Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.
Bilete autocar > Obada Trans SRL


Obada Trans

Localitatea:Horezu
Adresa:Str. Gen. Gheorghe Magheru nr.75
Rezervări:0726.922.277 (Vodafone)
Rezervarile se fac cu cel putin 24 ore inainte de imbarcare. Program : L-S : 08:00 - 16:00
Tel:+4-0726.922.277 , +4-072339789
Program : L-S : 08:00 - 16:00
E-mail: Click pentru adresa
Web:www.obada-transmontana.ro

RETUR Horezu-Timisoara

0726.922.277 (Vodafone);Rezervarile se fac cu cel putin 24 ore inainte de imbarcare. Program : L-S : 08:00 - 16:00
Statie 1
Timisoara - Autogara Normandia 05:45
Recas - Statie Recas 06:28
Sustra - Statie Sustra 06:33
Topolovatu Mare - Statie Topolovatu Mare 06:38
Chizatau - Statie Chizatau 06:48
Belint - Statie Belint 06:40
Costeiu - Statie Costeiu 06:52
Lugoj - Parc George Enescu 07:00
Gavojdia - Statie Gavojdia 07:10
Jena - Statie Jena 07:15
Sacu - Statie SACU 07:20
Constantin Daicoviciu - Statie Constantin Daicoviciu 07:25
Jupa - Statie Jupa 07:30
Caransebes - Autogara Nadina SRL 07:45
Buchin - Statie Buchin 07:55
Sadova Veche - Statie centru 08:05
Armenis - Statie Armenis 08:15
Teregova - Statia Teregova 08:20
Domasnea - Statie Domasnea 08:25
Cornea - Statie Centru 08:35
Plugova - Statie Plugova 08:55
Mehadia - Mehadia 09:00
Baile Herculane - Baile Herculane 09:15
Toplet - Statie Toplet 09:55
Orsova - Statie AutoExpres 10:05
Gura Vaii - Statie Gura Vaii 10:15
Drobeta Turnu Severin - Generala nr.2 10:25
Simian - Statie Simian 10:50
Ghelmegioaia - Statie Ghermagoaia 11:10
Prunisor - Statie Prunisor 11:20
Fata Cremenii - Fata Cremenii 11:30
Tamna - Statie Tamna 11:40
Ciochiuta - Halta Ciochiuta 11:50
Strehaia - Han 12:16
Lunca Banului - Halta Lunca Banului 12:21
Butoiesti - Statie Butoiesti 12:23
Arginesti - Statie Arginesti 12:31
Filiasi - Statie Filiasi 12:45
Craiova - Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 13:43
Motoci - Statie Motoci 13:49
Picaturile - Statia Picaturile 13:55
Bulzesti - Bulzesti 14:10
Balcesti - Statia Balcesti 14:25
Benesti - Benesti 14:27
Lacusteni - Statie Lacusteni 14:30
Lacusteni - Fauresti 14:32
Zatreni - Stanomiru 14:34
Zatreni - Statie Zatreni 14:36
Zatreni - Valeni 14:40
Livezi - Statie Livezi 14:45
Livezi - Tina 14:50
Gradistea - Statie Gradistea 14:55
Gradistea - Obislavu 14:57
Sinesti - Sineşti 15:02
Berbesti - Slavesti 15:09
Berbesti - Berbesti Blocuri 15:14
Mateesti - Turcesti 15:21
Mateesti - Mateeşti 15:25
Mateesti - Greci 15:28
Slatioara - Milostea 15:42
Slatioara - Table 15:55
Slatioara - Statia Slatioara 16:05
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 16:20

VL Costesti - Ramnicu Valcea At. Obada Trans

via PIETRARI cursa se executa pana la Costesti (Bistrita)
Statie 1 2 3 4
Costesti - Statie Costesti 08:00 13:15 16:00 05:45
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 08:50 14:05 16:50 06:35

