Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > La Roda > Estacion de Autobuses (Peron 1)

Estacion de Autobuses (Peron 1)

La Roda, Spania

Adresă: Avd. Reina Sofia 17

Plecări
Ora Către
06:15
08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro
06:15
08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 09:30 Alcazar de San Juan 10:00 Villacanas
08:15
04:00 Pecica 02:10 Simand 20:20 Viena 18:10 Darabani 17:30 Griffen 11:40 Gherla 15:00 Tarvisio 09:50 Aiud 12:00 Vicenza 07:20 Orastie 08:20 Tortona 03:30 Nadlac 05:00 Imperia 20:30 Viena 01:20 Lancon-Provence 17:10 Griffen 22:30 Perpignan 14:00 Udine 19:15 Barcelona 10:40 Verona 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 07:50 Ovada 03:30 Vidauban 04:40 San Remo 00:15 Montpellier 20:45 Figueras 18:15 Tarragona 18:30 Iasi 17:40 Baltati 12:40 Dej 15:45 Ilisesti 10:10 Unirea 14:15 Iacobeni 08:00 Sebes 03:15 Salonta 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 04:05 Oradea 17:00 Botosani 18:45 Ilz 00:50 Nimes 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 03:30 Nadlac 17:00 Botosani 20:30 Viena 14:00 Bistrita 17:10 Griffen 11:00 Cluj Napoca 14:00 Udine 09:30 Teius 10:40 Verona 07:00 Deva 07:50 Ovada 04:50 Simeria 04:40 San Remo 19:40 Wiener Neustadt 00:15 Montpellier 16:50 Klagenfurt 20:45 Figueras 12:25 Venetia 18:15 Tarragona 10:00 Brescia 18:45 Ilz 07:20 Genova 00:50 Nimes 04:10 Nice 23:45 Beziers 20:20 Girona 16:30 Benicarlo 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 11:40 Gherla 15:30 Paltinoasa 09:50 Aiud 14:00 Vatra Dornei 07:20 Orastie 04:05 Oradea 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 16:30 Radauti 18:10 Gleisdorf 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 05:45 Alesd 04:50 Simeria 16:30 Radauti 19:40 Wiener Neustadt 13:20 Beclean 16:50 Klagenfurt 10:20 Turda 12:25 Venetia 09:00 Alba Iulia 10:00 Brescia 04:20 Arad 07:20 Genova 23:30 Budapesta 04:10 Nice 17:50 Graz 23:45 Beziers 16:30 Villach 20:20 Girona 12:10 Padova 16:30 Benicarlo 09:10 Piacenza 18:10 Gleisdorf 06:40 Savona 03:40 Cannes 23:20 Narbonne 19:20 Barcelona 13:00 Feldru 17:20 Baix Ebre 17:15 Pascani 14:00 Bistrita 14:00 Cristesti 11:00 Cluj Napoca 15:15 Gura Humorului 09:30 Teius 02:35 Chisineu Cris 07:00 Deva 14:50 Campulung Moldovenesc 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 17:40 Dorohoi 02:40 Aix-en-Provence 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 04:20 Arad 07:25 Huedin 23:30 Budapesta 17:40 Dorohoi 17:50 Graz 12:40 Dej 16:30 Villach 10:10 Unirea 12:10 Padova 08:00 Sebes 09:10 Piacenza 04:00 Pecica 06:40 Savona 20:20 Viena 03:40 Cannes 17:30 Griffen 23:20 Narbonne 15:00 Tarvisio 19:20 Barcelona 12:00 Vicenza 17:20 Baix Ebre 08:20 Tortona 02:40 Aix-en-Provence 05:00 Imperia 01:20 Lancon-Provence 22:30 Perpignan 19:15 Barcelona 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 13:20 Beclean 16:00 Suceava 10:20 Turda 14:50 Campulung Moldovenesc 09:00 Alba Iulia 02:45 Ciumeghiu 14:15 Iacobeni 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:10 Darabani 17:40 L'Hospitalet de l'Infant 03:30 Vidauban 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti
08:15
09:20 Almansa 08:30 Albacete 09:00 Aielo de Malferit
Sosiri
De la Ora

06:15 Dorohoi 06:15 Dorohoi
00:00

06:15 Baltati 06:15 Baltati
00:20

06:15 Botosani 06:15 Viena 06:15 Targu Frumos 06:15 Targu Frumos 06:15 Botosani 06:15 Viena
00:30

