|
|
Statie | 1 | 2 |
---|---|---|
Agries - Statie Agries | 06:15 | 14:00 |
Tarlisua - Statie Tarlisua | 06:30 | 14:15 |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic | 06:55 | 14:40 |
Uriu - Statie Primarie | 07:00 | 15:05 |
Dej - Statie Dej | 07:30 | 15:20 |
Gherla - Statie Gherla | 07:45 | 15:45 |
Cluj Napoca - Autogara Fany | 08:30 | 16:30 |
Tarlisua–Beclean-Bistrita
Statie | 1 |
---|---|
Tarlisua - Statie Tarlisua | 08:00 |
Spermezeu - Statie Spermezeu | 08:15 |
Dumbravita - dumbravita, bistrita | 08:20 |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic | 08:25 |
Dobric - Statie Dobric | 08:31 |
Ilisua - Gura Hasmasului | 08:29 |
Ilisua - Statie Ilisua | 08:30 |
Uriu - Statie Primarie | 08:35 |
Cristestii Ciceiului - Centru | 08:38 |
Coldau - Pensiunea Regal | 08:40 |
Beclean - Autogara Beclean | 08:55 |
Sintereag - centru | 09:05 |
Sieu Sfant - Biserica Adventista | 09:10 |
Podirei - Podirei Centru | 09:12 |
Crainimat - statie centru | 09:17 |
Crainimat - Gomar Lux | 09:18 |
Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA) | 09:25 |
Tarlisua - Beclean
Statie | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|
Sendroaia - Statie Sendroai | 06:15 | ||
Tarlisua - Statie Tarlisua | 08:00 | 13:05 | 06:40 |
Spermezeu - Statie Spermezeu | 06:50 | 08:15 | 13:15 |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic | 07:00 | 08:20 | 13:30 |
Uriu - Statie Primarie | 07:20 | 08:30 | 13:45 |
Beclean - Autogara Beclean | 08:45 | 14:10 | 07:45 |
Beclean - Tarlisua
Statie |
---|
Tarlisua - Statie Tarlisua |
Beclean - Autogara Beclean |
Sendroaia - Statie Sendroai |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic |
Bistrita - Beclean - Tarlisua
Statie | 1 |
---|---|
Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA) | 14:30 |
Beclean - Autogara Beclean | 15:10 |
Uriu - Statie Primarie | 15:40 |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic | 15:50 |
Spermezeu - Statie Spermezeu | 16:00 |
Tarlisua - Statie Tarlisua | 16:15 |
Sendroaia - Statie Sendroai | 16:40 |
Cluj Napoca - Agries
Statie | 1 | 2 |
---|---|---|
Cluj Napoca - Autogara Fany | 18:00 | 16:00 |
Gherla - Statie Gherla | 18:45 | 16:45 |
Dej - Statie Dej | 19:15 | 17:15 |
Uriu - Statie Primarie | 19:30 | 17:30 |
Caianu Mic - Statie Caianu Mic | 19:50 | 17:50 |
Tarlisua - Statie Tarlisua | 20:15 | 18:15 |
Agries - Statie Agries | 20:30 | 18:30 |