Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Turda > Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Turda, Romania

Tel: +4-0264-31.34.31
Mobil: +4-0744-537.199

http://www.sensvest.ro/sw/contact/

Plecări
Ora Către
00:00
00:00 Ludus 00:00 Campia Turzii 00:00 Iernut 00:00 Targu Mures
03:30 Transfero
04:00 Cluj Napoca Aeroport
05:30 Transfero
06:00 Cluj Napoca Aeroport
06:45
07:15 Aiud 09:15 Sibiu 07:30 Teius 08:15 Sebes 08:45 Apoldu de Sus 08:00 Alba Iulia
06:45 Civ Trans SRL
07:20 Micesti
07:00 Axi Tours
11:51 Brasov 08:15 Tarnaveni 08:56 Medias 09:45 Sighisoara 10:30 Rupea
07:08
08:06 Ocolisel 08:32 Posaga de Jos 09:08 Sartas 09:32 Lupsa 10:18 Gura Rosiei 07:24 Mihai Viteazu 08:14 Vidolm 08:44 Salciua de Jos 09:14 Baia De Aries 09:38 Musca 10:28 Abrud 07:32 Cornesti 08:18 Ocolis 08:48 Salciua de Sus 09:22 Muncel 09:52 Bistra 07:42 Buru 08:26 Lunca Ariesului 09:02 Brazesti 09:26 Valea Lupsei 10:02 Campeni
07:20
09:30 Sighisoara 11:50 Targu Secuiesc 14:00 Tecuci 12:50 Onesti 13:30 Adjud 11:10 Brasov 08:20 Targu Mures 14:10 Focsani
07:30
13:10 Timisoara 08:45 Alba Iulia 09:15 Sibot 10:00 Deva 09:30 Orastie 12:00 Lugoj
07:41
12:49 Ramnicu Valcea 10:38 Sibiu 13:47 Dragasani 09:22 Sebes 14:33 Slatina (Olt) 09:04 Alba Iulia 12:27 Calimanesti 08:22 Aiud
07:45 Cornul Prest
08:35 Cluj Napoca
07:45 Transport Pasajeros
08:25 Padureni
08:22 DACOS
09:34 Alba Iulia 12:34 Calimanesti 09:52 Sebes 13:00 Ramnicu Valcea 10:56 Sibiu 08:40 Aiud 11:15 Talmaciu
08:25 Ariesul
09:20 Cluj Napoca
08:45 Cornul Prest
09:40 Cluj Napoca
08:50 Cornul Prest
09:35 Cluj Napoca
09:01
14:45 Padborg 18:30 Arhus 19:30 Copenhagen 18:45 Ringsted 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 18:15 Slagelse 17:15 Esbjerg 18:45 Herning 20:30 Viborg 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 17:15 Odense 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 17:45 Varde 19:30 Holstebro
09:01
19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 18:30 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:30 Norrkoping 02:45 Praga
09:10
09:50 Cluj Napoca
09:45 Ami Turing
15:30 Piatra Neamt 12:35 Praid 15:00 Bicaz 12:30 Sovata 18:00 Iasi 14:07 Lacu Rosu 10:10 Ludus 16:25 Roman 13:30 Gheorgheni 11:19 Targu Mures
09:47 DACOS
10:28 Cluj Napoca
09:56
12:28 Orastie 15:19 Bumbesti Jiu 12:56 Calan 12:41 Simeria 15:46 Targu Jiu 13:20 Hateg 15:00 Lainici 11:28 Alba Iulia 14:27 Petrosani 10:41 Aiud
10:00
10:30 Cluj Napoca
10:28
11:07 Cluj Napoca
10:30 Transport Pasajeros
11:10 Padureni
10:35
11:29 Cluj Napoca
10:40
12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 17:15 Odense 17:45 Varde 19:30 Holstebro 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 14:45 Padborg 18:30 Arhus 19:30 Copenhagen 17:15 Esbjerg 18:45 Herning 20:30 Viborg 18:45 Ringsted 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 18:15 Slagelse
10:40
20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 18:30 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:30 Norrkoping 02:45 Praga 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda
10:40
12:30 Sebes 12:30 Sebes
10:41 DACOS
12:29 Sebes 17:17 Pitesti 13:45 Sibiu 11:05 Aiud 15:12 Calimanesti 12:09 Alba Iulia 19:03 Bucuresti 16:00 Ramnicu Valcea 14:10 Talmaciu
10:45
12:00 Cluj Napoca 15:00 Oradea 13:15 Huedin 14:40 Alesd
10:50
11:15 Huercal Overa 10:00 Lorca 06:30 Aielo de Malferit 01:30 Barcelona 01:00 Barcelona 09:20 Verona 13:00 Ovada 15:40 San Remo 20:45 Montpellier 06:50 Udine 22:30 Budapesta 04:00 Griffen 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 09:00 Pedro Munoz 02:35 Gleisdorf 02:20 Ilz 07:40 Denia 15:35 Granada 11:15 Corral de Almaguer 12:35 Adra 14:50 Almunecar 13:45 Baza 12:30 Almeria 09:30 Murcia 08:00 Benidorm 02:00 Tarragona 08:30 Venetia 10:35 Brescia 13:15 Genova 16:05 Nice 21:10 Beziers 03:00 Graz 06:10 Tarvisio 03:50 Griffen 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 09:30 Alcazar de San Juan 20:20 Nimes 02:35 L'Hospitalet de l'Infant 02:55 Baix Ebre 07:00 Alcoi 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 14:00 Zujar 10:30 Puerto Lumbreras 08:40 Elche 04:40 Valencia 04:10 Castellon de la Plana 08:45 Padova 11:30 Piacenza 13:50 Savona 16:45 Cannes 21:30 Narbonne 01:15 Wiener Neustadt 04:40 Villach 22:20 Perpignan 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 10:00 Villacanas 03:20 Benicarlo 17:30 Vidauban 12:10 Almeria 06:45 Ontinyent 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 11:40 Vera 08:30 Alicante 06:00 Xativa 00:15 Girona 09:05 Vicenza 12:30 Tortona 15:20 Imperia 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 00:30 Viena 04:10 Klagenfurt 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 08:30 Tomelloso 12:00 Almeria 18:20 Aix-en-Provence 07:15 Oliva 12:45 Roquetas de Mar 14:45 Benalua de las Villas 10:50 Villa de Don Fadrique 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox
11:00
13:15 Targu Mures 17:20 Poiana Largului 20:06 Suceava 14:00 Reghin 18:30 Targu Neamt 11:15 Campia Turzii 15:30 Toplita 19:00 Falticeni 11:40 Ludus 16:30 Tulghes 16:10 Borsec
11:00 Transport Pasajeros
11:50 Plaiuri
11:10
14:00 Deva 15:45 Lugoj 12:45 Alba Iulia 17:00 Timisoara 13:30 Orastie
11:10
12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 19:10 Calais 22:30 Dartford 00:35 Milton Keynes 02:35 Coventry 05:35 Manchester 14:00 Holyhead 21:00 Budapesta 01:10 Melk 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:30 Kent 23:40 Luton 01:10 Northampton 03:00 Birmingham 05:50 Liverpool 16:30 Dublin 23:30 Viena 01:30 Kemmelbach 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:15 Canterbury 23:45 Luton 01:15 Northampton 03:10 Birmingham 06:20 Bangor 16:30 Dublin 00:30 Sankt Polten 01:50 Amstetten 03:20 Wels 05:30 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:10 Frankfurt 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:55 Ostende 21:45 Maidstone 00:30 Milton Keynes 02:30 Coventry 05:30 Manchester 14:00 Holyhead 22:50 Londra 01:00 Loosdorf 02:00 Oed 03:50 Haag 05:50 Nurnberg 09:20 Wertheim
11:15 Cornul Prest
12:05 Cluj Napoca
11:30 Transfero
12:00 Cluj Napoca Aeroport
11:30 Tabita Tour
12:50 Milano 12:03 Bergamo 11:41 Brescia 13:20 Novara 14:00 Torino
11:30 Tabita Tour
11:03 Tortona 18:02 Marseille 22:43 Perpignan 00:36 Barcelona 03:31 Fraga 06:08 Calatayud 09:45 Coslada 11:45 Cabezamesada 14:15 Alcazar de San Juan 05:51 Gonars 14:29 Ventimiglia 18:49 Lancon-Provence 23:05 La Jonquera 01:20 Vilafranca del Penedes 04:23 Pina de Ebro 08:00 Guadalajara 10:16 Madrid 12:10 Corral de Almaguer 14:35 Pedro Munoz 08:19 Verona 15:02 Nice 19:50 Nimes 23:08 Figueras 01:39 Montblanch 04:50 Zaragoza 08:37 Meco 10:45 Arganda del Rey 13:40 Quintanar de la Orden 14:45 Tomelloso 09:12 Brescia 16:08 Puget-sur Argens 20:36 Montpellier 23:33 Girona 03:00 Lerida 05:40 Alfamen 09:00 Alcala de Henares 11:15 Tarancon 13:58 Miguel Esteban 10:08 Piacenza
