Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Adjud - Constanta

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Adjud - Constanta
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 28 Sep 2020

Curse Adjud - Constanta


Curse Adjud - Constanta ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti
  00:45 5h15' 06:00 Trans Dor
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  09:15 5h45' 15:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
20.09.2020 - 01.10.2020
CIRCULA IN PERIOADA 01 - 31 . 10 . 2020 !!!
  09:15 5h45' 15:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
20.09.2020 - 01.10.2020
CIRCULA IN PERIOADA 01 - 31 . 10 . 2020 !!!
Plecări din: Autogara Autotrans SA Adresa: Str. Garii nr.26A
Tel: +4-0237-641.800
  10:45 5h45' 16:30 Pristyl
LMMJVSD
Dus 80,00lei
  23:00 6h 05:00
(a doua zi)
Pristyl
LMMJVSD
Dus 80,00lei
Plecări din: Statie Centru
  23:15 5h45' 05:00
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei
  23:15 5h45' 05:00
(a doua zi)
Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei
Plecări din: Statie Parc / Monument
  12:30 6h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Luni
  12:30 6h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Luni
Plecări din: Monument
  08:30 6h 14:30 Aventin
LMMJVSD
Dus 105,00lei
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!