:20 10:50 Bicaz 08:30 11:00 Batanii Mari 08:40 09:40 Sangeorgiu de Padure 08:45 12:45 Cluj Napoca 09:00 10:50 Lacu Rosu 09:10 11:00 Baraolt 09:15 09:40 Sovata 09:15 11:00 Varghis 09:25 12:45 Turda 09:30 11:50 Targu Mures 09:30 11:00 Ocland 09:45 11:00 Sanpaul 09:50 10:50 Gheorgheni 09:50 11:00 Martinis 09:55 11:50 Balauseri 10:00 12:45 Ludus 10:15 11:50 Sangeorgiu de Padure 10:30 12:10 Targu Mures 10:30 11:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 12:10 Ernei 10:45 11:00 Corund 10:50 11:00 Lupeni 10:55 12:10 Isla 11:15 12:45 Targu Mures 11:20 11:00 Ocna de Sus 11:20 12:10 Calugareni 11:25 11:50 Sovata 11:30 12:10 Eremitu 11:30 12:45 Sovata 12:00 12:10 Sovata 12:00 15:30 Sfantu Gheorghe 12:30 15:30 Malnas Bai 12:45 15:30 Batanii Mari 13:10 15:30 Baraolt 13:45 15:30 Varghis 13:55 15:30 Ocland 14:15 15:30 Sanpaul 14:20 15:30 Martinis 14:25 15:30 Odorheiu Secuiesc 15:00 15:30 Corund 15:20 15:30 Lupeni 15:25 17:10 Targu Mures 15:30 17:30 Miercurea Ciuc 15:30 17:10 Ernei 15:45 15:30 Ocna de Sus 15:50 17:30 Vlahita 16:00 17:10 Isla 16:15 17:10 Calugareni 16:25 17:10 Eremitu 16:30 19:30 Sfantu Gheorghe 16:30 19:30 Malnas Bai 16:45 17:10 Sovata 17:00 17:30 Odorheiu Secuiesc 17:00 19:30 Batanii Mari 17:10 17:30 Corund 17:20 19:30 Baraolt 17:45 19:30 Varghis 17:55 19:30 Ocland 18:15 19:30 Sanpaul 18:20 19:30 Martinis 18:25 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:00 19:30 Corund 19:20 19:30 Lupeni 19:25 19:30 Ocna de Sus 19:50