11:30 Tabita Tour
13:18 Andujar 15:25 Carmona 16:35 Almonte 17:17 Moguer 18:03 Gibraleon 01:25 Vilafranca del Penedes 04:24 Baix Ebre 06:56 Valencia 09:48 Villarrobledo 11:58 Bailen 13:49 Montoro 15:48 Sevilla 16:45 El Rocio 17:22 Palos de la Frontera 03:08 Tarragona 04:47 Amposta 08:42 Albacete 10:15 Tomelloso 12:07 Linares 18:15 Cartaya 14:17 Cordoba 16:12 Pilas 17:01 Rociana 17:34 Mazagon 03:15 Salou 05:20 Benicarlo 09:07 La Roda 10:30 La Solana 12:26 Ubeda 18:30 Ayamonte 13:02 Jaen 14:50 Ecija 16:30 Bollullos par del Condado 17:09 Lucena del Puerto 17:53 Huelva 00:41 Barcelona 04:16 L'Hospitalet de l'Infant 06:04 Castellon de la Plana 09:34 San Clemente 10:59 Valdepenas
11:30 Tabita Tour
08:59 Jativa 10:15 Oliva 11:58 Elche 13:49 Huercal Overa 15:16 Roquetas de Mar 16:19 Motril 06:04 Castellon de la Plana 04:15 L'Hospitalet de l'Infant 09:10 Aielo de Malferit 10:35 Denia 12:36 Murcia 14:05 Vera 15:31 El Ejido 17:05 Granada 05:19 Benicarlo 03:15 Salou 00:41 Barcelona 09:16 Ontinyent 11:08 Benidorm 13:03 Lorca 14:21 Balisa 15:43 Adra 18:07 Velez-Malaga 04:47 Amposta 03:07 Tarragona 06:56 Valencia 09:37 Alcoi 11:39 Alicante 13:33 Puerto Lumbreras 15:05 Almeria 16:06 Castell de Ferro 18:30 Malaga 04:23 Baix Ebre 01:25 Vilafranca del Penedes
11:30 Tabita Tour
22:15 Carcassonne 04:55 San Sebastian 11:55 Gijon 20:15 La Coruna 10:30 Logrono 02:30 Pau 07:15 Bilbao 12:55 Oviedo 23:30 Vigo 00:00 Valladolid 03:55 Bayonne 09:10 Santander 14:45 Leon 07:30 Miranda de Ebro 21:25 Narbonne 04:25 Biriatou 09:40 Torrelavega 18:25 Lugo 07:20 Vitoria-Gasteiz
11:30 Tabita Tour
18:30 Arad
11:35 Tabita Tour
13:25 Targu Mures 12:25 Ludus 14:10 Reghin
11:40 Cornul Prest
13:25 Orastie 14:00 Deva 12:35 Alba Iulia
11:40 Cornul Prest
14:00 Deva 12:10 Aiud 14:15 Hunedoara 12:40 Alba Iulia 13:30 Orastie
11:45
12:35 Iernut 13:25 Targu Mures 17:15 Bicaz 15:35 Sarmas 12:25 Ludus 16:50 Bicaz Chei 15:25 Toplita 14:45 Deda 12:00 Campia Turzii 16:25 Lacu Rosu 14:10 Reghin 15:00 Lunca Bradului 18:00 Piatra Neamt 16:00 Gheorgheni
12:00
13:00 Targu Mures
12:15 Transport Pasajeros
12:55 Padureni
12:17 DACOS
12:58 Cluj Napoca
12:30
14:30 Cluj Napoca
12:30
11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine 06:30 Mestre 13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz
12:30
08:45 Parma 06:00 Venetia 11:45 Alessandria 14:15 Mondovi 07:30 Modena 14:15 Ceva 05:00 Udine 12:00 Asti 06:30 Mestre 08:30 Reggio nell'Emilia 15:30 Savona 02:00 Graz 12:45 Torino 11:00 Voghera 10:00 Piacenza 06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Fossano 11:15 Tortona
12:30
06:30 Mestre 06:00 Venetia 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 23:30 Viena 06:30 Padova 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 02:00 Graz 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 13:00 Latina 05:00 Udine 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone
12:30
16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:40 Londra 18:25 Londra
12:30
02:00 Sankt Polten 09:30 Bonn 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 05:00 Regensburg 04:00 Suben 11:30 Aachen 13:30 Bruxelles 00:30 Viena 07:00 Wurzburg 03:30 Haag 04:30 Degendorf 11:45 Liege 02:30 Melk 08:30 Frankfurt 03:00 Linz 04:15 Passau
12:30
09:30 Bonn 05:00 Regensburg 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 10:45 Koln 19:45 Toddington 06:00 Dublin 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 01:00 Bangor
12:30
02:00 Leeds 23:30 Derby 04:30 Warrington 03:00 Manchester 22:30 Northampton 05:00 Liverpool 23:00 Birmingham 01:00 Sheffield 22:00 Luton 01:00 Doncaster 23:30 Nottingham 04:00 Preston
12:30
07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 14:30 Ceva 02:00 Graz 05:00 Udine 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 15:45 Savona 06:00 Venetia 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 16:30 Genova 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 14:30 Mondovi 23:30 Viena
12:45
14:30 Dej 13:30 Cluj Napoca 15:30 Bistrita
12:45
13:30 Cluj Napoca
13:00
15:00 Huedin 16:00 Alesd 17:10 Baile Felix 17:00 Oradea 14:00 Cluj Napoca
13:10
13:35 Cluj Napoca
13:15
17:00 Faget 13:45 Aiud 14:30 Alba Iulia 17:30 Lugoj 15:20 Simeria 15:10 Orastie 19:00 Timisoara 16:00 Deva 14:00 Teius
13:15
14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 15:00 Sebes
13:15
14:00 Aiud 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:15 Teius 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea
13:45 Civ Trans SRL
14:20 Micesti
13:50
21:00 Menton 21:30 Nice 23:30 Aix-en-Provence 22:00 Toulon 23:45 Lancon-Provence
13:50
03:00 Trieste 04:00 San Dona di Piave 05:20 Verona 08:00 Voghera 13:00 Loano 09:30 Novi Ligure 07:40 Stradella 12:00 Savona 03:15 Monfalcone 04:20 Mestre 05:40 Peschiera del Garda 08:30 Tortona 14:10 Taggia 11:00 Genova 10:00 Ovada 03:30 Palmanova 04:40 Padova 06:00 Desenzano del Garda 09:00 Alessandria 13:50 Alassio 06:50 Cremona 01:00 Ljubljana 03:45 Portogruaro 05:00 Vicenza 06:20 Brescia 15:40 Ventimiglia 13:30 Albenga 07:10 Piacenza
13:52
14:35 Cluj Napoca
14:15 Ariesul
16:10 Campeni 14:32 Moldovenesti 15:00 Posaga de Jos 15:40 Muncel 16:00 Garde 15:35 Baia De Aries 14:35 Buru 15:15 Salciua de Sus 15:45 Valea Lupsei 16:05 Bistra 14:25 Mihai Viteazu 14:40 Ocolisel 15:25 Brazesti 15:50 Lupsa 15:10 Salciua de Jos 14:30 Cornesti 14:48 Vidolm 15:30 Sartas 15:55 Musca 14:50 Ocolis
14:25
14:40 Campia Turzii 15:05 Ludus 15:35 Iernut 16:25 Targu Mures
14:41 DACOS
20:00 Ramnicu Valcea 18:05 Talmaciu 23:03 Bucuresti 16:29 Sebes 21:17 Pitesti 17:45 Sibiu 15:05 Aiud 19:12 Calimanesti 16:09 Alba Iulia
14:45
15:30 Teius 17:15 Sibiu 15:15 Aiud 16:00 Alba Iulia 16:45 Apoldu de Sus 16:15 Sebes
14:45 Transport Pasajeros
15:25 Padureni
15:10 Cornul Prest
16:55 Orastie 17:30 Deva 16:05 Alba Iulia
15:15
17:00 Cluj Napoca 20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
15:15
18:55 Somcuta Mare 17:45 Dej 20:00 Baia Mare 18:10 Gilgau 16:30 Cluj Napoca 18:30 Ileanda 17:30 Gherla
15:20
20:00 Targu Secuiesc 17:20 Sighisoara 22:30 Focsani 22:10 Tecuci 16:30 Targu Mures 19:10 Brasov 21:40 Adjud 21:10 Onesti
15:30
19:20 Prundu Bargaului 17:00 Cluj Napoca 18:15 Beclean 17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla
15:38
20:40 Bumbesti Jiu 18:16 Calan 17:48 Orastie 18:01 Simeria 21:07 Targu Jiu 18:41 Hateg 20:15 Lainici 19:48 Petrosani 16:18 Aiud 17:00 Alba Iulia
15:40
18:15 Deva 17:30 Orastie 20:30 Lugoj 21:40 Timisoara 16:45 Alba Iulia 17:15 Sibot
15:45
18:30 Sighisoara 22:30 Tisita 00:00 Galati 17:00 Targu Mures 22:20 Adjud 22:00 Onesti 16:00 Campia Turzii 23:00 Tecuci 20:00 Brasov 22:40 Focsani 23:50 Braila
15:55 Transfero
16:25 Cluj Napoca Aeroport
16:10 Cornul Prest
