Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Aiud - Sibiu

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Aiud - Sibiu
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 28 Iun 2022

Curse Aiud - Sibiu


Curse Aiud - Sibiu ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Statie Aiud
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 29,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 29,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 29,00lei
  23:10 2h20' 01:30
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 35,00lei
Plecări din: Pompieri Adresa: Strada Cuza Voda
  08:22 2h16' 10:38 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  08:22 2h16' 10:38 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  14:46 2h19' 17:05 Coțofană
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  21:00 2h 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 20,00lei Nu circulă în perioada
18.03.2020 - 01.01.9000
NU CIRCULA!
  21:00 2h 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 35,00lei Nu circulă în perioada
18.03.2020 - 01.01.9000
NU CIRCULA!
Plecări din: Aiud (Cetate) Adresa: Strada Cuza Vodă 24
  13:00 1h15' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Marti
  13:00 1h15' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă Marti
  13:00 1h15' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Marti
Plecări din: Aiud Adresa: Strada Transilvaniei 146
  07:10 1h30' 08:45 STARCOF
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Marti
  13:00 1h25' 14:30 STARCOF
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Marti
Plecări din: Peco Rompetrol-întrare autostrada
  07:10 1h35' 08:45 EMMALINES
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  11:20 2h10' 13:30 EMMALINES
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Plecări din: Peco Mol (la intrarea spre Turda)
  13:00 1h15' 14:15 Metturistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Marti
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Statie Cetate
  07:15 2h 09:15 Fany
LMMJVSD
-
  08:50 2h40' 11:30 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  08:50 2h40' 11:30 DACOS
LMMJVSD
-
  11:05 2h40' 13:45 DACOS
LMMJVSD
-
  11:05 2h40' 13:45 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  15:05 2h40' 17:45 DACOS
LMMJVSD
-
  15:05 2h40' 17:45 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  15:15 2h 17:15 Fany
LMMJVSD
-
  17:05 2h40' 19:45 DACOS
LMMJVSD
-
  18:35 2h40' 21:15 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Plecări din: Pompieri Adresa: Strada Cuza Voda
  14:00 2h15' 16:15 Fany
LMMJVSD
-
  14:00 2h15' 16:15 Fany
LMMJVSD
-
  18:40 1h35' 20:15 Fany
LMMJVSD
-
  22:15 2h 00:15
(a doua zi)
Fany
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!