Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Adjud - Braila

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Adjud - Braila
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 27 Iun 2022

Curse Adjud - Braila


Curse Adjud - Braila ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Braila
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Parcare OMV Adresa: Bulevardul Republicii 2B
  13:45 2h10' 16:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  13:45 2h10' 16:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  13:45 2h10' 16:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Luni
  19:35 2h20' 22:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:35 2h20' 22:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:35 2h20' 22:00 STARCOF
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Luni
Plecări din: Parcare Socar Adresa: Strada Salcamilor 15
  13:45 2h15' 16:00 EMMALINES
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  17:30 2h 19:30 EMMALINES
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:45 2h 21:45 Metturistik
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:45 2h 21:45 TFT
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:45 2h 21:45 TFT
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:45 2h 21:45 TFT
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Luni
Plecări din: Monument
  08:30 2h45' 11:15 Aventin
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  08:30 2h45' 11:15 Aventin
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  15:00 3h 18:00 Aventin
LMMJVSD
Dus 50,00lei
Plecări din: Intersectie Onesti Adresa: Monumentul Eroilor, Bulevardul Republicii
  17:00 1h45' 18:45 Pagebo Trans Junior
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  19:30 2h 21:30 Pagebo Trans Junior
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Luni
  22:20 1h25' 23:50 RBT Turistic Line
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din: Autogara Autotrans SA Adresa: Str. Garii nr.26A
Tel: +4-0237-641.800
  10:45 2h45' 13:30 Pristyl
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  23:15 2h45' 02:00
(a doua zi)
Pristyl
LMMJVSD
Dus 75,00lei
Plecări din: Statie Centru
  23:15 2h45' 02:00
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  23:15 2h45' 02:00
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 70,00lei
Plecări din: Gara CFR Adjud Adresa: Bulevardul Gării 33, Adjud 625100, România
  07:00 2h55' 10:00 Erick Trans
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  17:00 1h55' 19:00 Erick Trans
LMMJVSD
-
Plecări din: ADJUD-Intrare si centru
  16:00 2h30' 18:30 Nico-Turist
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Luni
Plecări din: Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti
  00:45 2h45' 03:30 Trans Dor
LMMJVSD
-
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Braila
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: STATII : POPAS DONELI / MONUMENT( Intersesctie ONESTI) / PARC( Intersesctie GARA)
  01:50 2h40' 04:30 LYK
LMMJVSD
-
  12:20 2h40' 15:00 LYK
LMMJVSD
-
  22:15 2h35' 00:50
(a doua zi)
LYK
LMMJVSD
-
Plecări din: Parcare OMV Adresa: Bulevardul Republicii 2B
  16:00 2h 18:00 RazTravel
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!