17:05 Alba Iulia 18:30 Deva 17:55 Orastie
16:10 Cornul Prest
18:00 Orastie 18:30 Deva 16:40 Aiud 18:45 Hunedoara 17:10 Alba Iulia
16:10
16:50 Cluj Napoca
16:30
17:45 Baia De Aries 18:20 Campeni
16:34
17:16 Cluj Napoca
16:35
20:40 Brad 18:50 Campeni 20:15 Abrud
16:41 DACOS
17:05 Aiud 20:10 Talmaciu 18:09 Alba Iulia 21:34 Calimanesti 18:29 Sebes 22:00 Ramnicu Valcea 19:45 Sibiu
16:45
17:15 Cluj Napoca
17:00 Transport Pasajeros
17:40 Padureni
17:20
18:28 Cluj Napoca
17:22 DACOS
18:03 Cluj Napoca
17:30
10:30 Birmingham 15:15 Liverpool 21:20 Corcaigh 12:30 Stafford 15:30 Mannheim 14:00 Heilbronn 19:00 Luxembourg 14:30 Warrington 11:15 Wolverhampton 16:00 Chester 21:50 Dun Dealgan 05:30 Londra 15:00 Heidelberg 12:30 Nurnberg 01:00 Calais 07:30 Luton 11:45 Telford 17:30 Holyhead 23:30 Belfast 22:40 Portadown 23:59 Corcaigh 04:30 Bratislava 10:15 Plzen 03:00 Dover 08:10 Milton Keynes 13:00 Stoke on Trent 20:30 Dublin 06:00 Brno 08:30 Praga 22:00 Cill Chainnigh 02:30 Budapesta 17:15 Saarbrucken 04:10 Maidstone 10:00 Coventry
17:30
01:00 Calais 04:10 Maidstone 09:40 Watford 15:30 Mannheim 10:15 Plzen 02:30 Budapesta 08:00 Northampton 20:00 Aberdeen 08:30 Gloucester 11:50 Northwich 11:15 Manchester 10:30 Ipswich 14:30 Kingston upon Hull 18:30 Stirling 15:00 Middlesbrough 22:45 Kirkcaldy 22:30 Gent 05:30 Londra 08:50 Wembley 12:30 Nurnberg 08:30 Praga 23:20 Brugge 09:00 Leicester 14:30 Carlisle 07:00 Oxford 11:30 Crewe 09:00 Hereford 12:00 Norwich 15:00 York 19:00 Dundee 17:30 Sunderland 21:30 Edinburgh 03:00 Dover 07:30 Luton 19:00 Luxembourg 15:00 Heidelberg 06:00 Brno 21:30 Bruxelles 11:30 Sheffield 18:00 Glasgow 13:30 Liverpool 11:00 Stoke on Trent 07:30 Southend-on-Sea 12:30 Doncaster 16:30 Dumfries 16:45 Durham 22:15 Dunfermline 03:30 Canterbury 10:00 Nottingham 17:15 Saarbrucken 14:00 Heilbronn 04:30 Bratislava 11:00 Chesterfield 13:00 Leeds 12:30 Chester 10:00 Birmingham 09:30 Colchester 14:00 Scunthorpe 18:45 Perth 13:50 Harrogate 19:00 Newcastle upon Tyne 20:45 Essen
17:30
19:30 Deva
17:40
20:15 Sibiu 18:40 Aiud 19:15 Alba Iulia 19:30 Sebes
17:45 Cornul Prest
18:45 Cluj Napoca
17:45 Transfero
18:15 Cluj Napoca Aeroport
17:50 Cornul Prest
18:35 Cluj Napoca
18:11 DACOS
19:59 Sebes 23:30 Ramnicu Valcea 21:15 Sibiu 18:35 Aiud 21:40 Talmaciu 19:39 Alba Iulia 23:04 Calimanesti
18:40
20:40 Targu Mures 19:50 Iernut 18:55 Campia Turzii 19:20 Ludus
18:45 Axi Tours
19:50 Cluj Napoca
18:50 Transport Pasajeros
19:40 Plaiuri
19:15
00:25 Cicirlau 20:30 Cluj Napoca 01:30 Satu Mare 22:10 Gilgau 00:10 Tautii Magheraus 21:30 Gherla 00:30 Seini 00:50 Livada 22:55 Somcuta Mare 00:00 Baia Mare 00:40 Apa 22:30 Ileanda 21:45 Dej
19:30 Olimpia Travel
23:00 Bors
19:30 Olimpia Travel
15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 10:10 Passau 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 06:30 Viena 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 09:00 Wels 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 09:00 Wels 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 10:10 Passau 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 10:10 Passau 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 09:00 Wels 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 12:55 Nurnberg
20:00
21:40 Alba Iulia 01:25 Ramnicu Valcea 22:00 Sebes 00:30 Calimanesti 23:00 Sibiu 04:00 Bucuresti 02:30 Pitesti
20:00 Ruefa Escape
12:00 Albena 12:45 Nessebar 11:30 Sf. Constantin si Elena 12:15 Balchik 11:40 Sunny Day 12:00 Obzor 11:45 Nisipurile de Aur 12:30 Sunny Beach
20:20
21:25 Targu Mures
20:20
20:50 Cluj Napoca
20:22 DACOS
21:03 Cluj Napoca
20:30
02:00 Arad
20:30
10:50 Ilford 03:20 Calais 11:30 Passau 09:40 Maidstone 12:20 Londra 14:45 Birmingham 13:30 Northampton 15:00 Nurnberg 02:45 Dunkerque 14:00 Regensburg 10:30 Londra 12:50 Luton 17:20 Manchester 16:10 Stoke on Trent 18:00 Warrington 01:00 Bruxelles 09:00 Viena 08:30 Dover 11:15 Londra 13:10 Milton Keynes 18:30 Liverpool 16:40 Crewe 16:00 Heilbronn 02:00 Lille 10:30 Linz 09:00 Folkestone 12:00 Londra 14:10 Coventry 06:00 Budapesta 19:00 Luxembourg
20:30
09:00 Helsingborg 16:30 Moss 18:00 Linkoping 17:10 Jonkoping 15:00 Brno 00:00 Rostock 11:30 Halmstad 17:00 Oslo 18:30 Norrkoping 10:00 Budapesta 17:00 Praga 06:00 Copenhagen 14:00 Goteborg 15:00 Uddevalla 19:10 Sodertalje 12:00 Gyor 19:00 Dresda 07:00 Malmo 16:00 Sarpsborg 15:10 Boras 19:00 Stockholm 14:00 Bratislava 21:00 Berlin
20:30
03:00 Perugia 11:00 Budapesta 22:30 Ferrara 04:00 Roma 20:00 Udine 23:00 Bologna 05:30 Aprilia 21:00 Mestre 23:30 Firenze 00:30 Arezzo 06:30 Latina 17:00 Graz 22:00 Padova
20:30
08:30 Dover 13:10 Milton Keynes 12:20 Londra 18:30 Liverpool 15:00 Nurnberg 14:00 Regensburg 02:45 Dunkerque 11:15 Londra 14:10 Coventry 16:10 Stoke on Trent 03:20 Calais 18:00 Warrington 11:30 Passau 19:00 Luxembourg 10:30 Londra 14:45 Birmingham 10:50 Ilford 02:00 Lille 16:40 Crewe 10:30 Linz 16:00 Heilbronn 09:40 Maidstone 09:00 Folkestone 12:50 Luton 17:20 Manchester 13:30 Northampton 01:00 Bruxelles 06:00 Budapesta 09:00 Viena 12:00 Londra
20:30
05:30 Aprilia 23:00 Bologna 20:00 Udine 00:30 Arezzo 06:30 Latina 22:30 Ferrara 11:00 Budapesta 03:00 Perugia 17:00 Graz 22:00 Padova 04:00 Roma 23:30 Firenze 21:00 Mestre
20:30
17:00 Oslo 12:00 Gyor 07:00 Malmo 19:00 Dresda 16:30 Moss 19:00 Stockholm 21:00 Berlin 10:00 Budapesta 06:00 Copenhagen 17:10 Jonkoping 18:00 Linkoping 15:00 Uddevalla 15:00 Brno 11:30 Halmstad 00:00 Rostock 14:00 Goteborg 18:30 Norrkoping 15:10 Boras 14:00 Bratislava 09:00 Helsingborg 17:00 Praga 16:00 Sarpsborg 19:10 Sodertalje
20:40 Cornul Prest
21:35 Alba Iulia 23:00 Deva 22:25 Orastie
21:00
04:00 Budapesta 04:30 Budapesta 03:00 Szolnok 01:30 Puspokladany
21:30
00:35 Talmaciu 23:00 Alba Iulia 00:15 Sibiu 23:15 Sebes 02:09 Ramnicu Valcea 01:30 Calimanesti 22:30 Teius 03:15 Pitesti 01:15 Brezoi 22:15 Aiud 05:00 Bucuresti
21:34 DACOS
22:12 Cluj Napoca
22:15
23:30 Targu Mures 06:00 Bucuresti 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 02:30 Brasov 10:00 Mangalia 03:05 Azuga 02:55 Predeal 04:30 Ploiesti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda
22:40
05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 23:10 Aiud 02:50 Calimanesti 04:30 Pitesti 06:15 Bucuresti 23:30 Teius 03:30 Ramnicu Valcea 00:35 Sebes 00:55 Miercurea Sibiului 01:30 Sibiu 22:50 Unirea 01:05 Saliste
22:45
23:40 Baciu 23:48 Nadasel 23:57 Berindu 00:10 Zimbor 00:27 Romanasi 01:05 Pericei 01:15 Simleu Silvaniei 23:42 Suceag 23:50 Sardu 00:00 Topa Mica 00:12 Chendremal 00:35 Ciumarna 23:30 Cluj Napoca 23:44 Radaia 23:52 Sanpaul 00:05 Sincraiu Almasului 00:15 Sanmihaiu Almasului 00:54 Hereclean 00:45 Zalau 23:45 Mera 23:55 Mihaesti 00:07 Sutoru 00:25 Poarta Salajului 01:00 Varsolt
23:30
07:00 Budapesta 07:30 Budapesta 06:00 Szolnok 04:30 Puspokladany
Sosiri
De la Ora

