Bilete de autocar si microbuz in tara si strainatate.

Bilete Alba Iulia - Sibiu

Un serviciu Bileteria
Bilete autocar > Bilete Alba Iulia - Sibiu
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 28 Iun 2022

Curse Alba Iulia - Sibiu


Curse Alba Iulia - Sibiu ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Alba Iulia
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Benzinaria Petrom - Gara
  00:30 40' 01:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 40' 01:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 40' 01:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 40' 01:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  00:30 40' 01:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  00:30 1h 01:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 1h 01:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 1h 01:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  00:30 1h 01:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  00:30 1h 01:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  05:00 1h15' 06:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 1h15' 06:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 1h15' 06:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 1h15' 06:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  05:00 1h15' 06:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  05:00 55' 06:00 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 55' 06:00 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 55' 06:00 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  05:00 55' 06:00 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  05:00 55' 06:00 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  07:40 1h 08:45 STARCOF
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Marti
  07:40 1h05' 08:45 EMMALINES
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  12:00 1h30' 13:30 EMMALINES
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  13:25 50' 14:15 Metturistik
LMMJVSD
Dus 40,00lei Nu circulă Marti
  13:45 40' 14:30 STARCOF
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h30' 15:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h30' 15:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h30' 15:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h30' 15:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h30' 15:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h10' 15:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h10' 15:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h10' 15:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h10' 15:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  14:00 1h10' 15:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h10' 20:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h10' 20:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h10' 20:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h10' 20:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h10' 20:15 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h30' 20:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h30' 20:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h30' 20:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 100,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h30' 20:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Marti
  19:00 1h30' 20:30 SibiuBus
LMMJVSD
Dus 85,00lei Nu circulă Marti
Plecări din: Autogara Livio Dario SRL Adresa: Str. Iasilor nr.94
Tel: +4-0258-814.500
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 16,50lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 16,50lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 16,00lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  00:15 1h15' 01:30 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 24,00lei
  21:40 1h20' 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 15,00lei Nu circulă în perioada
18.03.2020 - 01.01.9000
NU CIRCULA!
  21:40 1h20' 23:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 25,00lei Nu circulă în perioada
18.03.2020 - 01.01.9000
NU CIRCULA!
Plecări din: Autogara Autotrans STP Alba Adresa: Str. Iasilor nr.94
Tel: +4-0258-812.967
  09:04 1h34' 10:38 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  09:04 1h34' 10:38 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  15:29 1h36' 17:05 Coțofană
LMMJVSD
Dus 26,00lei
Plecări din: Peco Petrom (langa autogara)
  13:25 50' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 30,00lei Nu circulă Marti
  13:25 50' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 40,00lei Nu circulă Marti
  13:25 50' 14:15 TFT
LMMJVSD
Dus 30,00lei Nu circulă Marti
  Mijloc Plecare
Alba Iulia
Durata Sosire
Sibiu
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din: Autogara Autotrans STP Alba Adresa: Str. Iasilor nr.94
Tel: +4-0258-812.967
  08:00 1h15' 09:15 Fany
LMMJVSD
-
  09:54 1h36' 11:30 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  09:54 1h36' 11:30 DACOS
LMMJVSD
-
  12:09 1h36' 13:45 DACOS
LMMJVSD
-
  12:09 1h36' 13:45 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  14:45 1h30' 16:15 Fany
LMMJVSD
-
  14:45 1h30' 16:15 Fany
LMMJVSD
-
  16:00 1h15' 17:15 Fany
LMMJVSD
-
  16:09 1h36' 17:45 DACOS
LMMJVSD
-
  16:09 1h36' 17:45 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  18:09 1h36' 19:45 DACOS
LMMJVSD
-
  19:15 1h 20:15 Fany
LMMJVSD
-
  19:39 1h36' 21:15 DACOS
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  23:00 1h15' 00:15
(a doua zi)
Fany
LMMJVSD
-
Plecări din: Autogara Livio Dario SRL Adresa: Str. Iasilor nr.94
Tel: +4-0258-814.500
  07:00 3h36' 10:36 Voltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  11:30 1h15' 12:45 Sosim Trans
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
21.12.2021 - 01.01.9000
Curse suspendate
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!