VL Ramnicu Valcea At. Obada Trans - Costesti

via PIETRARI cursa se executa pana la Costesti (Bistrita)
Statie 1 2 3 4
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 06:45 10:30 14:30 17:00
Costesti - Statie Costesti 07:35 11:20 15:20 17:50

VL Golesti - Ramnicu Valcea At. Obada Trans

via BLEICI cursa se executa pana la Golesti (Poienita)
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Golesti - Statie Golesti 05:45 06:30 06:55 08:30 10:00 11:00 12:00 13:30 14:30 16:00 17:15 17:30 18:30 19:30 21:15 21:30 05:00
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 06:20 07:05 07:30 09:05 10:35 11:35 12:35 14:05 15:05 16:35 17:50 18:05 19:05 20:05 21:50 22:05 05:35

VL Ramnicu Valcea At. Obada Trans - Golesti

via BLEICI cursa se executa pana la Golesti (Poienita)
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 05:10 05:45 06:20 07:30 09:20 10:20 11:20 12:30 13:50 15:20 16:15 16:50 17:50 18:50 20:15 20:50 23:30
Golesti - Statie Golesti 05:45 06:20 06:55 08:05 09:55 10:55 11:55 13:05 14:25 15:55 16:50 17:25 18:25 19:25 20:50 21:25 00:05

VL Nicolae Balcescu - Ramnicu Valcea At. Obada Trans

via Milcoiu (Camin batrani)
Statie 1 2 3 4 5 6
Salistea - Statie Salistea 07:06 05:30 08:06 14:16 19:06 18:00
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 08:22 06:46 09:22 15:32 20:22 19:16

VL Ramnicu Valcea At. Obada Trans - Nicolae Balcescu

via Milcoiu (Camin batrani)
Statie 1 2 3 4 5 6
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 05:50 06:50 13:00 16:30 17:50 20:22
Salistea - Statie Salistea 07:06 08:06 14:16 17:46 19:06 21:38

VL Stroesti - Ramnicu Valcea At. Obada Trans

via Autog. Transmontana Horezu SA cursa se executa pana la Stroesti (Dianu)
Statie 1 2 3
Stroesti - Dianu 11:00 16:00 06:00
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 12:30 17:30 07:30

VL Ramnicu Valcea At. Obada Trans - Stroesti

via Autog. Transmontana Horezu SA cursa se executa pana la Stroesti (Dianu)
Statie 1 2 3
Ramnicu Valcea - Autogara Obada Trans 09:00 13:30 18:30
Stroesti - Dianu 10:30 15:00 20:00

VL Rosiile - Balcesti

via TETOIU cursa se executa pana la Rosiile (Romanesti)

VL Cernisoara - HOREZU AT. TRANSMONTANA

via MALDARESTI
Statie 1 2 3
Cernisoara - Statie Cernisoara 13:30 17:03 07:00
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 14:00 17:33 07:30

VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Cernisoara

via MALDARESTI
Statie 1 2 3
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 11:30 15:00 19:15
Cernisoara - Statie Cernisoara 12:00 15:30 19:45

VL Costesti - HOREZU AT. TRANSMONTANA

via TOMSANI cursa se executa pana la Costesti (Bistrita)
Statie 1 2 3 4 5
Costesti - Statie Costesti 08:20 11:50 13:30 15:10 06:40
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 08:55 12:25 14:05 15:45 07:15

VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Costesti

via TOMSANI cursa se executa pana la Costesti (Bistrita)
Statie 1 2 3 4 5
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 07:30 11:00 12:40 14:20 19:15
Costesti - Statie Costesti 08:05 11:35 13:15 14:55 19:50

VL Francesti - Horezu At. Transmontana SA

via FOLESTI cursa se executa pana la Francesti (Genuneni)
Statie 1 2 3
Frincesti - Statie Frincesti 12:15 16:32 06:45
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 12:41 16:58 07:11