00:00 Cluj Napoca
00:00

12:40 Viena
00:00

10:00 Predeal 10:00 Comarnic 10:00 Azuga 10:00 Busteni 10:00 Sinaia
00:00

20:00 Berlin
00:00

20:00 Londra
00:00

11:30 Saarbrucken 11:30 Leicester
00:00

20:10 Koln
00:00

20:00 Londra
00:00

20:00 Berlin
00:00
Tabita Tour
10:40 Le Cannet
00:00
Tabita Tour
10:40 Malaga
00:00

11:30 Colchester
00:01
Tabita Tour
10:40 Vigo
00:01

10:00 Fetesti
00:15

10:20 Montpellier
00:15

11:30 Hereford
00:15

10:40 Viena
00:15

10:40 Viena
00:15

11:40 Viena
00:15
Tabita Tour
10:40 Sevilla
00:20
Olimpia Travel
04:30 Gent 04:30 Gent 04:30 Gent
00:25

10:20 Malaga
00:30

11:30 Praga
00:30

11:30 Praga
00:30

20:10 Bonn
00:30
Tabita Tour
10:40 Velez-Malaga
00:30
Tabita Tour
10:40 Perpignan
00:35
Tabita Tour
10:40 Carmona
00:35

10:00 Drajna Noua
00:40
Tabita Tour
10:40 Narbonne
00:40

10:20 Nimes
00:50

17:00 Jonkoping
01:00

01:40 Cluj Napoca
01:00
Olimpia Travel
04:30 Bors
01:00

07:35 Calais
01:00

21:35 Spessart
01:00

11:30 Northampton 11:30 Gloucester
01:00

10:20 Granada
01:15

10:20 Lancon-Provence
01:20

21:35 Wertheim
01:20

11:30 Milton Keynes
01:20
Tabita Tour
10:40 Ecija
01:25
Olimpia Travel
04:30 Bruxelles 04:30 Bruxelles 04:30 Bruxelles
01:30
Tabita Tour
10:40 Granada
01:40
Tabita Tour
10:40 Montpellier
01:44
Transfero
02:15 Cluj Napoca Aeroport
01:45

21:35 Wurzburg
01:50

10:20 Almunecar
01:55

10:00 Bucuresti
02:00

20:00 Dresda
02:00

20:00 Budapesta
02:00

11:30 Luton 11:30 Southend-on-Sea
02:00

11:30 Luton
02:00

20:10 Frankfurt
02:00

03:30 Lancon-Provence
02:00

20:00 Budapesta
02:00

20:00 Dresda
02:00

10:20 Benalua de las Villas
02:05

07:35 Ostende
02:05

21:35 Wurzburg
02:10

10:20 Guadix
02:15
Tabita Tour
10:40 Cordoba
02:15
Tabita Tour
10:40 Nimes
02:29

17:00 Goteborg
02:30

20:00 Maidstone
02:30

07:35 Jabbeke
02:30

11:30 Oxford
02:30

20:10 Wurzburg
02:30

03:30 Aix-en-Provence
02:30

20:00 Maidstone
02:30

10:20 Aix-en-Provence 10:20 Salobrena
02:40

07:35 Brugge
02:45

10:20 Zujar
02:50
Tabita Tour
10:40 Montoro
02:55

17:00 Vaxjo
03:00

20:00 Folkestone
03:00

21:35 Nurnberg
03:00
Olimpia Travel
04:30 Liege 04:30 Liege 04:30 Liege
03:00

11:30 Brno 11:30 Watford
03:00

11:30 Brno
03:00

03:30 Marseille
03:00

20:00 Folkestone
03:00
Tabita Tour
10:40 Motril
03:00
Tabita Tour
10:40 Lancon-Provence
03:02

10:20 Baza
03:05

10:20 Motril
03:10

20:00 Dover
03:15

07:35 Drongen
03:15

20:00 Dover
03:15
Tabita Tour
10:40 Castell de Ferro
03:20

10:00 Ploiesti
03:30

10:20 Vidauban
03:30

17:00 Varberg
03:30

20:00 Budapesta
03:30

11:30 Wembley
03:30

20:00 Budapesta
03:30
Tabita Tour
10:40 Andujar
03:30
Transfero
04:05 Cluj Napoca Aeroport
03:35

07:35 Aalst
03:35

10:20 Cannes
03:40
Tabita Tour
10:40 Adra
03:40

10:20 Castell de Ferro
03:45

21:35 Nurnberg
03:50
Tabita Tour
10:40 Marseille
03:57

17:00 Ljungby
04:00

20:00 Praga
04:00

07:35 Bruxelles
04:00

11:30 Londra
04:00

11:30 Londra
04:00

20:10 Nurnberg
04:00

03:30 Toulon
04:00

20:00 Praga
04:00
Tabita Tour
10:40 Bailen
04:00
Tabita Tour
10:40 El Ejido
04:00

07:35 Bruxelles
04:05

10:20 Nice
04:10

07:35 Bruxelles
04:10

10:20 Adra 10:20 Albox
04:15
Tabita Tour
10:40 Jaen
04:15

11:30 Maidstone
04:20

11:30 Maidstone
04:20
DACOS
09:47 Ramnicu Valcea
04:30

17:00 Halmstad
04:30

11:30 Bratislava
04:30

11:30 Bratislava
04:30

03:30 Nice
04:30
Tabita Tour
10:40 Ubeda
04:30
Tabita Tour
10:40 Roquetas de Mar
04:30

12:45 Galati
04:30

10:20 Matagorda
04:35
Tabita Tour
10:40 Lugo
04:35
Transport Pasajeros
05:30 Plaiuri
04:40

10:20 San Remo
04:40

01:40 Holyhead
04:45
Tabita Tour
10:40 Linares
04:45
Tabita Tour
10:40 Puget-sur Argens
04:49
Olimpia Travel
04:30 Bonn 04:30 Bonn 04:30 Bonn
04:50

12:45 Braila
04:50
DACOS
09:47 Calimanesti
04:54

10:28 Targu Jiu
05:00

10:20 Roquetas de Mar 10:20 Imperia 10:20 Madrid
05:00

17:00 Aalborg 17:00 Viborg
05:00

17:00 Halmstad
05:00

20:00 Dunkerque
05:00

07:35 Liege
05:00

20:10 Regensburg
05:00

03:30 Menton
05:00

20:00 Dunkerque
05:00
Tabita Tour
10:40 Almeria
05:00
Tabita Tour
10:40 Arad
05:00

17:00 Copenhagen
05:01

10:20 Berja
05:05

07:35 Liege
05:05

21:35 Regensburg
05:10

10:20 Tabernas
05:15

20:00 Calais
05:15

01:40 Bangor
05:15

20:00 Calais
05:15

10:20 Arganda del Rey
05:20

10:28 Bumbesti Jiu
05:26
Tabita Tour
10:40 Nice
05:29
Cornul Prest
07:45 Deva
05:30

10:20 El Ejido
05:30

11:30 Canterbury
05:30

03:30 Taggia
05:30
Tabita Tour
10:40 Valdepenas
05:30

12:45 Tecuci
05:30

10:00 Brasov
05:40

13:10 Focsani
05:40

10:28 Lainici
05:45

17:00 Holstebro
05:45

10:20 Almeria 10:20 Almeria
05:50

07:35 Aachen
05:50

21:35 Passau
05:50

12:00 Timisoara
06:00

06:45 Cluj Napoca
06:00
Cornul Prest
07:45 Orastie
06:00
Cornul Prest
08:50 Hunedoara
06:00

10:20 Tarancon 10:20 Almeria
06:00

17:00 Randers 17:00 Ringsted
06:00

06:40 Cluj Napoca
06:00

20:00 Stockholm 20:00 Brno
06:00
Olimpia Travel
04:30 Liverpool 04:30 Liverpool 04:30 Liverpool
06:00

07:08 Cluj Napoca
06:00

11:30 Dover
06:00

11:30 Dover
06:00

11:40 Napoli
06:00

20:10 Degendorf
06:00

03:30 Alassio
06:00

20:00 Brno 20:00 Stockholm
06:00
Tabita Tour
10:40 La Solana
06:00
Tabita Tour
10:40 Balisa
06:00

12:45 Focsani
06:00
Ami Turing
09:45 Oradea
06:00

13:10 Tecuci
06:10
Tabita Tour
10:40 Ventimiglia
06:10

12:45 Tisita
06:10

10:20 Fuente de Pedro Naharro
06:15

10:28 Petrosani
06:18
DACOS
09:47 Talmaciu
06:18

07:35 Frechen
06:20
Tabita Tour
10:40 Vera
06:20

12:45 Adjud
06:20

21:35 Suben
06:25

07:30 Targu Mures
06:30
Ariesul
08:25 Campeni
06:30
Cornul Prest
08:45 Deva
06:30
Cornul Prest
08:50 Deva
06:30
Axi Tours
07:00 Cluj Napoca
06:30

10:20 Horcajo de Santiago
06:30

17:00 Slagelse 17:00 Herning
06:30

17:00 Helsingborg
06:30

11:30 Budapesta
06:30

11:30 Budapesta
06:30

11:40 Caserta
06:30

20:10 Passau
06:30

01:40 Coventry
06:30

03:30 Albenga
06:30
Ami Turing
09:45 Alesd
06:30
Transport Pasajeros
07:15 Padureni
06:35