06:15 Ruginoasa 06:15 Ruginoasa
00:40

06:15 Pascani 06:15 Pascani
00:45

06:15 Radauti 06:15 Cristesti 06:15 Cristesti 06:15 Radauti
01:00

06:15 Wiener Neustadt 06:15 Wiener Neustadt
01:15

06:15 Falticeni 06:15 Falticeni
01:30

06:15 Ilz 06:15 Ilz
02:20

06:15 Suceava 06:15 Suceava
02:30

06:15 Gleisdorf 06:15 Gleisdorf
02:35

06:15 Ilisesti 06:15 Ilisesti
02:45

06:15 Paltinoasa 06:15 Graz 06:15 Paltinoasa 06:15 Graz
03:00

06:15 Gura Humorului 06:15 Gura Humorului
03:15

06:15 Campulung Moldovenesc 06:15 Campulung Moldovenesc
03:40

06:15 Griffen 06:15 Griffen
03:50

06:15 Griffen 06:15 Griffen
04:00

06:15 Klagenfurt 06:15 Klagenfurt
04:10

06:15 Iacobeni 06:15 Iacobeni
04:15

06:15 Aielo de Malferit
04:30

06:15 Vatra Dornei 06:15 Vatra Dornei
04:30

06:15 Villach 06:15 Villach
04:40

06:15 Almansa
05:00

08:15 Madrid
05:00

06:15 Pitesti 06:15 Pitesti
05:00

08:15 Arganda del Rey
05:20

06:15 Albacete
05:45

08:15 Tarancon
06:00

06:15 Tarvisio 06:15 Tarvisio
06:10

08:15 Fuente de Pedro Naharro
06:15

08:15 Horcajo de Santiago
06:30

08:15 Villamayor de Santiago
06:45

06:15 Udine 06:15 Udine
06:50

08:15 Quintanar de la Orden
07:00

06:15 Feldru 06:15 Feldru
07:00

08:15 Miguel Esteban
07:20

08:15 Corral de Almaguer
07:40

08:15 Las Pedroneras
07:45

06:15 Bistrita 06:15 Bistrita
08:00

08:15 Villa de Don Fadrique
08:20

06:15 Venetia 06:15 Venetia
08:30

08:15 Villacanas
08:35

06:15 Beclean 06:15 Beclean
08:40

06:15 Padova 06:15 Padova
08:45

08:15 Alcazar de San Juan
09:00

06:15 Vicenza 06:15 Vicenza
09:05

06:15 Dej 06:15 Dej
09:10

06:15 Verona 06:15 Verona
09:20

08:15 Pedro Munoz
09:30

06:15 Targu Jiu 06:15 Targu Jiu
09:45

08:15 Tomelloso
10:00

06:15 Cluj Napoca 06:15 Cluj Napoca
10:30

06:15 Brescia 06:15 Brescia
10:35

06:15 Turda 06:15 Turda
10:50

06:15 Unirea 06:15 Unirea
11:15

06:15 Piacenza 06:15 Aiud 06:15 Aiud 06:15 Piacenza
11:30

06:15 Teius 06:15 Teius
11:45

06:15 Alba Iulia 06:15 Alba Iulia
12:10

06:15 Sebes 06:15 Sebes
12:20

06:15 Tortona 06:15 Tortona
12:30

06:15 Simeria 06:15 Simeria
12:50

06:15 Ovada 06:15 Ovada
13:00

06:15 Genova 06:15 Genova
13:15

06:15 Savona 06:15 Savona
13:50

06:15 Deva 06:15 Deva
14:00

06:15 Imperia 06:15 Imperia
15:20

06:15 San Remo 06:15 San Remo
15:40

06:15 Nice 06:15 Nice
16:05

06:15 Cannes 06:15 Cannes
16:45

06:15 Arad 06:15 Arad
17:00

06:15 Vidauban 06:15 Vidauban 06:15 Pecica 06:15 Pecica
17:30

06:15 Nadlac 06:15 Nadlac
18:00

06:15 Aix-en-Provence 06:15 Aix-en-Provence
18:20

06:15 Lancon-Provence 06:15 Lancon-Provence
18:40

06:15 Nimes 06:15 Nimes
20:20

06:15 Montpellier 06:15 Montpellier
20:45

06:15 Beziers 06:15 Beziers
21:10

06:15 Narbonne 06:15 Narbonne
21:30

06:15 Perpignan 06:15 Perpignan
22:20

06:15 Budapesta 06:15 Budapesta
22:30

06:15 Iasi 06:15 Iasi 06:15 Darabani 06:15 Darabani
23:30