VL Horezu At. Transmontana SA - Francesti

via FOLESTI cursa se executa pana la Francesti (Genuneni)
Statie 1 2 3
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 11:30 14:30 19:30
Frincesti - Statie Frincesti 11:56 14:56 19:56

VL Slatioara - Horezu At. Transmontana SA

via cursa se executa pana la Slatioara (Rugetu)
Statie 1 2 3 4
Slatioara - Statia Slatioara 06:50 11:20 13:00 18:00
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 07:15 11:45 13:25 18:25

VL Horezu At. Transmontana SA - Slatioara

via cursa se executa pana la Slatioara (Rugetu)
Statie 1 2 3 4
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 10:30 12:10 14:00 19:00
Slatioara - Statia Slatioara 10:55 12:35 14:25 19:25

VL Otesani - Horezu At. Transmontana SA

via MALDARESTI
Statie 1 2 3
Otesani - Statie Otesani 11:30 16:00 06:30
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 11:58 16:28 06:58

VL Horezu At. Transmontana SA - Otesani

via MALDARESTI
Statie 1 2 3
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 10:30 15:00 19:00
Otesani - Statie Otesani 10:58 15:28 19:28

VL Horezu At. Transmontana SA - Horezu

via cursa se executa pana la Horezu (Romanii de Sus)
Statie 1 2 3 4
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 07:10 12:10 14:00 19:00
Horezu - Statie Horezu 07:30 12:30 14:20 19:20

Horezu-Timisoara

0726.922.277 (Vodafone);Rezervarile se fac cu cel putin 24 ore inainte de imbarcare. Program : L-S : 08:00 - 16:00
Statie 1
Horezu - Autogara Transmontana S.A. 05:30
Slatioara - Statia Slatioara 05:45
Slatioara - Table 06:00
Mateesti - Mateeşti 06:16
Berbesti - Berbesti Blocuri 06:27
Sinesti - Sineşti 06:39
Gradistea - Statie Gradistea 06:50
Livezi - Statie Livezi 07:04
Zatreni - Statie Zatreni 07:17
Lacusteni - Statie Lacusteni 07:26
Balcesti - Statia Balcesti 07:35
Picaturile - Statia Picaturile 07:55
Motoci - Statie Motoci 08:06
Craiova - Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 08:31
Filiasi - Statie Filiasi 09:00
Arginesti - Statie Arginesti 09:18
Butoiesti - Statie Butoiesti 09:20
Lunca Banului - Halta Lunca Banului 09:25
Strehaia - Han 09:30
Ciochiuta - Halta Ciochiuta 09:37
Tamna - Statie Tamna 09:44
Prunisor - Statie Prunisor 09:52
Ghelmegioaia - Statie Ghermagoaia 10:00
Simian - Statie Simian 10:08
Drobeta Turnu Severin - Generala nr.2 10:30
Gura Vaii - Statie Gura Vaii 10:40
Orsova - Statie AutoExpres 11:20
Toplet - Statie Toplet 12:10
Plugova - Statie Plugova 12:30
Cornea - Statie Centru 12:40
Domasnea - Statie Domasnea 12:45
Teregova - Statia Teregova 12:50
Armenis - Statie Armenis 12:56
Sadova Veche - Statie centru 13:01
Buchin - Statie Buchin 13:13
Caransebes - Autogara Nadina SRL 13:45
Jupa - Statie Jupa 13:50
Constantin Daicoviciu - Statie Constantin Daicoviciu 13:56
Sacu - Statie SACU 14:01
Jena - Statie Jena 14:06
Gavojdia - Statie Gavojdia 14:11
Lugoj - Parc George Enescu 14:30
Costeiu - Statie Costeiu 14:43
Belint - Statie Belint 14:53
Chizatau - Statie Chizatau 15:03
Topolovatu Mare - Statie Topolovatu Mare 15:08
Sustra - Statie Sustra 15:13
Recas - Statie Recas 15:23
Timisoara - Autogara Normandia 15:41