10:35 Brad
06:35
Ariesul
08:25 Bistra
06:40
Cornul Prest
07:45 Alba Iulia
06:40

10:20 Savona 10:20 Vera
06:40

07:35 Koln
06:40
Tabita Tour
10:40 Huercal Overa
06:40
DACOS
09:47 Sibiu
06:43
Ariesul
08:25 Garde
06:45

12:45 Timisoara
06:45

10:20 Villamayor de Santiago
06:45
Ariesul
08:25 Musca
06:50

21:35 Haag
06:50
Olimpia Travel
04:30 Frankfurt 04:30 Frankfurt 04:30 Frankfurt
06:50

13:10 Adjud
06:50
Ariesul
08:25 Lupsa
06:55

10:20 Huercal Overa
06:55

12:00 Lugoj
07:00

13:00 Piatra Neamt
07:00
Ariesul
08:25 Valea Lupsei
07:00

12:40 Paris
07:00
Cornul Prest
08:45 Orastie
07:00
Cornul Prest
08:50 Orastie
07:00

13:52 Slatina (Olt)
07:00

07:41 Cluj Napoca
07:00
DACOS
12:17 Ramnicu Valcea
07:00

10:20 Quintanar de la Orden
07:00

17:00 Arhus
07:00

17:00 Landskrona
07:00

20:00 Oslo
07:00

07:35 Dublin 07:35 Dublin
07:00

07:20 Cluj Napoca
07:00

20:10 Suben
07:00

03:30 Loano
07:00

20:00 Oslo
07:00
Tabita Tour
10:40 Tomelloso
07:00
Tabita Tour
10:40 Tomelloso
07:00

12:45 Onesti
07:00

17:00 Nyborg
07:01
Ariesul
08:25 Muncel
07:05
Ariesul
08:25 Baia De Aries
07:10

11:45 Baile Felix
07:15
Ariesul
08:25 Sartas
07:15

20:00 Sodertalje
07:15

07:35 Siegburg
07:15

21:35 Luton 21:35 Luton
07:15

20:00 Sodertalje
07:15

13:00 Bicaz
07:20
Ariesul
08:25 Brazesti
07:20

10:20 Genova 10:20 Miguel Esteban 10:20 Puerto Lumbreras
07:20

21:35 Wels
07:20

13:10 Onesti
07:20
DACOS
12:17 Calimanesti
07:24

10:28 Hateg
07:25
Ariesul
08:25 Salciua de Sus
07:25
Ariesul
08:25 Salciua de Jos
07:30
Civ Trans SRL
08:05 Micesti
07:30

15:15 Bucuresti
07:30

15:15 Bucuresti
07:30

17:00 Malmo
07:30

09:10 Targu Mures
07:30

20:00 Moss
07:30
Olimpia Travel
04:30 Manchester 04:30 Manchester 04:30 Manchester
07:30

10:40 Savona
07:30

11:40 Latina 11:40 Cassino
07:30

06:40 Bruxelles 12:40 Bruxelles 20:10 Haag
07:30

03:30 Savona
07:30

20:00 Moss
07:30
Tabita Tour
10:40 Pedro Munoz
07:30
Tabita Tour
10:40 Villarrobledo
07:30
Tabita Tour
10:40 Puerto Lumbreras
07:30
Ami Turing
09:45 Huedin
07:30
Ariesul
08:25 Posaga de Jos
07:35

10:00 Sighisoara
07:35

07:35 Bad Honnef am Rhein
07:35
Cornul Prest
08:45 Alba Iulia
07:40

10:20 Corral de Almaguer
07:40

17:00 Varde
07:40
Tabita Tour
10:40 Torino
07:40

10:28 Calan
07:45
Ariesul
08:25 Ocolis
07:45

12:45 Lugoj
07:45
Cornul Prest
08:50 Alba Iulia
07:45

13:52 Dragasani
07:45
DACOS
08:22 Cluj Napoca
07:45

10:20 Lorca 10:20 Las Pedroneras
07:45

17:00 Horsens
07:45

20:00 Norrkoping
07:45

20:00 Norrkoping
07:45
Ariesul
08:25 Vidolm
07:48

10:20 Ovada
07:50

21:35 Linz
07:50

10:35 Abrud
07:50

13:00 Bicaz Chei
07:55
Ariesul
08:25 Ocolisel
07:55
DACOS
09:47 Sebes
07:59

16:30 Suceava
08:00

11:45 Oradea
08:00

10:28 Simeria
08:00
Ariesul
08:25 Buru
08:00

11:10 Bistrita
08:00

13:15 Satu Mare
08:00

20:00 Sarpsborg 20:00 Bratislava
08:00

21:35 Londra 21:35 Londra
08:00

11:30 Calais
08:00

11:30 Calais
08:00

11:40 Frosinone
08:00

20:10 Linz
08:00

20:00 Sarpsborg 20:00 Bratislava
08:00
Tabita Tour
10:40 Alcazar de San Juan
08:00
Tabita Tour
10:40 San Clemente
08:00
Tabita Tour
10:40 Lorca
08:00

03:30 Genova
08:05

13:00 Lacu Rosu
08:10
Ariesul
08:25 Moldovenesti
08:10

17:00 Esbjerg
08:10

09:10 Iernut
08:10

21:35 Sankt Valentin
08:10
Tabita Tour
10:40 La Roda
08:10
Tabita Tour
10:40 Leon
08:10
Ariesul
08:25 Cornesti
08:13

10:45 Sibiu
08:15

10:28 Orastie
08:15
Cornul Prest
08:50 Aiud
08:15

10:20 La Roda
08:15

10:40 Mondovi 10:40 Fossano 10:40 Ceva
08:15

01:40 Toddington
08:15
Tabita Tour
10:40 Miguel Esteban
08:15
Ariesul
08:25 Mihai Viteazu
08:18
DACOS
09:47 Alba Iulia
08:19

10:20 Villa de Don Fadrique 10:20 Tortona 10:20 Murcia
08:20

13:10 Targu Secuiesc
08:20

11:40 Valmontone
08:20

09:10 Ludus
08:25

16:30 Falticeni
08:30

10:00 Targu Mures
08:30

10:20 Albacete
08:30

17:00 Vejle
08:30

20:00 Linkoping
08:30

20:00 Latina
08:30

10:35 Campeni
08:30

20:10 Melk
08:30

03:30 Ovada
08:30

20:00 Latina
08:30

20:00 Linkoping
08:30
Tabita Tour
10:40 Quintanar de la Orden
08:30
Tabita Tour
10:40 Murcia
08:30
Tabita Tour
11:30 Reghin
08:30

10:20 Villacanas
08:35

07:35 Limburg an der Lahn
08:35
Transport Pasajeros
09:20 Padureni
08:40

21:35 Oed
08:40

13:52 Ramnicu Valcea
08:44

13:00 Gheorgheni
08:45
DACOS
09:47 Aiud
08:45

15:15 Pitesti
08:45

15:15 Pitesti
08:45

03:30 Novi Ligure
08:45
DACOS
12:17 Talmaciu
08:48
Tabita Tour
10:40 Novara
08:48

09:10 Campia Turzii
08:50

07:35 Bad Camberg
08:50

21:35 Amstetten
08:50

12:00 Deva
09:00

13:15 Prundu Bargaului
09:00

12:40 Reims
09:00

11:10 Dej
09:00
Cornul Prest
11:15 Deva
09:00

10:00 Iernut
09:00
DACOS
17:22 Bucuresti
09:00

10:20 Alcazar de San Juan
09:00

13:15 Baia Mare
09:00

17:00 Kolding
09:00

20:00 Jonkoping
09:00

20:00 Aprilia
09:00
Olimpia Travel
04:30 Stoke on Trent 04:30 Stoke on Trent 04:30 Stoke on Trent
09:00

10:40 Biella
09:00

11:40 Roma
09:00

06:40 Liege 12:40 Liege
09:00

03:30 Alessandria
09:00

20:00 Aprilia
09:00

20:00 Jonkoping
09:00
Tabita Tour
10:40 Corral de Almaguer
09:00
Tabita Tour
10:40 Albacete
09:00
Tabita Tour
10:40 Elche
09:00

12:45 Brasov
09:00
Ami Turing
09:45 Cluj Napoca
09:00

10:28 Alba Iulia
09:06

13:52 Calimanesti
09:06

10:20 Piacenza
09:10

07:35 Frankfurt
09:10

21:35 Kemmelbach
09:10

13:10 Brasov
09:10
Tabita Tour
10:40 Cabezamesada
09:10
DACOS
12:17 Sibiu
09:13

13:00 Sarmas
09:15

10:45 Sebes
09:15

09:56 Cluj Napoca
09:15

12:40 Aachen 20:10 Sankt Polten 06:40 Aachen
09:15

03:30 Tortona
09:15
Tabita Tour
10:40 Tortona
09:18
Tabita Tour
10:40 Milano
09:19

11:00 Campeni
09:20

10:20 Almansa
09:20

13:15 Somcuta Mare
09:20

07:35 Weiskirchen
09:20

13:00 Toplita
09:25

12:00 Orastie
09:30

10:45 Alba Iulia
09:30
Cornul Prest
11:15 Orastie
09:30

10:00 Ludus
09:30

10:20 Pedro Munoz 10:20 Elche
09:30

20:00 Gyor
09:30

21:35 Melk 21:35 Dartford
09:30

11:30 Kirkcaldy
09:30

11:30 Corcaigh
09:30

10:40 Torino
09:30

20:00 Gyor
09:30
Tabita Tour
10:40 Tarancon
09:30
Tabita Tour
11:30 Targu Mures
09:30

12:00 Sibot
09:40

13:00 Lunca Bradului
09:40

16:30 Targu Neamt
09:40

11:45 Huedin
09:40

21:35 Loosdorf
09:40

11:30 Brugge
09:40

03:30 Voghera
09:40
Tabita Tour
10:40 Alicante
09:40

13:15 Bistrita
09:45

12:45 Deva
09:45

10:00 Campia Turzii
09:45

13:15 Zalau
09:45

13:15 Ileanda
09:45

17:00 Abenra
09:45

10:28 Aiud
09:48

13:00 Deda
09:50

11:00 Baia De Aries
09:50
Tabita Tour
10:40 Bergamo
09:55

15:30 Timisoara
10:00
DACOS
10:41 Cluj Napoca
10:00

10:20 Brescia 10:20 Tomelloso 10:20 Alicante
10:00

15:15 Ramnicu Valcea
10:00

15:15 Ramnicu Valcea
10:00

17:00 Odense
10:00

10:40 Cluj Napoca
10:00

16:00 Arad
10:00

20:00 Uddevalla
10:00

21:35 Maidstone
10:00
Olimpia Travel
04:30 Birmingham 04:30 Birmingham 04:30 Nurnberg 04:30 Nurnberg 04:30 Birmingham 04:30 Nurnberg
10:00

11:30 Deva
10:00

11:30 Dunfermline
10:00

11:30 Belfast
10:00

10:40 Torino 10:40 Ivrea
10:00

06:40 Koln 12:40 Koln
10:00

03:30 Stradella
10:00

20:00 Uddevalla
10:00
Tabita Tour
10:40 Arganda del Rey
10:00
Tabita Tour
10:40 Oviedo
10:00

17:00 Padborg
10:01

13:15 Gilgau
10:05
Cornul Prest
11:15 Alba Iulia
10:10

21:35 Viena 21:35 Sankt Polten
10:10
Tabita Tour
10:40 Piacenza
10:12

10:45 Aiud
10:15

12:45 Orastie
10:15

12:00 Alba Iulia
10:20
Tabita Tour
10:40 Benidorm
10:20
Tabita Tour
10:40 Brescia
10:28
DACOS
12:17 Sebes
10:29

16:30 Poiana Largului
10:30

13:15 Beclean
10:30

12:40 Nancy
10:30

11:10 Cluj Napoca
10:30

10:20 Benidorm
10:30

15:15 Calimanesti
10:30

13:15 Dej
10:30

15:15 Calimanesti
10:30

20:00 Boras
10:30

20:00 Bruxelles
10:30

20:00 Roma
10:30

11:30 Gent 11:30 Edinburgh
10:30

12:40 Bonn 06:40 Bonn
10:30

03:30 Piacenza
10:30

20:00 Bruxelles
10:30

20:00 Roma
10:30

20:00 Boras
10:30

12:45 Sighisoara
10:30

21:35 Canterbury
10:35

13:00 Reghin
10:40

10:20 Verona
10:40

13:10 Sighisoara
10:40
Tabita Tour
10:40 Denia
10:40

16:34 Targu Jiu
10:45

13:15 Gherla
10:45

10:40 Asti
10:45
DACOS
17:22 Pitesti
10:46
DACOS
12:17 Alba Iulia
10:49

21:35 Kent
10:50

11:30 Portadown
10:50

13:52 Sibiu
10:55

15:15 Talmaciu
10:55

15:15 Talmaciu
10:55

16:30 Tulghes
11:00

13:15 Dej
11:00

15:30 Lugoj
11:00

11:45 Cluj Napoca
11:00
Cornul Prest
11:40 Cluj Napoca
11:00
Cornul Prest
11:40 Cluj Napoca
11:00

17:00 Flensburg
11:00

11:40 Cluj Napoca
11:00

20:00 Goteborg
11:00

07:35 Spessart
11:00

11:30 Cill Chainnigh
11:00

10:40 Santhia
11:00

20:10 Viena
11:00

03:30 Cremona
11:00

20:00 Goteborg
11:00
Tabita Tour
10:40 Madrid
11:00
Tabita Tour
10:40 Oliva
11:00
Tabita Tour
10:40 Gijon
11:00
Tabita Tour
10:40 Brescia
11:09
Transport Pasajeros
11:50 Padureni
11:10

16:34 Bumbesti Jiu
11:11

13:15 Gherla
11:15
DACOS
12:17 Aiud
11:15

10:40 Alessandria
11:15

07:35 Wertheim
11:20

21:35 Dover
11:20
Tabita Tour
10:40 Coslada
11:20

16:30 Borsec
11:30

16:34 Lainici
11:30

12:45 Alba Iulia
11:30

19:15 Bucuresti
11:30

20:00 Budapesta
11:30
Olimpia Travel
04:30 Coventry 04:30 Coventry 04:30 Coventry
11:30

11:30 Bruxelles
11:30

10:40 Novara
11:30

03:30 Brescia
11:30

20:00 Budapesta
11:30

12:45 Targu Mures
11:30

13:00 Targu Mures
11:35

13:10 Targu Mures
11:40

11:30 Dun Dealgan
11:40

10:40 Tortona
11:40
Tabita Tour
10:40 Alcala de Henares
11:40

07:35 Wurzburg
11:50

13:00 Iernut
12:00

15:30 Faget
12:00

12:40 Strasbourg
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00
Transport Pasajeros
12:50 Plaiuri
12:00
DACOS
20:22 Bucuresti
12:00

10:20 Vicenza
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00

20:00 Halmstad
12:00

07:35 Holyhead 07:35 Holyhead
12:00

10:40 Milano
12:00

10:40 Voghera
12:00

11:40 Giove
12:00

06:40 Frankfurt 12:40 Frankfurt
12:00

03:30 Desenzano del Garda
12:00

20:00 Halmstad
12:00
Tabita Tour
10:40 Meco
12:00
Tabita Tour
10:40 Alcoi
12:00
Tabita Tour
10:40 Verona
12:02

16:34 Petrosani
12:03
DACOS
17:22 Ramnicu Valcea
12:03

16:30 Toplita
12:05

13:00 Ludus
12:10

10:20 Padova
12:10

07:35 Wurzburg
12:10

13:52 Sebes
12:11
Tabita Tour
10:40 Ontinyent
12:20

10:20 Venetia
12:25

13:52 Alba Iulia
12:29

13:15 Cluj Napoca
12:30

15:15 Sibiu
12:30

15:15 Sibiu
12:30

20:00 Perugia
12:30

11:30 Aberdeen
12:30

11:40 Orte
12:30

06:40 Wurzburg 12:40 Wurzburg
12:30

03:30 Peschiera del Garda
12:30

20:00 Perugia
12:30
Tabita Tour
10:40 Guadalajara
12:30

12:45 Campia Turzii
12:30

13:15 Cluj Napoca
12:35

13:15 Cluj Napoca
12:35

13:00 Campia Turzii
12:45

19:15 Pitesti
12:45

07:35 Bangor
12:45
Olimpia Travel
04:30 Northampton 04:30 Northampton 04:30 Northampton
12:45
Ruefa Escape
06:30 Nessebar
12:45

10:40 Bergamo
12:45

10:40 Piacenza
12:45
DACOS
17:22 Calimanesti
12:51

00:00 Bucuresti
13:00

15:30 Deva
13:00
Ariesul
14:15 Cluj Napoca
13:00

12:40 Karlsruhe
13:00

10:20 Aielo de Malferit
13:00

20:00 Helsingborg
13:00

20:00 Liverpool 20:00 Luxembourg
13:00

20:00 Arezzo
13:00

07:35 Nurnberg
13:00

11:30 Newcastle upon Tyne
13:00

11:30 Dublin
13:00
Ruefa Escape
06:30 Sunny Beach
13:00

11:40 Perugia
13:00

03:30 Verona
13:00

20:00 Liverpool 20:00 Luxembourg
13:00

20:00 Arezzo
13:00

20:00 Helsingborg
13:00
Tabita Tour
10:40 Valencia
13:00
Tabita Tour
10:40 Aielo de Malferit 10:40 Valencia
13:00

16:34 Hateg
13:10

11:30 Dundee
13:10

13:52 Aiud
13:11
Olimpia Travel
04:30 Passau 04:30 Passau 04:30 Passau
13:15
Tabita Tour
10:40 Torrelavega
13:15

15:30 Orastie
13:20
Tabita Tour
10:40 Mestre
13:21

17:40 Oradea
13:30

10:20 Xativa
13:30

15:15 Sebes
13:30

15:15 Sebes
13:30

17:00 Hamburg
13:30

20:00 Mannheim 20:00 Warrington
13:30

07:35 Manchester
13:30
Olimpia Travel
04:30 Milton Keynes 04:30 Milton Keynes 04:30 Milton Keynes
13:30

10:40 Brescia
13:30

03:30 Vicenza
13:30

20:00 Warrington 20:00 Mannheim
13:30
Tabita Tour
10:40 Jativa
13:30

16:34 Calan
13:35
Transport Pasajeros
14:15 Padureni
13:35

21:35 Budapesta
13:40

14:25 Cluj Napoca
13:45

16:30 Reghin
13:45
Ruefa Escape
06:30 Obzor
13:45

10:40 Parma 10:40 Reggio nell'Emilia
13:45
Tabita Tour
10:40 Santander
13:45
DACOS
20:22 Pitesti
13:46

16:34 Simeria
13:49

07:35 Nurnberg
13:50

11:30 Perth
13:50
DACOS
17:22 Talmaciu
13:57

16:34 Orastie
13:59

14:45 Cluj Napoca
14:00

22:45 Bucuresti
14:00

19:15 Ramnicu Valcea
14:00

23:30 Budapesta
14:00
DACOS
14:41 Cluj Napoca
14:00

10:20 Udine
14:00

15:15 Alba Iulia
14:00

15:15 Alba Iulia
14:00

14:40 Cluj Napoca
14:00

20:00 Arad
14:00

20:00 Malmo
14:00
Transfero
14:30 Cluj Napoca Aeroport
14:00

20:00 Firenze
14:00

07:35 Manchester 07:35 Liverpool
14:00

17:20 Abrud
14:00

11:30 Luxembourg
14:00

11:30 Luxembourg
14:00
Ruefa Escape
06:30 Balchik
14:00

10:40 Desenzano
14:00

11:40 Arezzo
14:00

06:40 Nurnberg 12:40 Nurnberg
14:00

03:30 Padova
14:00

20:00 Firenze
14:00

20:00 Malmo
14:00
Tabita Tour
10:40 Castellon de la Plana
14:00

17:40 Alesd
14:05

17:20 Gura Rosiei
14:10

16:45 Sibiu
14:15
Ruefa Escape
06:30 Albena
14:15

10:40 Modena
14:15
DACOS
17:22 Sibiu
14:18

21:35 Calais
14:20

15:15 Teius
14:25

15:15 Teius
14:25

17:20 Campeni
14:26

15:40 Targu Mures
14:30

00:00 Pitesti
14:30

15:30 Alba Iulia
14:30

22:45 Bucuresti
14:30

12:40 Heilbronn
14:30

19:15 Calimanesti
14:30
Cornul Prest
15:10 Cluj Napoca
14:30
Civ Trans SRL
15:05 Micesti
14:30

16:10 Targu Mures
14:30
Olimpia Travel
04:30 Luton 04:30 Luton 04:30 Luton
14:30

11:30 Stirling 11:30 Sunderland
14:30
Ruefa Escape
06:30 Nisipurile de Aur
14:30

10:40 Verona
14:30

03:30 Mestre
14:30
Tabita Tour
10:40 Calatayud
14:30
Tabita Tour
10:40 Gonars
14:34
Olimpia Travel
04:30 Wels 04:30 Wels 04:30 Wels
14:35

17:20 Bistra
14:36

15:15 Aiud
14:40

15:15 Aiud
14:40
Ruefa Escape
06:30 Sunny Day
14:40

16:30 Targu Mures
14:45

16:45 Apoldu de Sus
14:45
Ruefa Escape
06:30 Sf. Constantin si Elena
14:45

17:20 Musca
14:50

19:15 Talmaciu
14:55

17:20 Lupsa
14:56

20:20 Timisoara
15:00
Cornul Prest
17:50 Hunedoara
15:00

23:30 Budapesta
15:00

15:38 Cluj Napoca
15:00
Axi Tours
18:45 Brasov
15:00

10:20 Valencia 10:20 Tarvisio
15:00

15:15 Unirea
15:00

20:00 Manchester
15:00

15:20 Cluj Napoca
15:00

11:40 Firenze
15:00

06:40 Regensburg 12:40 Regensburg
15:00

03:30 San Dona di Piave
15:00

20:00 Manchester
15:00
Tabita Tour
10:40 Alfamen
15:00
Tabita Tour
10:40 Benicarlo
15:00

15:45 Cluj Napoca
15:00

16:34 Alba Iulia
15:02

17:20 Valea Lupsei
15:02
DACOS
20:22 Ramnicu Valcea
15:03

17:20 Muncel
15:06

16:10 Iernut
15:10

07:35 Regensburg
15:10

17:20 Baia De Aries
15:14

16:45 Sebes
15:15

15:30 Teius
15:15

15:30 Aiud
15:20

17:20 Sartas
15:20

11:30 Glasgow
15:20

16:10 Ludus
15:25

17:20 Brazesti
15:26

00:00 Ramnicu Valcea
15:30

17:40 Huedin
15:30

16:30 Ludus
15:30

16:45 Alba Iulia
15:30
Cornul Prest
17:45 Deva
15:30
Cornul Prest
16:10 Cluj Napoca
15:30
Cornul Prest
17:50 Deva
15:30
Cornul Prest
16:10 Cluj Napoca
15:30

20:00 Copenhagen
15:30

20:00 Bologna
15:30

10:40 Vicenza
15:30

03:30 Portogruaro
15:30

20:00 Bologna
15:30

20:00 Copenhagen
15:30
Tabita Tour
10:40 Baix Ebre
15:30
DACOS
17:22 Sebes
15:34
Transport Pasajeros
16:15 Padureni
15:35

10:20 Castellon de la Plana
15:40

17:20 Salciua de Sus
15:40

17:20 Salciua de Jos
15:44

11:30 Durham
15:45

11:30 Saarbrucken
15:45
Tabita Tour
10:40 Bilbao
15:45

16:34 Aiud
15:48

16:10 Campia Turzii
15:50

07:35 Passau
15:50
DACOS
20:22 Calimanesti
15:51
DACOS
17:22 Alba Iulia
15:54

17:20 Posaga de Jos
15:56

20:20 Lugoj
16:00

00:00 Calimanesti
16:00

16:45 Teius
16:00

12:40 Nurnberg
16:00
Cornul Prest
17:45 Orastie
16:00
Cornul Prest
17:50 Orastie
16:00

23:30 Szolnok
16:00

16:35 Cluj Napoca
16:00
DACOS
16:41 Cluj Napoca
16:00

20:00 Crewe
16:00

20:00 Ferrara
16:00

07:35 Birmingham
16:00

11:30 Holyhead
16:00

10:40 Padova
16:00

10:40 Padova
16:00

11:40 Bologna
16:00

12:40 Degendorf 06:40 Degendorf
16:00

03:30 Palmanova
16:00

20:00 Crewe
16:00

20:00 Ferrara
16:00
Tabita Tour
10:40 Zaragoza
16:00
Tabita Tour
10:40 L'Hospitalet de l'Infant
16:00

17:20 Lunca Ariesului
16:02
Axi Tours
18:45 Rupea
16:05

21:35 Ostende
16:05

22:45 Pitesti
16:10

17:20 Ocolis
16:10
Tabita Tour
10:40 Pina de Ebro
16:10

17:20 Vidolm
16:14

16:30 Campia Turzii
16:15

16:45 Aiud
16:15

21:30 Satu Mare
16:15

07:35 Birmingham
16:20
DACOS
17:22 Aiud
16:22

17:20 Ocolisel
16:22

07:35 Suben
16:25

19:15 Sibiu
16:30

02:00 Budapesta
16:30

10:20 Villach 10:20 Benicarlo
16:30

17:10 Cluj Napoca
16:30

07:35 Coventry 07:35 Coventry
16:30

21:35 Jabbeke
16:30

10:40 Mestre
16:30

10:40 Venetia 10:40 Mestre
16:30

11:40 Ferrara
16:30

06:40 Passau 12:40 Passau
16:30

03:30 Monfalcone
16:30
Tabita Tour
10:40 Salou
16:30
Tabita Tour
10:40 Amposta
16:31

21:30 Livada
16:35

21:30 Apa
16:40
Cornul Prest
17:45 Alba Iulia
16:40

21:30 Seini
16:45
Cornul Prest
17:50 Alba Iulia
16:45
Axi Tours
18:45 Sighisoara
16:45

21:35 Brugge
16:45
Olimpia Travel
04:30 Londra 04:30 Londra 04:30 Londra
16:45

17:20 Buru
16:46

10:20 Klagenfurt
16:50

07:35 Haag
16:50

17:20 Cornesti
16:56
DACOS
20:22 Talmaciu
16:57

17:40 Cluj Napoca
17:00

23:30 Puspokladany 02:00 Budapesta
17:00
DACOS
21:34 Ramnicu Valcea
17:00

17:00 Berlin
17:00

17:40 Cluj Napoca
17:00

20:00 Padova
17:00

07:35 Northampton 07:35 Northampton
17:00
Olimpia Travel
04:30 Viena 04:30 Viena 04:30 Viena
17:00

10:40 Venetia
17:00

06:40 Suben 12:40 Suben
17:00

03:30 Trieste
17:00

20:00 Padova
17:00
Tabita Tour
10:40 Fraga
17:00

17:20 Mihai Viteazu
17:04

10:20 Griffen
17:10

11:30 Dumfries
17:10
Tabita Tour
10:40 Tarragona
17:10
Tabita Tour
10:40 San Sebastian
17:10

21:30 Cicirlau
17:15
Cornul Prest
17:50 Aiud
17:15

21:35 Drongen
17:15
DACOS
20:22 Sibiu
17:18

10:20 Baix Ebre
17:20

07:35 Wels
17:20
DACOS
21:34 Calimanesti
17:21

22:45 Ramnicu Valcea
17:30

19:15 Sebes
17:30
Axi Tours
18:45 Medias
17:30
DACOS
18:11 Cluj Napoca
17:30

10:20 Griffen
17:30

07:35 Milton Keynes
17:30

11:30 Middlesbrough 11:30 Mannheim
17:30

11:30 Mannheim 11:30 Chester
17:30

10:40 Udine
17:30

10:40 Udine
17:30

06:40 Haag 12:40 Haag
17:30
Tabita Tour
10:40 Lerida
17:30

21:30 Tautii Magheraus
17:35

07:35 Milton Keynes
17:35

21:35 Aalst
17:35

10:20 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

07:35 Luton
17:40
Tabita Tour
10:40 Biriatou
17:40

21:30 Baia Mare
17:45
Axi Tours
18:45 Tarnaveni
17:45

07:35 Luton
17:45

20:20 Sibiu
17:50

22:45 Calimanesti
17:50

10:20 Graz
17:50

07:35 Linz
17:50
Tabita Tour
10:40 Montblanch
17:50

20:20 Deva
18:00

18:40 Cluj Napoca
18:00

12:40 Passau
18:00

19:15 Alba Iulia
18:00

20:00 Heilbronn
18:00

20:00 Mestre
18:00

21:35 Bruxelles
18:00

11:30 Heidelberg 11:30 Carlisle
18:00

11:30 Heidelberg
18:00

11:40 Padova
18:00

12:40 Linz 06:40 Linz
18:00

20:00 Heilbronn
18:00

20:00 Mestre
18:00
Tabita Tour
10:40 Vilafranca del Penedes
18:00
Tabita Tour
10:40 Vilafranca del Penedes
18:00

21:30 Somcuta Mare
18:05
Olimpia Travel
04:30 Maidstone 04:30 Maidstone 04:30 Maidstone
18:05

10:20 Gleisdorf
18:10

07:35 Sankt Valentin
18:10

00:00 Sibiu
18:15

10:20 Tarragona
18:15

11:30 Liverpool
18:15

20:20 Apoldu de Sus
18:20

21:35 Bruxelles
18:20
Tabita Tour
10:40 Bayonne
18:20

19:15 Teius
18:25

20:20 Orastie
18:30

21:30 Ileanda
18:30

02:00 Szolnok
18:30

20:00 Birmingham
18:30
Transfero
19:00 Cluj Napoca Aeroport
18:30

11:40 Mestre
18:30

06:40 Melk 12:40 Melk
18:30

03:30 Ljubljana
18:30

20:00 Birmingham
18:30
DACOS
20:22 Sebes
18:34

21:35 Bruxelles
18:35

20:20 Sibot
18:40

19:15 Aiud
18:40
DACOS
21:34 Talmaciu
18:40

07:35 Oed
18:40

10:20 Ilz
18:45

20:20 Sebes
18:50

21:30 Gilgau
18:50

07:35 Amstetten
18:50
DACOS
20:22 Alba Iulia
18:54

00:00 Sebes
19:00
DACOS
21:34 Sibiu
19:00

19:40 Cluj Napoca
19:00
Transfero
19:30 Cluj Napoca Aeroport
19:00

21:35 Liege
19:00

11:30 York 11:30 Heilbronn
19:00

11:30 Heilbronn
19:00

11:40 Venetia
19:00
Tabita Tour
10:40 Barcelona
19:00
Tabita Tour
10:40 Ayamonte 10:40 Barcelona
19:00
Tabita Tour
10:40 Barcelona
19:00

20:20 Alba Iulia
19:05
Olimpia Travel
04:30 Dover 04:30 Dover 04:30 Dover
19:05

07:35 Kemmelbach
19:10

21:35 Liege
19:10

21:30 Dej
19:15

10:20 Barcelona
19:15

06:40 Sankt Polten 12:40 Sankt Polten
19:15

20:20 Alba Iulia
19:20

10:20 Barcelona
19:20
DACOS
20:22 Aiud
19:22

22:45 Sibiu
19:30

21:30 Gherla
19:30

22:40 Simleu Silvaniei
19:30

17:00 Dresda
19:30

20:10 Cluj Napoca
19:30

20:00 Coventry 20:00 Nurnberg
19:30

07:35 Londra 07:35 Melk
19:30

11:40 Udine
19:30

20:00 Nurnberg 20:00 Coventry
19:30

20:20 Teius
19:35

00:00 Alba Iulia
19:40

22:40 Pericei
19:40

10:20 Wiener Neustadt
19:40

07:35 Loosdorf
19:40

11:30 Harrogate
19:40

22:40 Varsolt
19:45
Tabita Tour
10:40 Pau
19:45

20:20 Aiud
19:50

21:35 Aachen
19:50

22:40 Hereclean
19:51
Cornul Prest
20:40 Cluj Napoca
20:00

02:00 Puspokladany
20:00

20:00 Udine
20:00

07:35 Dartford
20:00

11:30 Liverpool 11:30 Kingston upon Hull
20:00

11:40 Graz
20:00

20:00 Udine
20:00
DACOS
21:34 Sebes
20:04

07:35 Sankt Polten
20:10

22:45 Saliste
20:20

22:40 Zalau
20:20

10:20 Girona 10:20 Viena
20:20

21:35 Frechen
20:20
Tabita Tour
10:40 Cartaya
20:20
DACOS
21:34 Alba Iulia
20:22

22:45 Miercurea Sibiului
20:30

22:40 Ciumarna
20:30

10:20 Viena
20:30

20:00 Regensburg 20:00 Northampton
20:30
Transfero
21:00 Cluj Napoca Aeroport
20:30

11:30 Nurnberg 11:30 Scunthorpe
20:30

11:30 Stoke on Trent 11:30 Nurnberg
20:30

20:00 Northampton 20:00 Regensburg
20:30
Tabita Tour
10:40 Gibraleon
20:30

22:40 Romanasi
20:38

22:40 Poarta Salajului
20:40

21:35 Koln
20:40

10:20 Figueras
20:45

22:40 Sanmihaiu Almasului
20:50

22:40 Chendremal
20:55

22:45 Sebes
21:00

21:30 Cluj Napoca
21:00

22:40 Zimbor
21:00
DACOS
21:34 Aiud
21:00

17:00 Stockholm
21:00

20:00 Milton Keynes
21:00

07:35 Maidstone
21:00

11:30 Chester
21:00

10:40 Graz
21:00

10:40 Graz
21:00

06:40 Viena 12:40 Viena
21:00

20:00 Milton Keynes
21:00
Tabita Tour
10:40 Girona
21:00
Tabita Tour
10:40 Huelva
21:00

22:40 Sutoru
21:03

22:40 Sincraiu Almasului
21:05

22:40 Topa Mica
21:10

07:35 Viena
21:10

22:40 Berindu
21:15

21:35 Siegburg
21:15
Tabita Tour
10:40 Mazagon
21:15

22:40 Mihaesti
21:20
Tabita Tour
10:40 Palos de la Frontera
21:20

22:40 Sanpaul
21:25

22:40 Sardu
21:28

22:15 Cluj Napoca
21:30

22:45 Alba Iulia
21:30

22:40 Nadasel
21:30

17:00 Sodertalje
21:30

20:00 Rostock
21:30

20:00 Passau 20:00 Luton
21:30

11:30 Norwich
21:30

20:00 Passau 20:00 Luton
21:30

20:00 Rostock
21:30
Tabita Tour
10:40 Figueras
21:30

22:40 Mera
21:33

22:40 Radaia
21:35

21:35 Bad Honnef am Rhein
21:35

22:40 Suceag
21:38

22:40 Baciu
21:40

11:30 Northwich
21:40

20:00 Londra
21:45

11:30 Telford
21:45

20:00 Londra
21:45
Tabita Tour
10:40 Moguer
21:45

22:45 Teius
21:50

07:35 Canterbury
21:50

12:40 Linz
22:00

22:40 Cluj Napoca
22:00

10:00 Mangalia
22:00

17:00 Nykoping
22:00

20:00 Londra
22:00

11:30 Leeds 11:30 Doncaster
22:00

20:00 Londra
22:00
Tabita Tour
10:40 La Jonquera
22:00

22:45 Aiud
22:10

11:30 Crewe
22:10

20:00 Londra
22:15

11:30 Plzen
22:15

11:30 Plzen 11:30 Wolverhampton
22:15

20:00 Londra
22:15
Tabita Tour
10:40 Lucena del Puerto
22:15

22:45 Unirea
22:30

10:20 Perpignan
22:30

17:00 Praga
22:30

17:00 Praga
22:30

20:00 Linz
22:30

07:35 Kent 07:35 Budapesta
22:30

11:30 Manchester
22:30

01:40 Dublin
22:30

20:00 Linz
22:30

21:35 Limburg an der Lahn
22:35
Tabita Tour
10:40 Rociana
22:40

10:00 Constanta
22:45

21:35 Bad Camberg
22:50

17:00 Norrkoping
23:00

20:00 Londra
23:00

07:35 Dover
23:00

11:30 Sheffield 11:30 Ipswich 11:30 Chesterfield 11:30 Stoke on Trent
23:00

11:30 Birmingham
23:00

20:10 Liege
23:00

20:00 Londra
23:00
Tabita Tour
10:40 El Rocio
23:00
Tabita Tour
10:40 Almonte
23:05

21:35 Frankfurt
23:10

20:00 Ilford
23:15

20:10 Aachen
23:15

10:20 Narbonne
23:20

21:35 Weiskirchen
23:20
Tabita Tour
10:40 Bollullos par del Condado
23:20

10:20 Budapesta
23:30

17:00 Linkoping
23:30

20:00 Viena
23:30

20:00 Graz
23:30
Olimpia Travel
04:30 Ostende 04:30 Ostende 04:30 Ostende
23:30

11:30 Birmingham
23:30

11:30 Coventry
23:30

20:00 Viena
23:30

20:00 Graz
23:30

10:00 Cernavoda
23:40
Tabita Tour
10:40 Le Perthus
23:40

10:20 Beziers
23:45

11:30 Nottingham
23:45
Tabita Tour
10:40 Pilas
23:45
Tabita Tour
10:40 Carcassonne
23:45